وبلاگ

خودروهای باربری

خودروهای باربری

طبیعتا باربری در هر سطح و اندازه ای نیازمند خودروهایی مخصوص حمل بار میباشد. چه در اسباب کشی ها و چه هنگامی که نیاز به جابجایی باری داشته باشیم، باید از خودروهای باربری مخصوص استفاده کنیم. به طور کلی یکی از بخش های مهم هر باربری، علاوه بر بسته بندی اصولی بار ، حمل و نقل آن با ماشین های باربری مناسب است. بسته به شرایط باربری شما ، باری که دارید و مسافتی که میخواهید جابجایی را انجام شود، ماشین های باربری انتخاب میشوند تا بار را به سرعت و در امنیت به مقصد برسانند. پس باید انواع خودروهای باربری را شناخته و از انتخاب درست آن جهت باربری خود، اطمینان حاصل نمایید.

شماره تماس باربری همسفربار :  44442927

آشنایی با انواع ماشین های باربری

خودروهای باربری را بصورت کلی میتوان به 3 دسته تقسیم کرد. دسته اول خودروهای باربری سبک هستند. مانند وانت بارها (حمل بار در وزن استاندارد این ماشین باربری تا 500 کیلوگرم است) و دسته دوم خودروهای باربری نیمه سنگین هستند. مانند انوع کامیون ها، کامیونت ها، خاورها و…و دسته سوم هم خودروهای باربری سنگین هستند. از خودروهای باربری سنگین میتوان به تریلی، تریلی تانکر فاو، ترانزیت، ترانزیت یخچالی، 2تن ، چادری 3 محور، کمپرسی و… اشاره کرد.

انتخاب خودروی باربری مناسب بستگی به یکسری شرایط دارد که باید به آن ها دقت کرد. در ادامه راجع به این شرایط توضیح خواهم داد.

انتخاب خودروهای باربری مناسب برای حمل بار

درهنگام باربری ، انتخاب خودروی باربری مناسب، بستگی به شرایطی دارد که باید به آن توجه کرد. یکی از شرایط انتخاب خودرو باربری این است که مشخص شود باری که میخواهد حمل شود چه نوع باری است؟ لوازم سنگین منزل یا دفتر شماست؟ یا بصورت کلی بار شما چقدر وزن دارد؟

اگر بار شما سنگین باشد، به طبع از خودروهای باربری سنگین استفاده میشود و برای بارهای سبکتر از خودروهای باربری نیمه سنگین و سبک. به علت اینکه تردد وسایل نقلیه سنگین در طول روز (روز‌های عادی و تعطیل) ممنوع است و تنها در ساعت 23:00 تا 05:00 صبح مجاز به تردد در شهر هستند، بنابراین باید درنظر گرفت که زمان اسباب کشی و جابجایی نیز میتواند درانتخاب خودروی باربری تاثیرگذار باشد. بنابر وزن و تعداد اسباب و وسایل شما میتوان نتیجه گرفت که با چه خودروی باربری و چندبار جابجایی میتواند اسباب را باربری کرد. هنگامی که بار شما کم باشد بهتر است از خودروهای باربری سبک مثل وانت بارها استفاده کرد اما اگر اموال شما زیاد باشد بهتر است از خودروهای باربری سنگین و بزرگ استفاده کرد و تمامی بار را به یکباره جابجا کرد تا هزینه کرایه خودرو باربری هم کمتر شود.

هزینه باربری خودروهای باربری

در رابطه با هزینه باربری خودروهای باربری مختلف نمیتوان بصورت ثابت نظری داد. هزینه باربری، مقدار ثابتی نیست که بتوان رقم آن را مستقیما ذکر کرد. این مقدار میتواند بسته به انتخاب خودرو باربری شما، تعداد کارگرانی که ارسال میشوند، تعداد دفعات باربری، داشتن خدمات مختلف دیگر (مانند بسته بندی اثاثیه) و… تغییر کند. بنابراین برای آگاهی از این مبلغ باید با یک شرکت باربری تماس گرفته و از آنها راهنمایی بگیرید تا متوجه شوید طبق شرایطی که دارید، باربری شما چه هزینه ای را میتواند برای شما به همراه داشته باشد و بعد تصمیم قطعی بگیرید.

باربری ولنجک
خودروهای باربری

ویژگی خودروهای باربری همسفربار

همسفربار یکی از قدیمی های باربری و حمل و بار است و بعد از سال ها تلاش صادقانه و باکیفیت توانسته است اعتماد مشتریان زیادی را جذب کرده و بین آنها محبوبیت پیدا کند. یکی از دلایل این محبوبیت همانطور که ذکر شد کیفیت کار در باربری و اتوبار همسفربار است. مدیریت همسفربار در تمامی بخش های فعالیت این شرکت، نظارت دارد و از اصولی و استاندارد پیش رفتن تمامی فعالیت ها اطمینان حاصل مینماید.

کادر “حمل بار وانت بار تهران همسفربار” ، به درب منزل یا شرکت شما مراجعه کرده و بار شما را ، تحویل گرفته و درب شرکت یا منزل مقصد تحویل می‌دهند.

خودروهای باربری شبانه روزی در همسفربار

باربری و اتوبار همسفربار شبانه روزی بوده و در تمامی ساعات روز، خودروهای باربری همسفربار آماده باربری و خدمات رسانی به شما عزیزان هستند. مهم نیست چه ساعتی در روز قصد اسباب کشی داشته باشید! کافی است با شماره تماس های باربری همسفربار (شعبه ای که در آنجا ساکن هستید) تماس گرفته و با همسفربار هماهنگی لازم را ترتیب دهید. کافیست یکبار به تیم همسفربار اعتماد کرده و جزو مشتریان ثابت ما بشوید!

شماره های تماس باربری همسفربار

شمال تهران : 22622443

غرب تهران :  44303414

مرکز تهران :  88094238

شرق تهران : 66550852

تلفن ویژه  : 44442927

کرج  : 32220240

گیلان و مازندران :  09115734002

5/5 - (3 امتیاز)

6 نظر در “خودروهای باربری

 1. حسین شجاعی گفت:

  از تلاش‌های شما در حمل بار ما به مقصد بسیار ممنونیم.

 2. جمشید شریف گفت:

  از شما برای حمل بارهای ما به مقصد تشکر می‌کنیم. تجربه عالی‌ای بود.

 3. جلال فلاح گفت:

  از شما بسیار سپاسگزارم. حمل بار من به صورت ایمن و بدون مشکل به مقصد رسید.

 4. علی رضا صمدی گفت:

  آیا امکان بسته‌بندی و بیمه‌گذاری بار توسط شما وجود دارد؟

 5. روح الله مهرابی گفت:

  ممنون از تلاش‌های شما برای حمل بار ما به مقصد. شما به واقعیت خدمت می‌کنید.

 6. غلامعلی بیگی گفت:

  آیا امکان بسته‌بندی و بارگیری برای حمل بارهای حساس به شکل خاصی وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *