وبلاگ

باربری ترکیه

باربری به ترکیه | ترازینت همسفر بار

موسسه حمل و نقل همسفر بار تهران خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به ترکیه را برای آن دسته از مشتریانی که می خواهد بار و اثاثیه منزل خود را به این کشور ارسال کنند ارائه میدهد. خدمات اسباب کشی به ترکیه از تخصص های شرکت باربری همسفربار میباشد.

باربری به استانبول، باربری به ازمیر و دیگر شهرهای ترکیه در همسفربار با کمترین هزینه ها صورت میگیرد.

برای مشاوره و استعلام قیمت باربری به ترکیه باما تماس بگیرید.

 88094238 – 44442927 

2262244366550852

انتقادات و پیشنهادات 09129448120

باربری ترکیه
باربری ترکیه

آیا با باربری همسفربار و “خدمات اسباب کشی به ترکیه” در آن آشنا هستید؟

باربری ترکیه از باربری های معتبر است که چندین سال سابقه تلاش صادقانه دارد و توانسته است ، در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم کالا و جنس مشتری را به مقصد انتقال دهد. سابقه درخشان و موفقیت آمیز پرسنل این باربری بر اعتبار آن افزوده و مردم با اعتماد کامل کار اسباب کشی در محدوده باربری ترکیه را عوامل آن می سپارند. پرسنل همسفربار خدماتی چون بسته بندی در منزل ، بارگیری و تخلیه بار را نیز انجام میدهند.

با ما همراه باشید و از چگونگی خدمات باربری ترکیه اطلاع حاصل نمایید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

پرسنل و کامیون های اتوبار ترکیه: در اتوبار ترکیه پرسنل کارآزموده  و ماهر به خدمت گرفته شده و دانش روز در رابطه حرفه و تخصص باربری به آنها آموزش داده شده است. کامیون های حمل بار در این اتوبار به وفور یافت می شود و راننده ها با تمام سوراخ سنبه های مسیر حمل بار در کشور آشنا هستند و در جاده های درون شهری و بین شهری خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با دقت و سرعت زیاد ارائه می دهند.

خدمات باربری ترکیه: بسته بندی در منزل اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در هنگام بارگیری و تخلیه بار کامیون از جمله خدماتی است که کارگران خبره و آموزش دیده با استفاده از تکنیک و روش های علمی ، با سرعت زیاد و به سهولت لوازم حساس ، سنگین وزن و بزرگ و کوچک را جا به جا می کنند. استفاده از تجهیزات و مواد بسته بندی صنعتی و لوازم حمل بار دستی از خدمات دیگر این اتوبار است.

بسته بندی اثاثیه در منزل توسط عوامل خبره اتوبار ترکیهدر باربری ترکیه به مرحله بسته بندی اهمیت مضاعف داده می شود. اگر شما قصد مهاجرت و حمل بار به ترکیه را دارید باید وسایلتان به خوبی بسته‌بندی شده تا در جابه‌جایی دچار مشکل نشوند و صدمه نبینند. به همین منظور کارگران خبره با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی موجود در باربری کار بسته بندی در منزل را انجام می دهند. بسته بندی هرگونه کالا به روشی و با استفاده از موادی خاص انجام می شود. پرسنل این اتوبار قبل از بسته بندی همه اجناس را از هم تفکیک کرده و با دقت و سرعت زیاد کار بسته بندی در منزل اثاثیه را انجام می دهند.

بهتر است قبل از بسته‌بندی وسایل خود را لیست کنید و جزئیات آن ها را یادداشت کنید. مثلا اگر کالای باارزشی در بین وسایل شما هست حتما ذکر کنید تا در نگهداری آن ترتیب اثری داده شود.اگر فکر میکنید ارزش برخی از وسایل شما زیاد است می‌توانید از بیمه‌های خصوصی استفاده کنید.

چگونگی حمل اثاثیه منزل در اتوبار ترکیه: برای این که خدمات اسباب کشی در محدوده باربری ترکیه به درستی صورت پذیرد ، کارگران در کلاس های آموزشی شرکت کرده و تکنیک و فنون چگونگی حمل بار در فرایند انتقال به صورت ایمن و صحیح را یاد گرفته اند. حمل بار در مرحله بارگیری و تخلیه بار کامیون ، اصول و قوانین مخصوصی دارد که با استفاده از آن حمل اثاثیه منزل در پروسه انتقال به سهولت و آسانی ممکن می شود.

کامیون حمل بار و اثاثیه منزل به ترکیه: در اتوبار ترکیه کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اتوبار ترکیه کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.

ارائه خدمات بیمه ای در اتوبار ترکیه: یکی از قوانین ضروری و حتمی در باربری ارائه خدمات بیمه ای و تحت پوشش قرار دادن بار مشتری است. جنس قابل انتقال مشتری در هر اندازه و نوعی باشد ، قبل از انتقال تحت پوشش خدمات بیمه ای قرار می گیرد تا در صورت بروز حوادث ناگهانی و احتمالی خسارات وارده به جنس مشتری به صورت تمام و کمال از نظر مالی جبران شود و مشتری باربری از این نظر متضرر نشود.

باربری آنتالیا ترکیه
باربری آنتالیا ترکیه

حمل بار به خارج از کشور:

حمل بار به خارج از کشور نوعی خدمات هست که به دو صورت کارگو (cargo) و فریت(freight) انجام میشود. شاید بتوان گفت تنها نقطه مشترک بین این دو گزینه فقط همان (باربری به خارج از کشور ) است. اما در ادامه با جزئیات بیشتر هر دو نوع باربری آشنا میشویم.

باربری کارگو: این باربری بیشتر جنبه بازرگانی و تجاری دارد وبسته بندی و حمل و نقل کالاها و اجناس تجاری که به منظور واردات یا صادرات هستند، در این دسته قرار میگیرند. مانند پوشاکی که از ترکیه وارد ایران میشوند.

کالاهایی که در باربری کارگو حمل و نقل میشوند میتوانند پوشاک باشند یا قطعات خودرو یا لوازم ساختمانی یا حتی حیوان زنده!

باربری فریت: این باربری مربوط به باربری کالاهای شخصی و اثاثیه منزل (مانند لوازم برقی، مبلمان، قالی و…) به خارج از کشور میباشد. خیلی از اشخاص هنگام مهاجرت و ادامه زندگی در کشورهای خارجی، قصد دارن بخشی یا تمام وسایل خود را که امکان حمل آن ها با چمدان نیست، با خود به همراه ببرند و در این صورت از باربری فریت استفاده میکنند. باربری فریت مانند حمل بار به شهرستان است منتها اینجا مبدا کشور خود و مقصدتان یک کشور خارجی است.

سوالات متداول

⭐ باربری به ترکیه توسط همسفربار چگونه انجام میشود ؟

در اتوبار ترکیه کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اتوبار ترکیه کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.

⭐ آیا بار هایی که به ترکیه منتقل میشوند بیمه می شوند؟

بله ، تمامی حمل و نقل هایی که توسط باربری همسفربار انجام میشود بیمه هستند و فرقی نمی کند مبدا و مقصد کجا باشند.

⭐ حمل و نقل زمینی برای ارسال بار به ترکیه از کجا انجام میشود؟

تهران- گمرک

⭐ هنگام حمل و نقل به ترکیه رانندگان این باربری برای پیدا کردن مسیر دچار مشکل نمیشوند ؟

راننده ها با تمام سوراخ سنبه های مسیر حمل بار در کشور آشنا هستند .

⭐ چه کالاهایی را میتوان در باربری ترکیه لحاظ کرد؟

لوازم منزل، جز عتیقه جات

⭐ حداقل وزن باری که میتوان به ترکیه باربری کرد چقدر است؟

وزن بار شما میتواند از 500کیلوگرم به بالا باشد.

⭐ آیا حبوبات هم میتوان باربری کرد؟

بله، هر قلم تا 30کیلوگرم

4.7/5 - (185 امتیاز)

6 نظر در “باربری ترکیه

 1. حمید سلیمانی گفت:

  از ترکیه به ایران هم اسباب‌کشی دارید.‌برای حمل وسایل خانه.‌

  1. ادمین گفت:

   وقت بخیر آقای سلیمانی. خیر از ترکیه به ایران باربری نداریم.

 2. امیرحسین صادقی گفت:

  تیم شما خیلی حرفه‌ای عمل می‌کند و بار من به صورت کامل و سالم تحویل داده شد.

 3. غلامرضا فاضلی گفت:

  آیا امکان بسته‌بندی و بارگیری برای حمل بارهای حساس به شکل خاصی وجود دارد؟

 4. عیسی سلیمی گفت:

  از شما بسیار سپاسگزارم. حمل بار من به صورت ایمن و بدون مشکل به مقصد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *