اسباب کشی آسان در تهران

اسباب کشی آسان در تهران


یکی از مهم ترین مسائل هنگام اسباب کشی انتخاب بهترین زمان برای اسباب کشی می باشد در این مطلب به بیان تمامی عوامل تاثیرگذار بر تعیین زمان مناسب اسباب کشی می پردازیم.

در حالی که برنامه ریزی برای یک اسباب کشی را انجام می دهید ، طبیعی است که عوامل مختلفی بر انتخاب بهترین زمان برای اسباب کشی برای شما تاثیرگذار باشد. از آنجایی که اسباب کشی همیشه یک کار استرس زا و پر مشغله می باشد تعیین یک زمان مناسب تا حدودی زیادی از استرس و سردرگمی شما می کاهد.

همه افراد نمی توانند برنامه ریزی کنند که چه موقع حرکت کنند. بعضی اوقات ، شرایط خارج از کنترل ماست ، مثل به دست آوردن شغل جدید یا ادامه تحصیل در یک شهر دیگر ، ما را مجبور به اسباب کشی می کند.

عواملی همچون زمان اتمام قرار داد ، میزان هزینه شما برای اسباب کشی ، شرایط و ساعات کاری شما ، شرایط تحصیلی فرزندان و تغییرات آب وهوایی بر انتخاب زمان مناسب برای اسباب کشی بسیار تاثیر گذار می باشد و برای یک اسباب کشی بدون دردسر باید تمامی این عوامل را در نظر گرفت.

حمل بار و اثاثیه منزل - اتوبار - باربری
حمل بار و اثاثیه منزل – اتوبار – باربری

اسباب کشی در ساعات اولیه روز

صبح زود زمان مناسبی برای آماده سازی وسایل و اثاثیه برای اسباب کشی شماست.  با توجه به اینکه در فصول گرم سال هوا در صبح زود خنک ترمی باشد برای شما و کارگران کار کردن در ساعات اولیه صبح راحت می باشد و در ساعات ابتدایی روز با توجه به داشتن انرژی بیشتر توان بهتری برای اسباب کشی اثاثیه منزل را دارید. علاوه بر این ، هر چه زودتر اقدام به انجام کارهای مربوط به اسباب کشی کنید ، در طول روز فرصت بیشتری سازماندهی کارهای خود خواهید داشت تا در آماده سازی وسایل خود برای اسباب کشی سریع تر اقدام کنید.

روز مناسب برای اسباب کشی

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین زمان برای اسباب کشی ، روزی که انتخاب می کنید یک عامل تأثیرگذار بزرگ است. با این حال ، این نیز مسئله یکی از ساده ترین تصمیم گیری ها است. هنگام انتخاب روز حرکت خود ، سعی کنید در صورت امکان آن را در روزهای اول هفته تنظیم کنید. روزهای اول هفته تمامی اتوبارها از ترافیک کاری کمتری برخوردار هستند و نیروی کار آن ها می توانند با دقت و نیروی بیشتری در انجام اسباب کشی به شما کمک کنند.

 اکثر افراد اسباب کشی در تعطیلات آخر هفته را ترجیح می دهند ، عموماً به دلیل تعطیلی کار و مدارس در روزهای آخر هفته برای بعضی از خانواده ها مناسب ترین زمان برای اسباب کشی می باشد. چون در این صورت اعضای خانواده هم در انجام امور جابجایی اثاثیه کمک می کنند. البته شرکت ها برای تعطیلات آخر هفته هزینه بیشتری را نیز دریافت می کنند ، زیرا این روزها تقاضای زیادی دارند.

با توجه به اینکه اکثریت مردم قبل از اسباب کشی تا پایان اجاره نامه های خود منتظر می مانند ، شلوغ ترین زمان برای اسباب کشی  روزهای آغاز و پایان ماه خواهد بود. بنابراین ، برای جلوگیری از تقاضای بیشتر برای خدمات اتوبارها ، اواسط ماه بهترین زمان برای اسباب کشی خانه است.

بهترین فصل برای اسباب کشی

اسباب کشی در فصل تابستان بهترین گزینه برای جابجایی می باشد.  در طی ماه های تابستان چون از نظر شرایط جوی هوا خوب است جابجایی بسیار آسان تر است و لازم نیست نگران خیس شدن جعبه های بسته بندی و خراب شدن مبلمان خانه خود بر اثر بارش برف و باران باشید.

طول روزها در تابستان طولانی تر است. ساعات بیشتری برای انجام امور اسباب کشی در اختیار دارید و شرکت های حمل و نقل نیز زمان بیشتری را در برای خدمات رسانی به مشتریان خود دارند.

برای خانواده هایی که فرزندان آن ها در حال تحصیل هستند ، اسباب کشی در تابستان راحت تر است. لازم نیست والدین آن ها را از وسط ترم مدرسه بیرون بیاورند و آن ها را به یک مدرسه جدید ببرند که در آنجا کسی را نمی شناسد.

البته اسباب کشی در تابستان با توجه به اینکه شلوغ ترین ماه های سال برای شرکت های حمل ونقل است و اتوبارها از مشتریان بیشتری برخوردار می باشند و معمولاً بسیار سریع رزرو می شوند همین امر باعث می شوند نرخ آن ها بیشتر شود و هزینه تمام شده برای شما بیشتر شود.

انبار اثاثیه منزل با قیمت ارزان
انبار اثاثیه منزل با قیمت ارزان

بهترین زمان اسباب کشی برای شهرستان

برای اسباب کشی به شهرستان بهتر است در ساعات اولیه روز اقدام به جابجایی کنید. در ساعات اولیه روز به خاطر کمبود ترافیک می توانید در مدت زمان کوتاه تری به مقصد برسید. برای دسترسی بیشتر بهتر است روزهای هفته شنبه تا چهار شنبه را انتخاب کنید. روزهای وسط هفته معمولاً شرکت های حمل و نقل مشتری کمتری دارند.

اسباب کشی در جمعه

 اسباب کشی در جمعه برای کارمندان و افرادی که در شرکت ها کار می کنند بسیار مناسب می باشد. چون ارزش این را دارد که یک روز کاری را از دست ندهید و برای اسباب کشی مرخصی نگیرید.  

برای رهایی از دردسرهای اسباب کشی و داشتن یک جابجایی راحت و بدون استرس همسفر بار بهترین و مطمئن ترین شرکت حمل و نقل برای جابجایی اسباب و اثاثیه شما می باشد.

امتیاز به این post

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *