حمل نقل تجارت نیست اعتبار است

اگر شما جزو افرادی هستید که قصد اسباب کشی دارید و به دنبال یک شرکت معتبر و مطمئن در محدوده کرج هستید ما به شما همسفر بار را پیشنهاد می دهیم. همسفر بار از جمله باربری هایی می باشد که در منطقه کرج و حومه خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. اتوبار و باربری کرج همسفر بار با سال ها سابقه درخشان در باربری کرج ، اتوبار کرج ، بسته بندی اثاثیه کرج ، حمل اثاثیه منزل کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در کرج می باشد. افرادی که در همسفربار فعالیت می کنند از با تجربه ترین افرادی هستند که می توانند اثاث منزل شما را بدون دغدغه و نگرانی جابجا کنند. تیم اجرایی اتوبار کرج همسفر بار با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان خود را موظف می دانند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را به شما هدیه دهند و شما در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهید. جهت هاهنگی میتوانید با شماره باربری در کرج تماس حاصل کنید.

شماره باربری کرج : 0263222025402632500007

جهت هماهنگی با همسفربار برای دریافت تمامی خدمات باربری (باربری، اتوبار، بسته بندی اثاثیه، ارسال کارگر جهت بارگیری، فروش کارتن های بسته بندی، انبار اثاثیه و…) هم میتوانید از طریق شماره تماس های داخل سایت اقدام به تماس باما کنید و هم میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و وقت بگیرید.

اتوبار کرج

شرکت اتوبار همسفربار ارائه دهنده خدمات اسباب کشی منازل و دفتر کار در سراسر تهران اینبار در شهر کرج خدمات خود را با همان کیفیت همیشگی ارائه می دهد. باربری همسفر بار کرج به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در محدوده کرج  با نام و نشان اتوبار کرج ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و حمل بار در کرج  می باشد شرکت باربری ما با داشتن سابقه ای چند ساله در زمینه اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل در کرج به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهد بود و بهترین خدمات  اسباب کشی را برایتان به عمل خواهد آورد ، اتوبار کرج دارای مجوز رسمی از اتحادیه شرکت های باربری می باشد و به صورت حرفه ای کار اسباب کشی را انجام می دهد اگر قصد دارید کار اسباب کشی را انجام دهید شرکت باربری همسفربار در خدمت شما خواهد بود و به بهترین نحو ممکن خدمات تخصصی را برای شما انجام می دهد. شماره باربری کرج 0263222025 می باشد که می توانید جهت مشاوره و رزرو وقت اسباب کشی تماس حاصل فرمایید.

ارسال کارگر خالی اسباب کشی کرج نیز از جمله خدمات ویژه شرکت ما می باشد که می توانید در صورت نیاز درخواست کنید و به تعداد مورد نیاز کارگر خالی جهت کمک و انجام امور اسباب کشی به محل اعزام شوند. شما می توانید زمانی که اسباب کشی دارد و خودرو هم دارید ولی افرادی ندارید به این منظور به شما کمک کنن ، نگران نباشید همسفربار در خدمت شماست ، تمام کارگران همسفربار از با تجربه ترین افراد در زمینه انجام امور اسباب کشی می باشد که به تمام فوت و فن اسباب کشی وارد می باشند. نحوه محاسبه دستمزد کارگران به صورت ساعتی بود و نسبت به ساعاتی که در اختیار شما بوده اند هزینه دریافت می کنند.

باربری و اتوبار همسفربار

توجه: تمامی خدمات همسفربار، در فصل پاییز، در باربری پیروزی با 15% تخفیف صورت میگیرد.


لیست باربری های کرج

اگر ساکن کرج هستید و قصد باربری در کرج را دارید، به منظور دسترسی راحت تر شما به لیست باربری های کرج همسفربار، شعب باربری در کرج همسفربار را برای شما لیست میکنم: شماره بهترین باربری های کرج نیز در جدول می باشد .

نام شرکتشماره تلفنآدرس دفتر
حمل و نقل کرج رشت02632220254 استان البرز کرج رشت پ4
حمل و نقل مهرشهر کرج02632220254استان کرج شهر مهرشهر پ23
حمل و نقل عظیمیه02632220254کرج محله عظیمیه پ34
حمل و نقل گرمدره02632220254اتوبار تهران کرج ، گرمدره خیابان 5
حمل و نقل فردیس02632220254فردیس خیابان دوم پ 54
لیست شرکت های حمل و نقل باربریدرکرج
 1. باربری کرج رشت : باربری کرج همسفربار ، بهترین باربری برون شهری به شهرهای مختلف را دارد. یکی از شهرهایی که باربری زیادی از کرج دارد ، شهر زیبای رشت است. اگر شما هم اتوبارکرج رشت دارید، میتوانید حمل اثاثیه خود را به ما بسپارید.
 2. باربری مهرشهر کرج : همسفربار ، اتوبار در مهرشهر کرج نیز داد و عزیزان ساکن مهرشهر کرج، میتوانند با خیالی آسوده، کار خود را به ما بسپارند.
 3. باربری عظیمیه : عظیمیه یکی دیگر از بهترین شعب باربریکرج همسفربار میباشد. عزیزان ساکن عظیمیه میتوانند با شماره تماسی که در این صفحه وجود دارد ، با ما تماس بگیرند.
 4. باربری کرج کیانمهر : کیانمهر کرج نیز یکی دیگر از شعب باربری همسفربار میباشد و تمامی خدمات همسفربار در این منطقه نیز، اماده ارائه میباشد.
 5. باربری جهانشهر : باربری جهانشهر کرج شامل خدمات زیادی از جمله باربری و حمل بار ، بسته بندی اثاثیه ، فروش کارتن و انبار اثاثیه است. برای اطالاعات بیشتر میتواند با شماره تماس باربری در کرج با ما در ارتباط باشید.
 6. باربری گرمدره : باربری گرمدره یکی دیگر از گزینه های لیست باربری های کرج همسفربار میباشد. عزیزان ساکن این منطقه کرج میتوانند خدمات باربری خود را به ما بسپارند.
 7. باربری فردیس : یکی دیگر از شعب اتوبارهای کرج همسفربار ، باربری فردیس است. علاوه بر انبار اثاثیه که در این منطقه، درخواست زیادی دارد، دیگر خذمات همسفربار نیز در باربری فردیس ارائه میشود.

اگر شما می خواهید از استان البرز به ترکیه اسباب کشی کنید، بازهم می توانید بر روی همسفر بار حساب کنید و از خدمات باربری ترکیه ما استفاده نماید ، ارسال فوری اثاثیه منزل به ترکیه نیز داریم.

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج

بی شک هر فردی که بخواهد اسباب کشی کند برای تضمین و سرعت بخشیدن به پروسه خود باید بسته بندی اثاثیه منزل را به نحو احسنت انجام دهد. انجام این کار سختی های خود را داد از تهیه لوازم مورد نیاز مانند کارتن ، ضربه گیر، سلفون ، چسب ، ماژیک، بر چسب ، پتو و… گرفته تا بسته بندی مبلمان و لوازم شکستنی آشپزخانه که باید به طور حرفه ای انجام شود در غیر اینصورت باید منتظر شکسته شدن وسایل با ارزش تان شوید. تیم باربری همسفر بار در کنار خدمات جابجایی اثاثیه منزل خدمات صفر تا صد اسباب کشی که شامل تمامی مراحل اسباب کشی از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا چیدمان را برای شما انجام می دهند. برای انجام خدمات بسته بندی اثاثیه منزل کرج ، متوانید با شماره باربری و اتوبار کرج تماس بگیرید.

فروش کارتن های بسته بندی در کرج

باربری کرج همسفربار تمامی تجهیزات و لوازم موردنیاز جهت بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی یا باربری را در بهترین کیفیت ها به فروش میرساند. اگر قصد دارید شخصا بار و اثاثیه خود را بسته بندی کنید و نیاز به لوازم بسته بندی دارید، میتوانید از همسفربار کمک بگیرید. یکی از اساسی ترین لوازمی که در حین این کار لازمتان میشود، کارتن های بسته بندی یا کارتن های اسباب کشی میباشد. همسفربار کارتن های اسباب کشی محکم و چندین لایه، در ابعاد مختلف، جهت بسته بندی لوازم دارد.

شماره تماس باربری کرج

جهت هماهنگی برای باربری و بسته بندی اثاثیه و یا دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره تماس زیر، با ما در ارتباط باشید. ما همه ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

شماره تماس باربری کرج همسفربار: 02632220254

خودروهای باربری کرج

باربری و حمل بار با وسایل نقلیه و خودروهای باربری متفاوتی میتواند صورت بگیرد. خودروهای باربری بسیار متنوع بوده و براساس شرایط باربری یا اسباب کشی و نوع بار، خودروهای متفاوتی پیشنهاد میشود. خودروهای باربری به 3 دسته تقسیم میشوند. خودروهای باربری سبک، خودروهای باربری سنگین و خودروهای باربری نیمه سنگین. در باربری کرج همسفربار، از انواع خودروهای باربری استفاده میشود. تمامی رانندگان باربری کرج همسفربار، مانند تمامی پرسنل دیگر این باربری، بسیار در کار خود خبره و حرفه ای بوده و بار شما را با هر خودرو باربری که مورد استفاده قرار بگیرد، در کمال سلامت و ایمنی به مقصد میرسانند.

خودرو باربری کرج همسفربار

وانت بار کرج | نیسان بار کرج

همانطور که قبلا اشاره کردیم، از انواع خودروهای باربری در شعبات باربری کرج همسفربار استفاده میشود و شما میتوانید طبق نیاز و شرایط باربری خود، با خودروی باربری مناسب، بار خود را جا به جا کنید. در برخی موارد که برای مثال بار شما وزن نسبتا کمی دارد یا چند قلم دارد و حجم زیادی را اشغال نمیکند، پیشنهاد میشود که از خودروهای سبکی همچون وانت بار ها و نیسان بار ها استفاده شود. وانت بار و نیسان بار برای حمل لوازم سنگین با تعداد کم هم میتواند مناسب باشد. مثلا حمل یخچال ساید بای ساید یا حمل گاوصندوق یا حمل پیانو یا حمل چندتخته فرش.

نیسان بار همسفربار
نیسان بار کرج همسفربار

انبار اثاثیه و بار در کرج

اگر ساکن کرج هستید و قصد انبار کردن بار و اثاثیه خود را دارید و دنبال محیطی امنی برای اینکار میگردید، میتوانید بار خود را به امانت در انبارهای کرج همسفربار بسپارید. انبارهای اثاثیه کرج همسفربار، محیطی امن و مناسب برای نگهداری اثاثیه شما میباشد. انبارهای همسفربار در برابر عواملی مانند حشرات موذی ، رطوبت و گرد و خاک غیر قابل نفوذ بوده و برای انبار کردن وسایل حساس مناسب می باشند. میتوانید با خیالی آسوده اسباب و اثاثیه خود را برای هر چند روزی که مد نظر دارید، به امانت به انبارهای همسفربار بسپارید.

_________در حال حاضر خدمات ارائه انبار در کرج ارائه نمیشود

باربری کرج به تهران

از دیگر ویژگی های ما داشتن شعبه فعال در استان تهران می باشد و اگر شما نیاز به خدمات باربری تهران به کرج و یا باربری کرج به تهران را بخواهید ما در همسفر بار می توانیم بسیار حرفه ای کمک کنیم و از خدمات حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی لوازم منزل ، اسباب کشی و اثاث کشی بین این دو استان استفاده نمایید.

باربری تهران به کرج

اگر ساکن تهران هستید و قصد اسباب کشی به کرج را دارید یا میخواهید باری را از تهران به کرج باربری کنید و باربری برون شهری دارید، میتوانید از باربری های تهران همسفربار کمک بگیرید. باربری همسفربار، علاوه بر کرج، در تمام نقاط تهران نیز شعبه دارد. میتوانید جهت اطلاعات بیشتر، به صفحه “باربری تهران همسفربار” سر بزنید!

قیمت باربری در کرج

باربری و اتوبار همسفربار داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد که تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه می کند. از جمله کار های که باعث افزاش قیمت باربری می شوند عبارتند از  : بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص ( تجهیزات مورد استفاده ) ، مسافت پیاده روی ، تعداد طبقه ، اقلام سنگین مانند پیانو ، یخچال ساید بای ساید و… .بی شک قیمت و خدماتی که اتوبار ما به شما ارائه خواهد داد را از هیچ موسسه ای دریافت نخواهید کرد ما همواره در تلاش هستیم بهترین خدمات را برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر برای مشتریان خود محدوده کرج ارائه دهیم و تا به امروز افتخار این را داریم که بیش ۹۹ درصد رضایت مشتریان خود را کسب کرده ایم. 

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل
بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل کرج

وقتی قصد اسباب کشی دارید شاید دلهره های در ذهن شما به وجود بیاید و استرس هم در کنار این دلهره ها برای شما پیش بیاید. همین استرس و اضطراب ها باعث می شود شما دید منفی به پروسه اسباب کشی داشته باشید و نتوانید برای شروع اسباب کشی یک برنامه ریزی دقیق و مفصل انجام دهید . بی شک برای انجام کارهای این چنینی نیازمند یک برنامه ریزی خوب می باشد. اما اصلا نگران نباشید . موسسه باربری همسفر بار ، باربری درکرج را با کادری مجرب و با اخلاق ارائه میدهد . اعتماد کردن از جمله مشکلات انتخاب یک باربری مناسب می باشد ولی همسفر بار با مجوز رسمی و با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه امر حمل اثاثیه منزل کرج و تهران در خدمت شماست.

اسباب کشی کرج

اسباب کشی در کرج به دلیل پر جمعیت بودن این محدوده و شلوغ بودن خیابان ها می توانند کار سخت و دشواری به نظر برسد اما باربری کرج همسفر بار با به خدمت گرفتن افرادی حرفه ای و داشتن تجربه زیاد در حمل بار و اثاثیه گوناگون و همچنین استفاده از راننده های خودرو ماهر شما را در تمام طول اسباب کشی همراهی و یاری می کند. تیم باربری همسفر بار بی شک بهترین خدمات با کیفیت بالا برای شما به ارمغان خواهند آورد و در کنار تیم باربری درکرج یک روز به یادمانی رقم خواهید زد.

بهترین باربری در کرج

بعد ازچندین سال سابقه کار و داشتن تجربه درخشان در زمینه خدمات باربری و جذب مشتریان ثابت و جلب رضایت و اعتماد آنها، میتوانیم با افتخاراعلام کنیم که باربری و اتوبار همسفربار یکی از بهترین باربری ها در کرج بوده و تمامی خدمات در زمینه باربری در کرج را به نحو احسن و درسریع ترین زمان برای شما عزیزان انجام میدهد. باربری در کرج همسفربار همواره در تلاش بوده است که بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت ها ارائه بدهد. به همین منظور تمامی فعالیت ها از جمله انتخاب پرسنل، کیفیت باربری و حمل بار، خرید لوازم بسته بندی و نحوه بسته بندی اثاثیه، مستقیما زیرنظر مدیریت باربری و اتوبار همسفربار انجام میشود. برای داشتن تجربه یک اسباب کشی راحت و ایمن از باربری در کرج همسفربار استفاده کنید.

اسباب کشی با همسفر بار در کرج

اسباب کشی با همسفر بار در کرج

وقتی شما با باربری کرج تماس می گیرید شرکت همسفربار یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار میدهد تا شما را با تمامی مراحل کار توسط تیم حمل بار ما آشنا کند و در ادامه لیست قیمت باربرِی محاسبه و به شما ارائه دهد که درصورت توافق طرفین بر سر قیمت یک روز و زمان مشخص از سوی شما مشتریان عزیز تعیین می شود که شرکت ما در زمان مشخص شده تیم حمل بار خود را که به صورت پیش فرض شامل ۴ کارگر می باشد به محل ارسال می کند. یکی از کارگر ها راننده خودرو و مسئول چیدمان اثاثیه می باشد و ۳ نفر بعد کار حمل و جابجایی اثاثیه را انجام می دهند. درصورتی از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ما استفاده کنید، ما تیم بسته بندی را به همراه تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از کارتن با ضخامت بالا و مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل ، سلفون ، کیوم حباب دار و… زود تر از تیم حمل بار به محل ارسال می کنیم تا بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت کاملا استاندارد و مطمئن انجام دهند. اسباب کشی کرج یکی از خدماتی است که میتواند آن را با خیال راحت به ما بسپارید.

ویژگی های باربری و اتوبار کرج البرز همسفربار

باربری و اتوبار کرج البرز همسفربار علاوه بر اینکه در سخنان خود به کیفیت کار اشاره میکند، درعمل نیز آن را اثبات کرده است و می تواند این اطمینان را به شما بدهد که از کیفیت و سلامتی اثاثیه و اسباب خود نگران نباشید. چرا که اتوبار کرج همسفربار کیفیت و به درستی انجام گرفتن کار حمل و نقل را مهم بر میشمارد .اتوبار استانکرج همسفربار تمام سعی خود را میکند تا در انجام وظیفه هیچ کوتاهی نکرده و در باربری و رساندن اثاثیه شما به مقصد، دقت بیشتری داشته و با یک بسته بندی درست و اصولی و با کیفیت بالا یک حمل و نقل خوبی را در ذهن شما به یادگار بگذارد.

چگونه از همسفر بار خدمات اسباب کشی دریافت کنم ؟

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن
۰۹۱۲۵۹۰۲۶۵۶ تماس حاصل فرمایید و درخواست خدمات حمل بار و اثاثیه منزل کنید همچنین از لیست قیمت باربری در کرج مطلع شوید. منتظر تماس تان هستیم.

آدرس باربری کرج همسفر بار

باربری همسفربار در تمامی نقاط استان تهران و البرز شعبه دارد و باربری درون شهری و برون شهری در تمامی شعبه ها صورت میگیرد.

آدرس دفتر شعبه باربری البرز کرج همسفربار: کرج، عظیمیه، ندای جنوبی، نبش پاسداران پ4

سوالات متداول

⭐ آیا شرکت همسفر بار به تمام مناطق کرج خدمات باربری ارائه میدهد؟

بله ، شرکت همسفربار باربری در کرج دارد و از جمله اتوبار های می باشد ک خدمات اسباب کشی را در مناطقی همچون (45 متری گلها، فردیس ، شاهین ویلا، کیانمهر و…) با بهترین کیفیت ارائه میدهد.

⭐ آیا شرکت همسفربار مجوز رسمی دارد؟

بله ، موسسه حمل و نقل همسفربار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری کرج خدمات اسباب کشی و حمل بار را در محدوده کرج ارائه می دهد.

⭐ شماره تلفن های باربری کرج (همسفربار) چیست؟

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن 02632500007 بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

⭐ آیا باربری و اتوبار کرج وسایل منزل را بسته بندی می کنند؟

بله ، کلیه وسایل منزل از ریز تا درشت ، توسط همسفربار کرج بسته بندی می شود لذا هزینه بسته بندی جدا محاسبه می شود. تمامی اقلام مورد نیاز بسته بندی نیز توسط شرکت تهیه و ارسال می شود.

⭐ آیا باربری در کرج خدمات باربری به تهران را ارائه می دهد؟

بله ، کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی منزل از کرج به تهران و بلعکس با خودرو های کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان و وانت بار بصورت کامل حرفه ای و توسط افراد با تجربه ارائه داده می شود.

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل بار اثاثیه منزل
Provider Name
باربری آرژانتین, Telephone No.026-32500007
منطقه
استان کرج
توضیحات
باربری کرج از جمله خدمات شرکت همسفربار می باشد که یک شعبه فعال در استان کرج می باشد که شبانه روزی خدمات باربری و اسباب کشی منزل ارائه می دهد.
4.5/5 - (166 امتیاز)

43 دیدگاه برای “باربری کرج

 1. یوسف احمدی گفته:

  سلام من واقعا ازتون ممنونم. خدا خیرتون بده از همه جا ارزون تر حساب کردین شما. از کارم راضی بودم ممنونم.

 2. لیلا بهرامی گفته:

  باسلام واحترام،
  جسارتابنده میخوام ازتالش برای کرج اسباب کشی کنم میشه راهنماییم کنید چطور میتونم ازشرکت شماسرویس بگیرم؟
  خواهشمندم سریع جواب بفرماییدقربان باسپاس فراوون

 3. Moosavi گفته:

  من دو روز پیش از خدمات بسته بندیتون استفاده کردم. بنظرم کمی گرون بود ولی خب واقعا ارزشش رو د اشت. کارم خیلی راحت و تمیز پیش رفت.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام وقت بخیر ، قیمت ما طبق نرخ اتحادیه هست ما هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کنیم ، ما هوای مشتری هامون رو داریم . باز خیلی خوشحالیم که راضی هستید از تیم ما

 4. مهرو میلانی گفته:

  باربری کرج و خدمات بسته بندیتون عالیه. کار فوق العاده سریع و تمیز انجام شد. ممنونم ازتون.

 5. آبیاری گفته:

  بهترین باربری در کرج واقعا شما هستید. خدمات بسته بندی اثاثیه در کرج هم دارید?

 6. علوی گفته:

  سلام خدا قوت. من اسباب کشی در کرج داشتم و از باربری در کرج شما استفاده کردم و راضی بودم. ممنون.

 7. احمد قاسمی گفته:

  سلام خدا قوت. من از باربریتون راضی بودم. البته یکم بدقولی کردین و دیرتر از زمانی که هماهنگ کردیم رسیدین ولی درکل بقیه چیزا خوب بود ممنون.

 8. فرناز شکوری گفته:

  با سلام. من چند روز پیش باربری به فردیس داشتم. اولش فکر میکردم مبلغی که درخواست کردین نسبتا زیاده ولی بعدا که کارتون رو دیدم متوجه شدم که واقعا مناسب بوده. من بسته بندی اثاثیه هم داشتم. هم اسباب کشی هم کار و رفتار کارگرها خیلی خوب بود ممنون.

 9. مهسا میری گفته:

  سلام خداقوت.
  من به تازگی با تیم حرفه ای شما آشنا شدم و واقعا از خدمات شما راضی بودم. خیلی کارتون تمیز و حرفه ای و سریعه. حتما بازم کارای باربریم رو به شما میسپارم.

 10. سهرابی گفته:

  بهترین باربری بود که تجربه اسباب کشی داشتم ، خیلی خوب بسته بندی کردند و اثاثیه منزل رو به خونه جدیدم انتقال دادن خیلی خیلی ممنون از همه پرسنل این شرکت.

 11. باقری گفته:

  بسیار نگران بسته بندی اثاثیه منزلم و تهیه کردن کارتن بودم که تیم خوب همسفر بار یک تیم متخصص برای بسته بندی وسایلم ارسال کرد. این شرکت خدمات خوبی میده حتما استفاده کنید

  • همسفربار گفته:

   سلام خدمت آقای سعید
   لطفا علت نارضایتی خود را به همراه زمان اسباب کشی و همچنین و شماره تلفن تون ارسال کنید در همین بخش تا پیگیری های لازم انجام بشه.
   ما همیشه به دنبال رضایت مشتری هایمان هستیم .

 12. امید گفته:

  سلام
  ممنون از شرکت باربری کرج واقعا عالی بودن هم تیم بسته بندیشون و هم کارگر هاشون، اگه می خوایید اسباب کشی راحتی داشته باشید این شرکت پیشنهاد من به شماست

 13. علی عباسی گفته:

  باربری کرج همسفر بار فوق العاده بود
  ممنون از تخفیف خوب مدیریت که خیلی خوب شد برامون

 14. خانم تهرانی گفته:

  سلام خسته نباشد ممنون از سرویس دهی خوب و بسته بندی حرفه ای که واسه ما انجام دادید

 15. رضایی گفته:

  سلام و عرض احترام ممنون از بسته بندی حرفه ای که بچه ها انجام دادن خواستم تشکر کنم شاید ایجاد انگیزه بیشتر شود
  با تشکر خرسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *