باربری باغستان کرج همسفربار

باربری باغستان کرج همسفربار


اتوبار و باربری همسفربار سالهاست در زمینه خدمات باربری در تمامی مناطق تهران و کرج باربری (باربری باغستان کرج ، باربری شاهین ویلا ، باربری گرمدره ، باربری عظیمیه ، باربری فردیس و…) دارد. باربری همسفربار بعد از این همه سال تجربه و خدمت صادقانه توانسته است بین مردم ساکن این مناطق به محبوبیت رسیده و باافتخار یکی از بهترین های باربری کرج باشد.

یکی دیگر از شعبات باربری کرج همسفربار، باربری باغستان کرج است. تمامی خدمات باربری از جمله حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه منزل و انبار اثاثیه و فروش کارتن خالی و… در باربری باغستان کرج نیز صورت میگیرد. برای هماهنگی باربری باغستان کرج میتوانید از شماره تماس زیر استفاده کنید.

شماره تماس باربری باغستان کرج

برای هماهنگی هرگونه خدمات باربری باغستان کرج و دریافت مشاوره رایگان و پرسیدن سوالات خود میتوانید از شماره تماس زیر استفاده کنید:

شماره تماس باربری باغستان کرج: 32220240

چرا باربری باغستان کرج همسفربار را انتخاب کنیم؟

شرکت باربری و اتوبار همسفربار یکی از بهترین ها در زمینه باربری در کرج است و علاوه بر اینکه شعارش همیشه جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت بوده، برای اینکه این کیفیت کار و محبوبیت الان خود را به دست آورد، چندین سال صادقانه تلاش کرده است و معیارهای زیادی را برای حفظ کیفیت کاری خود رعایت کرده است.

از دلایلی که چرا باید از باربری باغستان کرج همسفربار استفاده کنیم، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حمل و نقل آسان، سریع، ایمن (حمل حرفه ای لوازم سنگین مثل گاوصندوق و یخچال های ساید بای ساید و…)
 2. بسته بندی اثاثیه اصولی و حرفه ای
 3. استفاده از لوازم و تجهیزات مرغوب و استاندارد برای بسته بندی اثاثیه
 4. پرسنل خوش برخورد و آموزش دیده
 5. تعرفه و قیمت باربری مناسب (الالخصوص نیسان بار و وانت بار ارزان باربری باغستان کرج و تمامی مناطق باربری کرج)
 6. ارائه ضمانت در باربری سالم و ایمن
 7. نظارت همه جانبه مدیریت در تمامی زمینه های خدمات باربری
 8. مدیریت پاسخگو
 9. شبانه روزی بودن باربری باغستان کرج
 10. استفاده از انواع خودروهای باربری
 11. ارائه مشاوره رایگان و…
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری باغستان کرج همسفربار

برای داشتن یک اسباب کشی و حمل و نقل ایمن، همواره توصیه میشود که تمامی لوازم به درستی بسته بندی شوند تا در حین جابجایی آسیبی نبینند( خدشه ای به آنها وارد نشود یا دچار کثیفی نشوند یا نشکنند). بسته بندی اصولی لوازم، تا درصد زیادی ، ایمنی کار را بالا میبرد و سالم رسیدن لوازم شما به مقصد را تضمین میکند.

بسته بندی اثاثیه منزل هزینه بیهوده ای است؟!

خیلی از عزیزان از اهمیت این موضوع ناآگاه هستند یا دریافت این خدمات را پرداخت هزینه بیهوده میدانند! اما نکته ای که در اینجا قابل ذکر است، این موضوع است که درصورتی که اگر حتی یک درصد اموال شما دچار شکستگی یا آسیب دیدگی یا خرابی شوند، میتوانند به راحتی هزینه سنگینی را روی دست شما بگذارند مخصوصا اموالی که گرانبها هستند. چه بسا که برخی از اموال نیز ارزش معنوی برای صاحب خود دارند و در صورت آسیب دیدگی میتوانند شما را بسیار آزرده خاطر بسازند.

اتوبار و باربری باغستان کرج همسفربار نیز از بسته بندی اثاثیه حرفه ای در خدمات خود استفاده میکند و در صورت خواست مشتری، از صفرتا صد این امر را به عهده گرفته و به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. تمامی لوازم و تجهیزات بسته بندی اثاثیه، زیر نظر مدیریت تهیه شده و دقت بر این است که بهترین جنس ها تهیه و استفاده شود. 

فروش کارتن های بسته بندی باربری همسفربار

علاوه بر این، در صورتی که مشتری قصد داشته باشد خودش به تنهایی لوازم خود را بسته بندی کند، میتواند در صورت نیاز، کارتن های بسته بندی خود را از باربری همسفربار تهیه کند. باربری همسفربار فروش کارتن خالی جهت بسته بندی نیز دارد. همچنین درصورتی که شرایط باربری شما به گونه ای بود که تنها به چند کارگر ساده جهت نیروی کمکی احتیاج داشتید، میتوانید از باربری همسفربار کمک بگیرید و برای ارسال کارگر ساده به باربری باغستان کرج همسفربار هماهنگ کنید.

هزینه باربری باغستان کرج همسفربار

متاسفانه برخی باربری ها به سلیقه خود و خلاف تعرفه های باربری، قیمت های نامناسب و حتی گاهی بسیار نامنصفانه برای خدمات خود در نظر میگیرند و این باعث میشود مشتریان بسیار متضرر شوند و اعتماد خود را به دیگر اتوبار و باربری ها از دست بدهند. برای اینکه شما نیز دچار اشتباه نشوید بهتر است قبل از انتخاب خود، به درستی درباره شرکت باربری مدنظر تحقیق کنید و از داشتن جواز رسمی اتحادیه باربری و تحت نظر اتحادیه باربری بودن تعرفه های آنها ، اطمینان حاصل کنید.

وجود قیمت‌های رقابتی بین باربری ها باعث می‌شود تا در هنگام انتخاب، باربری را انتخاب کنید که در بین شرکت‌های مختلف دارای قیمت‌های مناسب باشد. این را نیز در نظر بگیرید که قیمت بسیار پایین برخی باربری ها مسلما به علت کم کیفیت یا بی کیفیت بودن خدمات آنها نیز میتواندباشد.

قیمت‌های درج شده برای حمل بار توسط باربری باغستان کرج همسفربار منصفانه و طبق استانداردهای اتحادیه  باربری تهران _ کرج است.

آیا باربری باغستان کرج همسفربار شبانه روزی است؟

باربری باغستان کرج همسفربار شبانه روزی بوده و تمامی ساعت شبانه روز، آمده خدمت رسانی است. پرسنل باربری همسفربار در دو سانس روز و شب آماده باربری هستند و هر زمانی که شما مایل به اسباب کشی و جابجایی باشید، میتوانید از باربری باغستان کرج همسفربار استفاده کنید.

نکته ای که قابل ذکر است این است که براساس نوع باربری که ممکن است شما داشته باشید (باربری سبک یا سنگین، باربری درون شهری یا برون شهری و…) ممکن است شرایط باربری شما متفاوت از هم باشد. در صورت احتیاج به راهنمایی یا مشاوره میتوانید از مشاوره رایگان باربری باغستان کرج همسفربار استفاده کنید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *