وانت بار و نیسان بار تهران

وانت بار تهران

چرا وانت بار یا نیسان بار را انتخاب کنیم؟

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، نیازمند دو امر مهم “بسته بندی اصولی اثاثیه” و “باربری و حمل و نقل مطمئن” است!

باربری و حمل بار با وسایل نقلیه متفاوتی انجام میشود که انتخاب آن ها بستگی به نوع بار و وزن آن دارد.

كليه ماشين ها گازوئيلي هستند بزگترين سايز نيسان

گاهی ممکن است که بار ما وزن نسبتا کمی داشته (مثلا یک دست مبل شرکت یا صرفا چند تخته فرش) و یا تنها یکی، دو قلم بوده و حجم قابل توجه ای نداشته باشد (مانند یک گاوصندوق و یا یک عدد ساید بای ساید).

در این صورت نیازی به باربری با ماشین های حمل بار سنگین نیست! باربری با وانت بار و نیسان بار یکی از بهترین پیشنهاد هایی است که در این زمینه وجود دارد.

نیسان بار و حمل بار با وانت
نیسان بار و حمل بار با وانت

حمل بار با وانت بار همسفربار

همسفربار با دراختیار داشتن کادر آموزش دیده و مجرب در زمینه باربری با وانت بار و نیسان بار نیز، خدمت رسانی میکند.

وانت بار های ما به صورت مسقف و روباز متناسب با نیاز مشتری و حمل بار در وزن استاندارد این ماشین باربری (تا 500 کیلوگرم) وجود دارند.

کادر “حمل بار وانت بار تهران همسفربار” ، به درب منزل یا شرکت شما مراجعه کرده و بار شما را ، تحویل گرفته و درب شرکت یا منزل مقصد تحویل می‌دهند.

ما به شما تضمین میدهیم که این کار با رعایت تمامی اصول امانت داری انجام شده و شما میتواند لوازم گران قیمت و لوکس خود را نیز با اطمینان خاطر به کادر ما بسپارید.

نیسان بار غرب تهران
نیسان بار غرب تهران

بسته بندی اثاثیه همسفربار

از قدیم گفته اند که “احتیاط شرط عقل است!” حال باید در اسباب کشی و جابجایی اثاثیه نیز، این احتیاط را لحاظ کرده و تدابیری اندیشید.

جابجایی در مسافت دور و نزدیک، چه به صورت زمینی، چه آبی و چه هوایی، نیازمند حصول اطمینان از “سالم به مقصد رسیدن بار” است و به همین منظور باید بار و اثاثیه ما در بسته بندی های مقاوم، محکم و مطمئن قرار گرفته و به قولی به صورت اصولی بسته بندی شود.

همسفربار میتواند در خدمت “بسته بندی اثاثیه” نیز شما را همراهی کند.

خدمات وانت بار تهران همسفربار

یکی از خدمات اصلی همسفربار، باربری و حمل بار است و در این زمینه از ماشین های باربری مختلفی نظیر کامیون، کامیونت، خاور بار، نیسان بار و وانت بار استفاده میکند.

وانت بار تهران همسفربار همواره یکی از بهترین باربری های تهران بوده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است و همسفربار از این بابت خدا را شاکر بوده و از اعتماد شما عزیزان، صمیمانه سپاس گذار است.

نرخ کرایه وانت بار تهران

همسفربار همواره این تدبیر را اتخاذ کرده است که هزینه های باربری و دیگر خدمات خود را متناسب با تمامی اقشار جامعه در نظر گرفته و در ازای کم ترین وجه دریافتی، بهترین خدمات را ارائه بدهد.

شعار ما همیشه رضایت و خشنودی مشتری بوده  و در واقع  بر این باور هستیم که “مشتریان بیشتر” دلیل موفقیت اصلی ما است، نه هزینه های دریافتی کلان!

شما نیز اگر تا حالا تجربه همکاری با همسفربار را نداشته اید، به جمع مشتریان عزیز ما بپیوندید و باربری با وانت بار ارزان را تجربه کنید!

وانت بار تلفنی همسفربار

همسفربار برای دسترسی سریع تر و راحت تر به شما، سعی کرده در تمامی مناطق تهران و کرج خدمات باربری خود را ارائه دهد.

برای اطلاع از هزینه های باربری وانت بار میتوانید از طریق شماره های زیر، با ما در تماس باشید:

شمال تهران : 22622443 ،غرب تهران : 44303414 ،مرکز تهران : 88094238 ،شرق تهران : 66550852 ،تلفن ویژه 44442927

ظرفیت وانت بار

ظرفیت وانت
ظرفیت وانت

نحوه پرداخت وانت بار تهران

در مرحله اول توجه داشته باشید که به هر باربری آنلاینی که پیدا میکنید اعتماد نکنید و کرایه ای از پیش پرداخت نکنید. بسیاری از باربرهایی که در اینترنت پیدا میکنید، ممکن است مجوز نداشته و از شما سواستفاده کرده و هزینه های چند برابری بگیرند.

بنابراین قبل از اعتماد به هر کسب و کار آنلاینی، اول از صحت و مجاز بودن آن کسب و کار اطمینان حاصل کنید و در زمینه باربری های آنلاین، میتوانید آدرس دفتر و  کد صنفی آن ها را طلب کنید.

در صورتی که قصد کردید از وانت بار تهران همسفربار استفاده کنید، جهت پرداخت هزینه میتوانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت نقدی اقدام کنید.

وانت بار تهران شبانه روزی

همسفربار، باربری شبانه روزی بوده و در هرساعت از روز آماده خدمت رسانی به شما است.

این امر که ممکن است اسباب کشی و جابجایی اثاثیه شما به هر دلیلی در روز برای شما مقدور نباشد، قابل درک بوده و ما جهت آسودگی خاطر شما، تایم کاری خود را به صورت شبانه روزی لحاظ کرده و هم در روز و هم در پاسی از شب، آماده ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری شما با وانت بار هستیم.

پس با خیالی آسوده، هر زمان که نیاز به وانت بار تلفنی همسفربار داشتید، کافیست با شماره تماس های ذکر شده در همین صفحه، با ما تماس بگیرید.

کادر وانت بار تهران همسفربار مورد اعتماد است؟

تمامی کادر همسفربار، احراز و تائید صلاحیت را طی کرده و ضمانت ‌نامه حسن انجام کار دارند. همسفربار کادر حرفه ای و آموزش دیده خود را کاملا ضمانت میکند.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.