خودرو باربری کرج همسفربار
تجربه اسباب کشی و حمل بار متفاوت در کرج

باربری کرج | اتوبار کرج

همسفربار ارائه دهنده بهترین خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی.

جهت درخواست سرویس اسباب کشی کافیست با شماره تلفن 32500007-026 تماس بگیرید.

شماره تلفن های باربری همسفربار بار

ارائه خدمات شبانه روزی
استفاده از انواع خودرو باربری (کامیون، خاور، نیسان و وانت بار)
قیمت طبق نرخ مصوب اتحادیه باربری
ارائه خدمات بسته بندی و چیدمان
استفاده از بیمه معتبر
خدمات شرکت باربری همسفربار در کرج

حمل و نقل تجارت نیست اعتبار است.

قیمت باربری در کرج

قیمت باربری باید طبق دریافت اطلاعاتی باید محاسبه و ارائه گردد ، بهترین و سریع ترین روش جهت اطلاع از قیمت باربری در کرج بایستی با یکی از شرماره تلفن های شرکت باربری ما تماس حاصل فرمایید.

درنظر داشته باشید که همسفربار یک شرکت معتبر و مجاز می باشد و کلیه تعرفه و قیمت باربری که ارائه می دهد طبق تعرفه و نرخ اتحادیه باربری می باشد.

لیست شعبات باربری همسفر بار در کرج

شرکت همسفربار در تمامی مناطق استان کرج شعبه فعال دارد و در صورت درخواست سرویس فوری، تیم حمل بار نزدیک به شما، به محل اعزام می شود.

اتوبار و باربری کرج همسفربار

باربری در کرج | اتوبار در کرج

شرکت اتوبار همسفربار ارائه دهنده خدمات اسباب کشی منازل و دفتر کار در سراسر تهران اینبار در شهر کرج خدمات خود را با همان کیفیت همیشگی ارائه می دهد. باربری همسفر بار کرج به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در محدوده کرج با نام و نشان اتوبار در کرج ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و حمل بار و باربری در کرج می باشد شرکت باربری ما با داشتن سابقه ای چند ساله در زمینه اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل در کرج به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهد بود و بهترین خدمات اسباب کشی را برایتان به عمل خواهد آورد ، اتوبار کرج دارای مجوز رسمی از اتحادیه شرکت های باربری می باشد و به صورت حرفه ای کار اسباب کشی را انجام می دهد اگر قصد دارید کار اسباب کشی را انجام دهید شرکت باربری همسفربار در خدمت شما خواهد بود و به بهترین نحو ممکن خدمات تخصصی را برای شما انجام می دهد. شماره باربری کرج 0263222025 می باشد که می توانید جهت مشاوره و رزرو وقت اسباب کشی تماس حاصل فرمایید.

تلفن باربری کرج

جهت دریافت خدمات اسباب کشی و باربری و همچنین مشاوره رایگان، می توانید بصورت شبانه روزی با شماره تلفن های 02632500007 و 02632220254 تماس حاصل فرمایید.

خدماتتوضیحاتتعرفه
بسته بندی اثاثیهارائه داده می شودجهت استعلام قیمت تماس بگیرید
باربری با کامیونارائه داده می شودتماس بگیرید 02632220254
باربری با نیسان و وانتارائه داده می شودتماس بگیرید02632220254
ارائه بیمه باربریکلیه لوازم بیمه می شوندتماس بگیرید02632220254
کارتن بسته بندیارائه داده می شودتماس بگیرید02632220254
ارسال کارگر خالیجهت کمک به جابجایی انجام می شودتماس بگیرید02632220254
ارائه بارنامهانجام می شودتماس بگیرید02632220254
باربری از کرج به شهرستان هاانجام می شودتماس بگیرید02632220254
ارسال تیم حرفه ای و متخصص جهت جابجایی و بسته بندی لوازم منزل در کرج

ارسال تیم حرفه ای و متخصص جهت جابجایی و بسته بندی لوازم منزل در کرج

ارسال کارگر خالی اسباب کشی کرج نیز از جمله خدمات ویژه شرکت ما می باشد که می توانید در صورت نیاز درخواست کنید و به تعداد مورد نیاز کارگر خالی جهت کمک و انجام امور اسباب کشی به محل اعزام شوند. شما می توانید زمانی که اسباب کشی دارد و خودرو هم دارید ولی افرادی ندارید به این منظور به شما کمک کنن ، نگران نباشید همسفربار در خدمت شماست ، تمام کارگران همسفربار از با تجربه ترین افراد در زمینه انجام امور اسباب کشی می باشد که به تمام فوت و فن اسباب کشی وارد می باشند. نحوه محاسبه دستمزد کارگران به صورت ساعتی بود و نسبت به ساعاتی که در اختیار شما بوده اند هزینه دریافت می کنند. اگر شما جزو افرادی هستید که قصد اسباب کشی دارید و به دنبال یک شرکت معتبر و مطمئن در محدوده کرج هستید ما به شما همسفر بار را پیشنهاد می دهیم. همسفربار از جمله باربری هایی می باشد که در منطقه کرج و حومه خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. اتوبار و باربری کرج همسفر بار با سال ها سابقه درخشان در باربری کرج ، اتوبار کرج ، بسته بندی اثاثیه کرج ، حمل اثاثیه منزل کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در کرج می باشد. افرادی که در همسفربار فعالیت می کنند از با تجربه ترین افرادی هستند که می توانند اثاث منزل شما را بدون دغدغه و نگرانی جابجا کنند. تیم اجرایی اتوبار کرج همسفر بار با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان خود را موظف می دانند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را به شما هدیه دهند و شما در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهید. جهت هاهنگی میتوانید با شماره باربری در کرج تماس حاصل کنید. جهت هماهنگی با همسفربار برای دریافت تمامی خدمات باربری (باربری، اتوبار، بسته بندی اثاثیه، ارسال کارگر جهت بارگیری، فروش کارتن های بسته بندی، انبار اثاثیه و…) هم میتوانید از طریق شماره تماس های داخل سایت اقدام به تماس باما کنید و هم میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و وقت بگیرید.
ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل توسط کادری مجرب و حرفه ای

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج

بسته بندی اثاثیه منزل بصورت حرفه ای | حمل بار به شهرستان

بی شک هر فردی که بخواهد اسباب کشی کند برای تضمین و سرعت بخشیدن به پروسه خود باید بسته بندی اثاثیه منزل را به نحو احسنت انجام دهد. انجام این کار سختی های خود را داد از تهیه لوازم مورد نیاز مانند کارتن ، ضربه گیر، سلفون ، چسب ، ماژیک، بر چسب ، پتو و… گرفته تا بسته بندی مبلمان و لوازم شکستنی آشپزخانه که باید به طور حرفه ای انجام شود در غیر اینصورت باید منتظر شکسته شدن وسایل با ارزش تان شوید. تیم باربری همسفر بار در کنار خدمات جابجایی اثاثیه منزل خدمات صفر تا صد اسباب کشی که شامل تمامی مراحل اسباب کشی از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا چیدمان را برای شما انجام می دهند. برای انجام خدمات بسته بندی اثاثیه منزل کرج ، متوانید با شماره باربری و اتوبار کرج تماس بگیرید..

باربری کرج به شهرستان

باربری کرج به شهرتلفن تماس
باربری از کرجبه اردبیل02632500007
باربری از کرجبه تبریز02632500007
باربری از کرجبه اصفهان02632500007
باربری از کرجبه ارومیه02632500007
باربری از کرجبه اراک02632500007
باربری از کرجبه آذربایجان شرقی02632500007
باربری از کرجبه آذربایجان غربی02632500007
باربری از کرجبه البرز02632500007
باربری از کرجبه ایلام02632500007
باربری از کرجبه بوشهر02632500007
باربری از کرجبه چهارمحال بخیتاری02632500007
باربری از کرجبه خراسان جنوبی مشهد02632500007
باربری از کرجبه خراسان رضوی02632500007
باربری از کرجبه زنجان02632500007
باربری از کرجبه سمنان02632500007
باربری از کرجبه سیستان بلوچستان02632500007
باربری از کرجبه فارس02632500007
باربری از کرجبه قم02632500007
باربری از کرجبه کردستان02632500007
باربری از کرجبه گیلان02632500007
باربری از کرجبه مازندران02632500007
باربری از کرجبه همدان02632500007
باربری از کرجبه یزد02632500007

راننده باربری کرج

تمامی پرسنل همسفربار از جمله راننده های باربری کرج، با دقت توسط مدیریت همسفربار انتخاب شده اند و همسفربار در تمامی سرویس های خود از پرسنل حرفه ای و خوش برخورد استفاده میکند. راننده های باربری کرج همسفربار همگی اشخاص خوش اخلاق و متعهد به حرفه خود بوده و بصورت حرفه ای رانندگی میکنند و به تمامی مسیرها آشنایی دارند.

خودروهای باربری کرج

باربری و حمل بار با وسایل نقلیه و خودروهای باربری متفاوتی میتواند صورت بگیرد. خودروهای باربری بسیار متنوع بوده و براساس شرایط باربری یا اسباب کشی و نوع بار، خودروهای متفاوتی پیشنهاد میشود. خودروهای باربری به 3 دسته تقسیم میشوند. خودروهای باربری سبک، خودروهای باربری سنگین و خودروهای باربری نیمه سنگین. در باربری کرج همسفربار، از انواع خودروهای باربری استفاده میشود. تمامی رانندگان باربری کرج همسفربار، مانند تمامی پرسنل دیگر این باربری، بسیار در کار خود خبره و حرفه ای بوده و بار شما را با هر خودرو باربری که مورد استفاده قرار بگیرد، در کمال سلامت و ایمنی به مقصد میرسانند.

وانت بار و نیسان بار کرج

همانطور که قبلا اشاره کردیم، از انواع خودروهای باربری در شعبات باربری کرج همسفربار استفاده میشود و شما میتوانید طبق نیاز و شرایط باربری خود، با خودروی باربری مناسب، بار خود را جا به جا کنید. در برخی موارد که برای مثال بار شما وزن نسبتا کمی دارد یا چند قلم دارد و حجم زیادی را اشغال نمیکند، پیشنهاد میشود که از خودروهای سبکی همچون وانت بار ها و نیسان بار ها استفاده شود. وانت بار و نیسان بار برای حمل لوازم سنگین با تعداد کم هم میتواند مناسب باشد. مثلا حمل یخچال ساید بای ساید یا حمل گاوصندوق یا حمل پیانو یا حمل چندتخته فرش.

گالری بسته بندی اثاثیه3

انبار اثاثیه و بار در کرج

در حال حاضر این خدمات ارائه نمی شود. اگر ساکن کرج هستید و قصد انبار کردن بار و اثاثیه خود را دارید و دنبال محیطی امنی برای اینکار میگردید، میتوانید بار خود را به امانت در انبارهای کرج همسفربار بسپارید. انبارهای اثاثیه کرج همسفربار، محیطی امن و مناسب برای نگهداری اثاثیه شما میباشد. انبارهای همسفربار در برابر عواملی مانند حشرات موذی ، رطوبت و گرد و خاک غیر قابل نفوذ بوده و برای انبار کردن وسایل حساس مناسب می باشند. میتوانید با خیالی آسوده اسباب و اثاثیه خود را برای هر چند روزی که مد نظر دارید، به امانت به انبارهای همسفربار بسپارید.

باربری کرج به تهران

از دیگر ویژگی های ما داشتن شعبه فعال در استان تهران می باشد و اگر شما نیاز به خدمات باربری تهران به کرج و یا باربری کرج به تهران را بخواهید ما در همسفر بار می توانیم بسیار حرفه ای کمک کنیم و از خدمات حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی لوازم منزل ، اسباب کشی و اثاث کشی بین این دو استان استفاده نمایید.

باربری تهران به کرج

اگر ساکن تهران هستید و قصد اسباب کشی به کرج را دارید یا میخواهید باری را از تهران به کرج باربری کنید و باربری برون شهری دارید، میتوانید از باربری های تهران همسفربار کمک بگیرید. باربری همسفربار، علاوه بر کرج، در تمام نقاط تهران نیز شعبه دارد. میتوانید جهت اطلاعات بیشتر، به صفحه “باربری تهران همسفربار” سر بزنید!

محاسبه قیمت باربری در کرج

باربری و اتوبار همسفربار داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد که تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه می کند. از جمله کار های که باعث افزاش قیمت باربری می شوند عبارتند از : بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص ( تجهیزات مورد استفاده ) ، مسافت پیاده روی ، تعداد طبقه ، اقلام سنگین مانند پیانو ، یخچال ساید بای ساید و… .بی شک قیمت و خدماتی که اتوبار ما به شما ارائه خواهد داد را از هیچ موسسه ای دریافت نخواهید کرد ما همواره در تلاش هستیم بهترین خدمات را برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر برای مشتریان خود محدوده کرج ارائه دهیم و تا به امروز افتخار این را داریم که بیش ۹۹ درصد رضایت مشتریان خود را کسب کرده ایم.

نرخ مصوب باربری کرج

باربری همسفربار کلیه خدمات باربری کرج را با کمترین قیمت و بدون هیچگونه دستمزد اضافی برای شما عزیزان انجام می دهد. اما هزینه باربری کرج بستگی به عوامل زیادی از جمله ماشین باربری انتخابی شما و کارگران مورد نیاز برای حمل و نقل بار شما دارد. نرخ مصوب باربری کرج برای انواع ماشین های باربری و دستمزد کارگران باربری برای سال ۱۴۰۱ به شرح زیر می باشد: کرایه نیسان داخل محله x: ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان کرایه نیسان از محله x به محله y: ۴۰۰ تا ۴۵۰ هزار تومان کرایه نیسان از کرج به تهران: ۴۰۰ هزار تومان کرایه خاور از محله x به محله y: ۸۵۰ هزار تومان کرایه خاور از کرج به تهران: ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان کرایه وانت داخل محله x : ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان کرایه وانت از محله x به محله y : ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان کرایه وانت از کرج به تهران: ۲۷۰ تا ۴۷۰ هزار تومان دستمزد کارگر برای طبقه اول تا طبقه سوم: ۱۷۰ هزار تومان دستمزد کارگر برای طبقه چهارم تا طبقات بالاتر: ۱۹۰ هزار تومان

حمل اثاثیه منزل در کرج

وقتی قصد اسباب کشی دارید شاید دلهره های در ذهن شما به وجود بیاید و استرس هم در کنار این دلهره ها برای شما پیش بیاید. همین استرس و اضطراب ها باعث می شود شما دید منفی به پروسه اسباب کشی داشته باشید و نتوانید برای شروع اسباب کشی یک برنامه ریزی دقیق و مفصل انجام دهید . بی شک برای انجام کارهای این چنینی نیازمند یک برنامه ریزی خوب می باشد. اما اصلا نگران نباشید . موسسه باربری همسفر بار ، باربری درکرج را با کادری مجرب و با اخلاق ارائه میدهد . اعتماد کردن از جمله مشکلات انتخاب یک باربری مناسب می باشد ولی همسفر بار با مجوز رسمی و با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه امر حمل اثاثیه منزل کرج و تهران در خدمت شماست.

حمل اثاثیه منزل کرج

اسباب کشی با همسفربار در کرج

وقتی شما با باربری کرج تماس می گیرید شرکت همسفربار یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار میدهد تا شما را با تمامی مراحل کار توسط تیم حمل بار ما آشنا کند و در ادامه لیست قیمت باربرِی محاسبه و به شما ارائه دهد که درصورت توافق طرفین بر سر قیمت یک روز و زمان مشخص از سوی شما مشتریان عزیز تعیین می شود که شرکت ما در زمان مشخص شده تیم حمل بار خود را که به صورت پیش فرض شامل ۴ کارگر می باشد به محل ارسال می کند. یکی از کارگر ها راننده خودرو و مسئول چیدمان اثاثیه می باشد و ۳ نفر بعد کار حمل و جابجایی اثاثیه را انجام می دهند. درصورتی از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ما استفاده کنید، ما تیم بسته بندی را به همراه تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از کارتن با ضخامت بالا و مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل ، سلفون ، کیوم حباب دار و… زود تر از تیم حمل بار به محل ارسال می کنیم تا بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت کاملا استاندارد و مطمئن انجام دهند. اسباب کشی کرج یکی از خدماتی است که میتواند آن را با خیال راحت به ما بسپارید..

باربری از کرج به کیش

یکی از خدماتی که شرکت همسفربار آماده ارائه آن به شما می باشد، باربری از کرج به کیش است. برای باربری از کرج به کیش خصوصا اگر باربری اثاثیه منزل از کرج به کیش باشد، باید تمامی وسایل شما با تجهیزات بسته بندی به روز و ایمن بسته بندی شود تا در طول مسیر طولانی هیچگونه آسیبی نبیند. بنابراین بهتر است اگر تخصصی در زمینه بسته بندی وسایل منزل ندارید‌، کار را به متخصصین آن بسپارید. تیم همسفربار علاوه بر خدمات باربری از کرج به کیش، خدمات بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است. اگر باربری شما مربوط به اثاثیه منزل نیست هم نیازی به نگرانی ندارید. خدمات باربری کرج به کیش همسفربار شامل حمل و نقل انواع بار های تجاری، ساختمانی، کالا، پوشاک و….می باشد. شما می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری سفارش باربری خود را ثبت نمایید.

بهترین باربری کرج

بعد ازچندین سال سابقه کار و داشتن تجربه درخشان در زمینه خدمات باربری و جذب مشتریان ثابت و جلب رضایت و اعتماد آنها، میتوانیم با افتخاراعلام کنیم که باربری و اتوبار همسفربار یکی از بهترین باربری ها در کرج بوده و تمامی خدمات در زمینه باربری در کرج را به نحو احسن و درسریع ترین زمان برای شما عزیزان انجام میدهد. باربری در کرج همسفربار همواره در تلاش بوده است که بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت ها ارائه بدهد. به همین منظور تمامی فعالیت ها از جمله انتخاب پرسنل، کیفیت باربری و حمل بار، خرید لوازم بسته بندی و نحوه بسته بندی اثاثیه، مستقیما زیرنظر مدیریت باربری و اتوبار همسفربار انجام میشود. برای داشتن تجربه یک اسباب کشی راحت و ایمن از باربری در کرج همسفربار استفاده کنید.

اتحادیه باربری های کرج

نرخ باربری کرج بر اساس قیمت های مصوبه اتحادیه بابری های کرج تعیین می شود. شرکت های باربری باید نرخ اتحادیه را در صنف خود درج کنند تا مردم بتوانند از قیمت باربری کرج و حمل و نقل اثاثیه کرج اطلاعات درست و کامل داشته باشند و اسباب کشی خود را به بهترین نحو انجام دهند.

آدرس اتحادیه باربری کرج: میدان آزادگان، ابتدای خیابان برغان، خیابان یادگار امام، نبش کوچه شهدای مکه مکرمه
شماره تلفن اتحادیه باربری کرج یا اتحادیه اسباب کشی کرج:
026-32525949
026-32525945

ویژگی های باربری و اتوبار کرج البرز همسفربار

باربری و اتوبار کرج البرز همسفربار علاوه بر اینکه در سخنان خود به کیفیت کار اشاره میکند، درعمل نیز آن را اثبات کرده است و می تواند این اطمینان را به شما بدهد که از کیفیت و سلامتی اثاثیه و اسباب خود نگران نباشید. چرا که اتوبار کرج همسفربار کیفیت و به درستی انجام گرفتن کار حمل و نقل را مهم بر میشمارد .اتوبار استانکرج همسفربار تمام سعی خود را میکند تا در انجام وظیفه هیچ کوتاهی نکرده و در باربری و رساندن اثاثیه شما به مقصد، دقت بیشتری داشته و با یک بسته بندی درست و اصولی و با کیفیت بالا یک حمل و نقل خوبی را در ذهن شما به یادگار بگذارد.

چگونه از همسفربار خدمات اسباب کشی دریافت کنیم؟

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن
۰۹۱۲۵۹۰۲۶۵۶ تماس حاصل فرمایید و درخواست خدمات حمل بار و اثاثیه منزل کنید همچنین از لیست قیمت باربری در کرج مطلع شوید. منتظر تماس تان هستیم.

آدرس باربری کرج همسفربار

باربری همسفربار در تمامی نقاط استان تهران و البرز شعبه دارد و باربری درون شهری و برون شهری در تمامی شعبه ها صورت میگیرد.

آدرس دفتر شعبه باربری البرز کرج همسفربار: کرج، عظیمیه، ندای جنوبی، نبش پاسداران پ4

سوالات متداول

1- آیا شرکت همسفربار به تمام مناطق کرج خدمات باربری ارائه میدهد؟ بله ، شرکت همسفربار باربری در کرج دارد و از جمله اتوبار های می باشد ک خدمات اسباب کشی را در مناطقی همچون (45 متری گلها، فردیس ، شاهین ویلا، کیانمهر و…) با بهترین کیفیت ارائه میدهد. 2- آیا شرکت همسفربار مجوز رسمی دارد؟
بله ، موسسه حمل و نقل همسفربار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری کرج خدمات اسباب کشی و حمل بار را در محدوده کرج ارائه می دهد.
3-شماره تلفن های باربری کرج (همسفربار) چنده؟
شما عزیزان می توانید با شماره تلفن 02632500007 بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید. 4- آیا باربری و اتوبار کرج وسایل منزل را بسته بندی می کند؟ بله ، کلیه وسایل منزل از ریز تا درشت ، توسط همسفربار کرج بسته بندی می شود لذا هزینه بسته بندی جدا محاسبه می شود. تمامی اقلام مورد نیاز بسته بندی نیز توسط شرکت تهیه و ارسال می شود. آیا باربری در کرج خدمات باربری به تهران را ارائه میدهد؟ بله ، کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی منزل از کرج به تهران و بلعکس با خودرو های کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان و وانت بار بصورت کامل حرفه ای و توسط افراد با تجربه ارائه داده می شود.
خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل بار اثاثیه منزل در کرج
Provider Name
باربری در کرج, Telephone No.026-32500007
منطقه
استان کرج
توضیحات
باربری کرج از جمله خدمات شرکت همسفربار می باشد که یک شعبه فعال در استان کرج می باشد که شبانه روزی خدمات باربری و اسباب کشی منزل ارائه می دهد.
4.7/5 - (26 امتیاز)

یک نظر در “باربری کرج

  1. احمد میری گفت:

    باربری همسفربار یکی از بهترین شرکت های بود که افتخار همکاری داشتم باهاشون عالی بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *