باربری کرج

باربری کرج

حمل نقل تجارت نیست اعتبار است

شماره باربری کرج : 02632220254

اگر شما جزو افرادی هستید که قصد اسباب کشی دارید و به دنبال یک شرکت معتبر و مطمئن در محدوده کرج هستید ما به شما همسفر بار را پیشنهاد می دهیم. همسفر بار از جمله باربری هایی می باشد که در منطقه کرج و حومه خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. اتوبار و باربری کرج همسفر بار با سال ها سابقه درخشان در باربری کرج ، اتوبار کرج ، بسته بندی اثاثیه کرج ، حمل اثاثیه منزل کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در کرج می باشد. افرادی که در همسفربار فعالیت می کنند از با تجربه ترین افرادی هستند که می توانند اثاث منزل شما را بدون دغدغه و نگرانی جابجا کنند. تیم اجرایی اتوبار کرج همسفر بار با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان خود را موظف می دانند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را به شما هدیه دهند و شما در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهید. جهت هاهنگی میتوانید با شماره باربری در کرج تماس حاصل کنید.

خودرو باربری کرج همسفربار

اتوبار کرج

شرکت اتوبار همسفربار ارائه دهنده خدمات اسباب کشی منازل و دفتر کار در سراسر تهران اینبار در شهر کرج خدمات خود را با همان کیفیت همیشگی ارائه می دهد. باربری همسفر بار تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در محدوده کرج  با نام و نشان اتوبار کرج ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و حمل بار در کرج  می باشد شرکت باربری ما با داشتن سابقه ای چند ساله در زمینه اسباب کشی و حمل بار در این منطقه به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهد بود و بهترین خدمات  اسباب کشی را برایتان به عمل خواهد آورد ، اتوبار کرج دارای مجوز رسمی از اتحادیه شرکت های باربری می باشد و به صورت حرفه ای کار اسباب کشی را انجام می دهد اگر قصد دارید کار اسباب کشی را انجام دهید شرکت باربری همسفربار در خدمت شما خواهد بود و به بهترین نحو ممکن خدمات تخصصی را برای شما انجام می دهد. شماره باربری کرج 0263222025 می باشد که می توانید جهت مشاوره و رزرو وقت اسباب کشی تماس حاصل فرمایید.

ارسال کارگر خالی اسباب کشی کرج نیز از جمله خدمات ویژه شرکت ما می باشد که می توانید در صورت نیاز درخواست کنید و به تعداد مورد نیاز کارگر خالی جهت کمک و انجام امور اسباب کشی به محل اعزام شوند. شما می توانید زمانی که اسباب کشی دارد و خودرو هم دارید ولی افرادی ندارید به این منظور به شما کمک کنن ، نگران نباشید همسفربار در خدمت شماست ، تمام کارگران همسفربار از با تجربه ترین افراد در زمینه انجام امور اسباب کشی می باشد که به تمام فوت و فن اسباب کشی وارد می باشند. نحوه محاسبه دستمزد کارگران به صورت ساعتی بود و نسبت به ساعاتی که در اختیار شما بوده اند هزینه دریافت می کنند.

اگر قصد باربری برون شهری از کرج به گیلان یا شهرستان های گیلان مثل رشت، فومن ، رودبار، تالش و… دارید، میتوانید روی اتوبار کرج رشت همسفربار حساب کنید.

پیشنهاد میشود این مقاله را نیز مطالعه کنید: باربری کرج رشت همسفربار

باربری همسفر بار کرج | بسته بندی اثاثیه منزل
باربری همسفر بار کرج | بسته بندی اثاثیه منزل

لیست باربری های کرج

اگر ساکن کرج هستید و قصد باربری در کرج را دارید، به منظور دسترسی راحت تر شما به لیست باربری های کرج همسفربار، شعب باربری در کرج همسفربار را برای شما لیست میکنم: شماره بهترین باربری های کرج نیز در جدول می باشد .

نام شرکتشماره تلفنآدرس دفتر
حمل و نقل کرج رشت02632220254 استان البرز کرج رشت پ4
حمل و نقل مهرشهر کرج02632220254استان کرج شهر مهرشهر پ23
حمل و نقل عظیمیه02632220254کرج محله عظیمیه پ34
حمل و نقل گرمدره02632220254اتوبار تهران کرج ، گرمدره خیابان 5
حمل و نقل فردیس02632220254فردیس خیابان دوم پ 54
لیست شرکت های حمل و نقل باربریدرکرج
 1. باربری کرج رشت : باربری کرج همسفربار ، بهترین باربری برون شهری به شهرهای مختلف را دارد. یکی از شهرهایی که باربری زیادی از کرج دارد ، شهر زیبای رشت است. اگر شما هم اتوبارکرج رشت دارید، میتوانید حمل اثاثیه خود را به ما بسپارید.
 2. باربری مهرشهر کرج : همسفربار ، اتوبار در مهرشهر کرج نیز داد و عزیزان ساکن مهرشهر کرج، میتوانند با خیالی آسوده، کار خود را به ما بسپارند.
 3. باربری عظیمیه : عظیمیه یکی دیگر از بهترین شعب باربریکرج همسفربار میباشد. عزیزان ساکن عظیمیه میتوانند با شماره تماسی که در این صفحه وجود دارد ، با ما تماس بگیرند.
 4. باربری کرج کیانمهر : کیانمهر کرج نیز یکی دیگر از شعب باربری همسفربار میباشد و تمامی خدمات همسفربار در این منطقه نیز، اماده ارائه میباشد.
 5. باربری جهانشهر : باربری جهانشهر کرج شامل خدمات زیادی از جمله باربری و حمل بار ، بسته بندی اثاثیه ، فروش کارتن و انبار اثاثیه است. برای اطالاعات بیشتر میتواند با شماره تماس باربری در کرج با ما در ارتباط باشید.
 6. باربری گرمدره : باربری گرمدره یکی دیگر از گزینه های لیست باربری های کرج همسفربار میباشد. عزیزان ساکن این منطقه کرج میتوانند خدمات باربری خود را به ما بسپارند.
 7. باربری فردیس : یکی دیگر از شعب اتوبارهای کرج همسفربار ، باربری فردیس است. علاوه بر انبار اثاثیه که در این منطقه، درخواست زیادی دارد، دیگر خذمات همسفربار نیز در باربری فردیس ارائه میشود.

اگر شما می خواهید از استان البرز به ترکیه اسباب کشی کنید، بازهم می توانید بر روی همسفر بار حساب کنید و از خدمات باربری ترکیه ما استفاده نماید ، ارسال فوری اثاثیه منزل به ترکیه نیز داریم.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

بی شک هر فردی که بخواهد اسباب کشی کند برای تضمین و سرعت بخشیدن به پروسه خود باید بسته بندی اثاثیه منزل را به نحو احسنت انجام دهد. انجام این کار سختی های خود را داد از تهیه لوازم مورد نیاز مانند کارتن ، ضربه گیر، سلفون ، چسب ، ماژیک، بر چسب ، پتو و… گرفته تا بسته بندی مبلمان و لوازم شکستنی آشپزخانه که باید به طور حرفه ای انجام شود در غیر اینصورت باید منتظر شکسته شدن وسایل با ارزش تان شوید. تیم باربری همسفر بار در کنار خدمات جابجایی اثاثیه منزل خدمات صفر تا صد اسباب کشی که شامل تمامی مراحل اسباب کشی از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا چیدمان را برای شما انجام می دهند. برای انجام خدمات بسته بندی اثاثیه منزل کرج ، متوانید با شماره باربری و اتوبار کرج تماس بگیرید.

شماره باربری کرج : 02632220254

باربری کرج
باربری کرج

باربری کرج به تهران

از دیگر ویژگی های ما داشتن شعبه فعال در استان تهران می باشد و اگر شما نیاز به خدمات باربری تهران به کرج و یا باربری کرج به تهران را بخواهید ما در همسفر بار می توانیم بسیار حرفه ای کمک کنیم و از خدمات حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی لوازم منزل ، اسباب کشی و اثاث کشی بین این دو استان استفاده نمایید.

قیمت باربری در کرج

باربری و اتوبار همسفربار داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد که تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه می کند. از جمله کار های که باعث افزاش قیمت باربری می شوند عبارتند از  : بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص ( تجهیزات مورد استفاده ) ، مسافت پیاده روی ، تعداد طبقه ، اقلام سنگین مانند پیانو ، یخچال ساید بای ساید و… .بی شک قیمت و خدماتی که اتوبار ما به شما ارائه خواهد داد را از هیچ موسسه ای دریافت نخواهید کرد ما همواره در تلاش هستیم بهترین خدمات را برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر برای مشتریان خود محدوده کرج ارائه دهیم و تا به امروز افتخار این را داریم که بیش ۹۹ درصد رضایت مشتریان خود را کسب کرده ایم. 

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل
بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل کرج

وقتی قصد اسباب کشی دارید شاید دلهره های در ذهن شما به وجود بیاید و استرس هم در کنار این دلهره ها برای شما پیش بیاید. همین استرس و اضطراب ها باعث می شود شما دید منفی به پروسه اسباب کشی داشته باشید و نتوانید برای شروع اسباب کشی یک برنامه ریزی دقیق و مفصل انجام دهید . بی شک برای انجام کارهای این چنینی نیازمند یک برنامه ریزی خوب می باشد. اما اصلا نگران نباشید . موسسه باربری همسفر بار ، باربری درکرج را با کادری مجرب و با اخلاق ارائه میدهد . اعتماد کردن از جمله مشکلات انتخاب یک باربری مناسب می باشد ولی همسفر بار با مجوز رسمی و با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه امر حمل اثاثیه منزل کرج و تهران در خدمت شماست.

اسباب کشی کرج

اسباب کشی در کرج به دلیل پر جمعیت بودن این محدوده و شلوغ بودن خیابان ها می توانند کار سخت و دشواری به نظر برسد اما باربری کرج همسفر بار با به خدمت گرفتن افرادی حرفه ای و داشتن تجربه زیاد در حمل بار و اثاثیه گوناگون و همچنین استفاده از راننده های خودرو ماهر شما را در تمام طول اسباب کشی همراهی و یاری می کند. تیم باربری همسفر بار بی شک بهترین خدمات با کیفیت بالا برای شما به ارمغان خواهند آورد و در کنار تیم باربری درکرج یک روز به یادمانی رقم خواهید زد.

بهترین باربری در کرج

بعد ازچندین سال سابقه کار و داشتن تجربه درخشان در زمینه خدمات باربری و جذب مشتریان ثابت و جلب رضایت و اعتماد آنها، میتوانیم با افتخاراعلام کنیم که باربری و اتوبار همسفربار یکی از بهترین باربری ها در کرج بوده و تمامی خدمات در زمینه باربری در کرج را به نحو احسن و درسریع ترین زمان برای شما عزیزان انجام میدهد. باربری در کرج همسفربار همواره در تلاش بوده است که بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت ها ارائه بدهد. به همین منظور تمامی فعالیت ها از جمله انتخاب پرسنل، کیفیت باربری و حمل بار، خرید لوازم بسته بندی و نحوه بسته بندی اثاثیه، مستقیما زیرنظر مدیریت باربری و اتوبار همسفربار انجام میشود. برای داشتن تجربه یک اسباب کشی راحت و ایمن از باربری در کرج همسفربار استفاده کنید.

اسباب کشی با همسفر بار در کرج

وقتی شما با باربری کرج تماس می گیرید شرکت همسفربار یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار میدهد تا شما را با تمامی مراحل کار توسط تیم حمل بار ما آشنا کند و در ادامه لیست قیمت باربرِی محاسبه و به شما ارائه دهد که درصورت توافق طرفین بر سر قیمت یک روز و زمان مشخص از سوی شما مشتریان عزیز تعیین می شود که شرکت ما در زمان مشخص شده تیم حمل بار خود را که به صورت پیش فرض شامل ۴ کارگر می باشد به محل ارسال می کند. یکی از کارگر ها راننده خودرو و مسئول چیدمان اثاثیه می باشد و ۳ نفر بعد کار حمل و جابجایی اثاثیه را انجام می دهند. درصورتی از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ما استفاده کنید، ما تیم بسته بندی را به همراه تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از کارتن با ضخامت بالا و مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل ، سلفون ، کیوم حباب دار و… زود تر از تیم حمل بار به محل ارسال می کنیم تا بسته بندی اثاثیه منزل کرج را به صورت کاملا استاندارد و مطمئن انجام دهند. اسباب کشی کرج یکی از خدماتی است که میتواند آن را با خیال راحت به ما بسپارید.

ویژگی های باربری و اتوبار کرج البرز همسفربار

باربری و اتوبار کرج البرز همسفربار علاوه بر اینکه در سخنان خود به کیفیت کار اشاره میکند، درعمل نیز آن را اثبات کرده است و می تواند این اطمینان را به شما بدهد که از کیفیت و سلامتی اثاثیه و اسباب خود نگران نباشید. چرا که اتوبار کرج همسفربار کیفیت و به درستی انجام گرفتن کار حمل و نقل را مهم بر میشمارد .اتوبار استانکرج همسفربار تمام سعی خود را میکند تا در انجام وظیفه هیچ کوتاهی نکرده و در باربری و رساندن اثاثیه شما به مقصد، دقت بیشتری داشته و با یک بسته بندی درست و اصولی و با کیفیت بالا یک حمل و نقل خوبی را در ذهن شما به یادگار بگذارد.

چگونه از همسفر بار خدمات اسباب کشی دریافت کنم ؟

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن
۰۹۱۲۵۹۰۲۶۵۶ تماس حاصل فرمایید و درخواست خدمات حمل بار و اثاثیه منزل کنید همچنین از لیست قیمت باربری در کرج مطلع شوید. منتظر تماس تان هستیم.

سوالات متداول

⭐ آیا شرکت همسفر بار به تمام مناطق کرج خدمات باربری ارائه میدهد؟

بله ، شرکت همسفربار باربری در کرج دارد و از جمله اتوبار های می باشد ک خدمات اسباب کشی را در مناطقی همچون (45 متری گلها، فردیس ، شاهین ویلا، کیانمهر و…) با بهترین کیفیت ارائه میدهد.

⭐ آیا شرکت همسفربار مجوز رسمی دارد؟

بله ، موسسه حمل و نقل همسفربار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری کرج خدمات اسباب کشی و حمل بار را در محدوده کرج ارائه می دهد.

⭐ شماره تلفن های باربری کرج (همسفربار) چیست؟

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن 02632500007 بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

⭐ آیا باربری و اتوبار کرج وسایل منزل را بسته بندی می کنند؟

بله ، کلیه وسایل منزل از ریز تا درشت ، توسط همسفربار کرج بسته بندی می شود لذا هزینه بسته بندی جدا محاسبه می شود. تمامی اقلام مورد نیاز بسته بندی نیز توسط شرکت تهیه و ارسال می شود.

⭐ آیا باربری در کرج خدمات باربری به تهران را ارائه می دهد؟

بله ، کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی منزل از کرج به تهران و بلعکس با خودرو های کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان و وانت بار بصورت کامل حرفه ای و توسط افراد با تجربه ارائه داده می شود.

4.6/5 - (159 امتیاز)

37 thoughts on “باربری کرج

 1. رضایی says:

  سلام و عرض احترام ممنون از بسته بندی حرفه ای که بچه ها انجام دادن خواستم تشکر کنم شاید ایجاد انگیزه بیشتر شود
  با تشکر خرسند

 2. خانم تهرانی says:

  سلام خسته نباشد ممنون از سرویس دهی خوب و بسته بندی حرفه ای که واسه ما انجام دادید

 3. علی عباسی says:

  باربری کرج همسفر بار فوق العاده بود
  ممنون از تخفیف خوب مدیریت که خیلی خوب شد برامون

 4. امید says:

  سلام
  ممنون از شرکت باربری کرج واقعا عالی بودن هم تیم بسته بندیشون و هم کارگر هاشون، اگه می خوایید اسباب کشی راحتی داشته باشید این شرکت پیشنهاد من به شماست

  • همسفربار says:

   سلام خدمت آقای سعید
   لطفا علت نارضایتی خود را به همراه زمان اسباب کشی و همچنین و شماره تلفن تون ارسال کنید در همین بخش تا پیگیری های لازم انجام بشه.
   ما همیشه به دنبال رضایت مشتری هایمان هستیم .

   • نسیم صالحی says:

    سلام خسته نباشید. من از خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری تون استفاده کردم. راضی بودم تشکر از شما.

 5. باقری says:

  بسیار نگران بسته بندی اثاثیه منزلم و تهیه کردن کارتن بودم که تیم خوب همسفر بار یک تیم متخصص برای بسته بندی وسایلم ارسال کرد. این شرکت خدمات خوبی میده حتما استفاده کنید

 6. سهرابی says:

  بهترین باربری بود که تجربه اسباب کشی داشتم ، خیلی خوب بسته بندی کردند و اثاثیه منزل رو به خونه جدیدم انتقال دادن خیلی خیلی ممنون از همه پرسنل این شرکت.

 7. مهسا میری says:

  سلام خداقوت.
  من به تازگی با تیم حرفه ای شما آشنا شدم و واقعا از خدمات شما راضی بودم. خیلی کارتون تمیز و حرفه ای و سریعه. حتما بازم کارای باربریم رو به شما میسپارم.

 8. فرناز شکوری says:

  با سلام. من چند روز پیش باربری به فردیس داشتم. اولش فکر میکردم مبلغی که درخواست کردین نسبتا زیاده ولی بعدا که کارتون رو دیدم متوجه شدم که واقعا مناسب بوده. من بسته بندی اثاثیه هم داشتم. هم اسباب کشی هم کار و رفتار کارگرها خیلی خوب بود ممنون.

 9. احمد قاسمی says:

  سلام خدا قوت. من از باربریتون راضی بودم. البته یکم بدقولی کردین و دیرتر از زمانی که هماهنگ کردیم رسیدین ولی درکل بقیه چیزا خوب بود ممنون.

 10. علوی says:

  سلام خدا قوت. من اسباب کشی در کرج داشتم و از باربری در کرج شما استفاده کردم و راضی بودم. ممنون.

 11. آبیاری says:

  بهترین باربری در کرج واقعا شما هستید. خدمات بسته بندی اثاثیه در کرج هم دارید?

 12. مهرو میلانی says:

  باربری کرج و خدمات بسته بندیتون عالیه. کار فوق العاده سریع و تمیز انجام شد. ممنونم ازتون.

 13. نازنین سیفی says:

  سلام خسته نباشید. هزینه های باربری تون به چه صورته؟ باربری برون شهری هم از کرج دارید؟

  • adminHam says:

   سلام خانم سیفی عزیز. بله باربری برون شهری هم داریم. لطفا برای اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با شماره 02144442927 تماس بگیرید.

  • adminHam says:

   سلام وقت بخیر ، قیمت ما طبق نرخ اتحادیه هست ما هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کنیم ، ما هوای مشتری هامون رو داریم . باز خیلی خوشحالیم که راضی هستید از تیم ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *