وبلاگ

باربری به ازمیر ترکیه

باربری به ازمیر ترکیه

یکی از خدمات شرکت همسفر بار ارسال بار به ازمیر در ترکیه می باشد. اکر شما هم از مهاجرانی هستید که می خواهید مقداری از لوازم منزل و یا لوازم شخصی خود را به کشور ترکیه فریت کنید، ارسال بار مسافری شما توسط باربری همسفر بار به صورت فریت زمینی انجام می شود. شما می توانید اطمینان خاطر حاصل کنید که ارسال اسباب و اثاثیه شما با بهترین امکانات، بسته بندی تخصصی و هزینه ای مناسب انجام می شود. همچنین واردات از ترکیه منبع بزرگی برای تجارت و صادرات و واردات کالا های خارجی به ایران می باشد. امروزه محصولات کشور ترکیه مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است. به همین دلیل بازرگانان ایرانی زیادی نیز تمایل به تجارت با کشور ترکیه دارند. اگر شما هم از تجار و بازرگانانی هستید که قصد وارد کردن کالایی از ترکیه به ایران و یا صادر کردن کالایی از ایران به ترکیه را دارید، باربری کالا های شما توسط شرکت همسفر بار با پرسنلی متخصص و دوره دیده انجام می شود. همسفربار سابقه درخشانی در زمینه باربری به ترکیه دارد.

باربری به ازمیر
باربری به ازمیر

شهر ازمیر در ترکیه

ازمیر بعد از آنکارا و استانبول سومین شهر پرجمعیت ترکیه می باشد و همه ساله تعداد مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند و از آن بازدید می کنند. ازمیر یکی از جاذبه های توریستی پرطرفدار در ترکیه حساب می شود. این شهر در ساحل دریای اژه واقع شده است و تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره های تجاری و صنعتی در آن برگزار می شود. شهر ازمیر دارای موقعیت ممتازی به عنوان شهری تجاری و صنعتی است.

یکی از مناطق خوب تهران جهت زندگی شهرک اکباتان می باشد این محدوده از تهران به دلیل قدمتی که دارد دارای طرفداران زیادی می باشد اگر قصد اسباب کشی در این محدوده را دارید می توایند از خدمات باربری شهرک اکباتان همسفربار استفاده نمایید.

شرایط و مراحل باربری به ازمیر

با تماس شما، پرسنل شرکت همسفر بار نزد شما آمده و یا با تماس تلفنی بار شما را کارشناسی می کنند و از وضعیت بار شما باخبر شده و با توجه به مقدار بارتان به شما مشاوره خواهند داد. سپس ماشین متناسب با بار شما را مشخص کرده و به محل شما ارسال می کنند. در این مرحله کارکنان مابه محل شما خواهند آمد و لوازم شما را به بهترین نحو ممکن و با امکانات و استاندارد های روز دنیا بسته بندی می کنند. بار شما توسط ماشین متناسب با بارتان حمل شده و زمانی که به گمرک برده شود، لازم است صاحب کالا که نامش در بارنامه درج شده است، آن را ترخیص نماید. برای اینکه مراحل ترخیص کالا به خوبی و بدون مشکل پیش رود، بهتر است این کار را با مشاوره پرسنل متخصص شرکت همسفر بار انجام دهید. متخصصان ما کالای شما را بدون هیچ مشکلی ترخیص کرده و به دست گیرنده کالا می رسانند.

روش های حمل بار به ازمیر ترکیه

خدمات باربری به خارج از کشور به دو صورت فریت بار( freight ) و کارگو بار( cargo ) ارائه داده می شود. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما، این دو روش باربری را توضیح داده ایم:

باربری فریت( freight ) به ازمیر :

باربری لوازم شخصی و بار های مسافری که معمولا دارای حجم کمی نیز می باشند.
خرده بارهایی مانند اضافه بار را می توان با هزینه کمتری از مقدار جریمه ی اضافه بار، با باربری فریت ارسال کرد.

باربری کارگو( cargo ) به :

باربری کالا های تجاری بازرگانان که معمولا حجم بالایی نیز دارند و به منظور صادرات و واردات می باشند.

ارسال خرده بار به ازمیر

اگر شما دارای اضافه بار هستید یا قصد دارید بسته ای با حجم کم به عنوان هدیه برای آشنایان خود در شهر ازمیر ترکیه ارسال نمایید، باربری همسفر بار خدمات ارسال خرده بار را برای شما فراهم کرده است. این خرده بار می تواند بخشی از وسایل خود که امکان حمل آن با چمدان نیست هم باشد. ارسال خرده بار با باربری فریت هزینه کمتری نسبت به جریمه ی اضافه بار دارد.

خدمات بیمه ای باربری ترکیه

ممکن است هنگام حمل بار به ترکیه، بار شما در اثر حوادث ناگهانی دچار صدمه شود، بنابراین ما به شما پیشنهاد میکنیم تا بار خود را در شرکت همسفر بار تحت پوشش بیمه قرار دهید.
خدمات بیمه ای یکی از قوانین بسیار ضروری در باربری می باشد. شرکت همسفربار بار شما را تحت پوشش قراره خواهد داد تا در صورت وارد شدن هر گونه خسارت مالی و یا بروز دادن حادثه ای ناگهانی، خسارت شما از نظر مالی جبران شود.

شرایط گمرک ترکیه

به یک سری از کالا هایی که به ترکیه ارسال می شوند، عوارض گمرکی تعلق می گیرد: کالا های تجاری، کالا هایی که به همراه یک شخص حمل می شوند، کالا هایی که به عنوان هدیه حمل می شوند، کالا هایی که از طریق پست ارسال می شوند، کالا هایی که برای مسافر خانوادگی ارسال می شوند.
از آنجا که دو کشور ترکیه و ایران عهدنامه ی کنواسیون تیر عضو هستند، روابط تجاری بین این دو کشور با سهولت زیادی انجام می شود. با توجه به این عهدنامه تا زمانی که بار ارسالی شما مشکوک نباشد، پلیس ترکیه اجازه باز کردن آن را ندارد. با کمک گرفتن از مشاوران متخصص ما که دستی در این کار دارند، بدون برخورد با مشکلی بار خود را ترخیص و ارسال نمایید.

شماره تماس باربری به ازمیر

 88094238 – 44442927 

22622443 – 66550852

5/5 - (1 امتیاز)

6 نظر در “باربری به ازمیر ترکیه

 1. امین بردبار گفت:

  آیا در صورت تاخیر در تحویل بار، تعویض یا جبران ارائه می‌دهید؟

 2. اکبر حجتی گفت:

  آیا خدمات باربری اضافی مانند بیمه حمل بار نیز ارائه می‌دهید؟

 3. سجاد علیپور گفت:

  از تلاش‌های شما در حمل بار ما به مقصد بسیار ممنونیم.

 4. موسی رحمانیان گفت:

  آیا شما در حمل بارهای حجیم و بزرگ تخصص دارید؟

 5. موسی مجیدی گفت:

  از خدمات شما بسیار راضی هستم. بار من سالم و بدون آسیب به مقصد رسید.

 6. علی رضا نیشابوری گفت:

  آیا امکان بسته‌بندی و بیمه‌گذاری بار توسط شما وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *