وبلاگ

حمل بار از ایران به استانبول | باربری استانبول

باربری به استانبول ترکیه

امروزه امروزه مهاجران و مسافران بسیاری که تمایل دارند به کشور ترکیه مهاجرت یا سفر کنند، می خواهند اثاثیه منزل و لوازم شخصی خود را به ترکیه ارسال نمایند. همچنین به دلیل همسایگی ایران با کشور ترکیه، روابط تجاری بین این دو کشور بسیار زیاد است و استانبول، مرکز مبادلات تجاری بین این دو کشور محسوب می شود.
اگر شماهم قصد ارسال بار به استانبول را دارید، باربری همسفربار با چندین سال سابقه درخشان کلیه خدمات باربری را برای شما فراهم آورده است.
باربری همسفربار با داشتن طولانی در حمل بار و پرسنل ماهر، بار شما را کارشناسی کرده و به صورت تخصصی بسته بندی می کند و حتی تخلیه بار را نیز انجام می دهد. شما میتوانید با خیالی آسوده، کلیه امور باربری به ترکیه خود را به همسفربار بسپارید.

شهر استانبول در ترکیه

استانبول بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه می باشد و مرکز این کشور محسوب می شود. بندر شاخ طلایی یا خلیج در این کلان شهر واقع است. کشور های زیادی از جمله ایران در استانبول دارای کنسولگری می باشند. از این رو استانبول مرکز تجارت دو کشور ترکیه و ایران می باشد و بازرگانان بسیار زیادی تمایل به صادر و یا وارد کردن کالا های خود به این شهر دارند.
همچنین استانبول به دلیل دارا بودن گردشگران بسیار زیاد از بزرگترین شهر های توریستی در جهان به شمار می رود. به همین دلیل مسافران و مهاجران بسیاری خواستار ارسال لوازم خود به این کلان شهر می باشند.

ارسال خرده بار و هدیه به استانبول

ممکن است شما قصد داشته باشید یک بسته ی کوچک مانند هدیه یا سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود در استانبول ارسال کنید، همسفربار خدمات ارسال خرده بار های شما را با هزینه مناسب مهیا کرده است. شرکت همسفر بار میتواند بسته هایی با حجم کم که ممکن است وسایلی که امکان حمل آنها با چمدان نیست یا اضافه بار باشند را با فریت بار به استانبول ارسال کند.

پیشنهاد می شود اگر قصد اسباب کشی از محدوده شهرک اکباتان را دارید از خدمات باربری در شهرک اکباتان تهران همسفربار استفاده نمایید.

روش های باربری به ترکیه

به طور کلی خدمات حمل بار به خارج از کشور به دو صورت فریت (freight) و کارگو (cargo) انجام می شود.

باربری فریت به استانبول

بسته بندی و باربری اسباب و اثاثیه منزل و هرگونه لوازم شخصی به خارج از کشور. برای مثال بسته های کوچکی مانند هدیه و سوغاتی که به عنوان خرده بار در باربری فریت حمل می شوند.
باربری فریت همانند حمل و نقل اثاثیه به شهرستان ها است اما در این باربری مقصد شما ایران و مبدا شما یک کشور خارجی می باشد.

باربری کارگو به استانبول

بسته بندی و باربری اجناس و کالاهای تجاری به خارج از کشور که به منظور وادرات و صادرات هستند. برای مثال پوشاکی که از ترکیه به ایران وارد می شوند را در باربری کارگو حمل می کنند‌.

باربری استانبول ترکیه
باربری استانبول ترکیه

حمل بار زمینی به استانبول

بار های شما در کامیون های مسقف و موکت کاری شده و توسط کارگران دوره دیده به صورت اصولی حمل می شوند. این کامیون ها خدمات حمل اثاثیه در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. کالا های دیگر هم توسط کامیون های رو باز حمل می شوند و در همسفربار متناسب با بار شما کامیون موجود است.

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در استانبول

بسته بندی اثاثیه منزل شما توسط کارکنان ماهر باربری همسفربار به صورت اصولی انجام می شود. اگر شما قصد مهاجرت به ترکیه دارید و می خواهید اثاثیه خود را به ترکیه ارسال کنید، لوازم شما باید به خوبی و ماهرانه بسته بندی شوند تا دچار صدمه نشوند. بسته به نوع کالای شما، مواد بسته بندی به خصوصی برای آنها به کار می رود. اگر کالای با ارزشی میان لوازمتان دارید، می توانید از بیمه های خصوصی استفاده کنید یا ذکر کنید و جزئیات آن را یادداشت کنید. کارکنان همسفربار با دقت و سرعت بسیار زیادی لوازم شما را ماهرانه بسته بندی میکنند و شما نیازی به نگرانی ندارید.

انجام تشریفات گمرکی در حمل بار به استانبول

گمرک کشور ترکیه نسبت به کالا های ورودی بسیار حساس و سخت گیر می باشد و جدیدا قوانین بیشتری نیز وضع کرده است. به همین دلیل همسفربار به شما توصیه میکند پیش از ارسال بار خود از گمرک ترکیه مطلع شوید.

شرایط گمرک ترکیه (استانبول) نسبت به فریت بار

فرستنده و گیرنده ی بار باید یکی باشد و از آخرین سفری که گیرنده به ایران داشته است، نباید بیشتر از سه ماه گذشته باشد. همچنین گیرنده باید در ترکیه اقامت داشته و اجاره نامه داشته باشد.

شرایط گمرک ترکیه (استانبول) نسبت به بارهای تجاری(کارگو)

کالا های تجاری باید از لحاظ گمرکی به طور دقیق بررسی شده و مقدار کالا ها باید طبق لیست ارائه شده باشند. زیرا کالا های تجاری توسط دستگاه X_Ray بررسی می شوند تا از این که این بار ها با آنچه در بارنامه ی خود اظهار کرده اید مطابقت دارند اطمینان حاصل شود.

کالا های ممنوعه برای ارسال به ترکیه کدامند؟

همانطور که احتمالا می دانید، وارد کردن برخی کالا ها به خارج از کشور ممنوع می باشد‌. شما باید به طور کامل از اقلامی که قصد دارید ارسال کنید مطلع باشید و از نداشتن هیچ گونه کالای ممنوعه ای در بار خود اطمینان حاصل کنید‌. زیرا در غیر این صورت توسط مامورین فرودگاه جریمه خواهید شد. گمرک کشور ترکیه نسبت به لوازم الکترونیکی و خوراکی حساس می باشد و وارد کردن برخی از آنها را ممنوع کرده است. برای این که در ارسال بار خود دچار مشکلی نشوید، باید قبل از ارسال بار به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ترکیه اقدام نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 نظر در “حمل بار از ایران به استانبول | باربری استانبول

 1. امیرحسین هخامنش گفت:

  ما از خدمات شما در حمل بارهای حساس به دمای بالا بسیار راضی هستیم.

 2. امیر ملک گفت:

  آیا امکان برگشت بار در صورت نیاز وجود دارد؟

 3. امین بابایی گفت:

  ممنون از خدمات عالی شما. حمل بارمان به مقصد به وقت و با کیفیت بود. آیا تخفیف‌های خاصی برای مشتریان دائمی دارید؟

 4. عیسی عظیمی گفت:

  آیا شرکت باربری شما خدمات حمل و نقل بین‌المللی ارائه می‌دهد؟

 5. رامین منصوری گفت:

  آیا شما در تعبیر و انتقال بارهای حساس مانند محصولات غذایی تخصص دارید؟

 6. جواد زاهدی گفت:

  آیا شما در حمل بارهای دارای ارزش بالا و آثار هنری تخصص دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *