وبلاگ

باربری به تفلیس

باربری به تفلیس همسفربار

بسیاری از تاجران ایرانی که قصد ارسال بار به شهر های مختلف کشور گرجستان را دارند، از طریق تاجران شهر تفلیس این کار را انجام می دهند. درواقع مرکز تجارت کشور گرجستان شهر تفلیس می باشد. به همین دلیل شرکت باربری همسفربار خدمات ارسال انواع کالای تجاری و محموله های تجاری از ایران به شهر تفلیس را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید با مراجعه به باربری همسفربار هم از طریق حمل و نقل زمینی و هم از طریق حمل و نقل هوایی کالا های خود را به شهر تفلیس ارسال نمایید.

شهر تفلیس

تفلیس پایتخت کشور گرجستان و بزرگترین شهر این کشور است. جمعیت این شهر، تقریبا ۱/۵ میلیون نفر می باشد. شهر تفلیس در جنوب شرق اروپا قرار دارد که قرارگیری آن در این موقعیت مکانی، باعث شده است امروزه این شهر به یک مسیر مهم برای انرژی جهان و پروژه های بازرگانی تبدیل شود. تفلیس مرکز تجارت گرجستان می باشد، به همین دلیل تاجران ایرانی بیشتر کالا ها و بار های خود را از طریق باربری زمینی یا باربری هوایی به این شهر ارسال می نمایند.

نحوه ارسال بار به تفلیس

مشاوره تلفنی، تعیین نوع حمل بار و هزینه ارسال بار به تفلیس:

 88094238 – 44442927 

22622443 – 66550852

انتقادات و پیشنهادات 09129448120

با تماس شما، پرسنل شرکت همسفربار به شما مشاوره تلفنی خواهند داد و به شما برای انتخاب نوع حمل و نقل بار به تفلیس و هزینه ارسال بار به تفلیس مشاوره می دهند. سپس کارشناسان ما بار شما را کارشناسی کرده و هزینه ارسال آنها را برآورد می کنند.

یکی از مناطق خوب و مهم جهت اسباب کشی در تهران محدوده شهرک اکباتان می باشد که توسط تیم همسفربار بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی می باشد. اگر قصد جابجایی و نیاز به باربری در اکباتان را دارید می توانید از خدمات باربری اکباتان همسفربار استفاده نمایید.

بسته بندی لوازم بار در باربری به تفلیس

بسته بندی بار و خدمات بیمه بار

پس از آن، بار شما بسته به این که از طریق حمل بار هوایی ارسال خواهند شد یا ارسال بار زمینی، توسط کادر دوره دیده همسفربار با تجهیزات مناسب بسته بندی خواهند شد. در صورتی ‌که شما بخواهید بار خود را به صورت هوایی ارسال کنید، کارکنان ما بار شما را با پالت چوبی یا فلزی بسته بندی می کنند و در صورتی که شما حمل بار زمینی را انتخاب کرده باشید، کارکنان ما از کانتینر هایی با سایز های مختلف برای بسته بندی بار شما استفاده خواهند کرد. هر گونه سهل انگاری در بسته بندی وسایل و عدم پوشاندن صحیح و کامل لوازم و کالاهای تجاری، ممکن است باعث صدمه دیدن وسایل و خسارت دیدن شما شود. به همین دلیل همسفربار اطمینان حاصل کرده است که لوازم شما با تجهیزات بسیاری و توسط کارکنانی که کاربلد و آموزش دیده هستند بسته بندی شوند تا احتمال آسیب دیدن وسایل و بار های شما به حداقل رسد. با این حال، همسفربار خدمات بیمه بار را در اختیار شما قرار داده است و در صورت صدمه دیدن بار در هنگام ارسال بار به تفلیس و وارد شدن خسارت به شما، این خسارت را تمام و کمال به شما خواهد پرداخت.

لیست بسته بندی قبل از ارسال بار

تمام صورت های بار های شما قبل از ارسال بار به گرجستان، شماره گذاری و به زبان گرجستانی لیست خواهند شد. پس از آن نیز نوبت به بارگیری و حمل بار های شما می رسد.

تشریفات گمرکی ارسال بار در ایران

برای ارسال بار زمینی به گرجستان، بار های شما توسط کانتینر به گمرک غرب تهران منتقل می شوند تا محموله شما به صورت دقیق بررسی و پلمپ شود و سپس به مرز های غربی انتقال می یابند. اما برای ارسال بار هوایی به گرجستان، بار های شما توسط خودرو های باربری همسفربار به فرودگاه انتقال می یابند، در آنجا با دستگاه Ray بررسی شده و برای ارسال به گرجستان آماده می شوند.

باربری زمینی به تفلیس

از آنجا که باربری زمینی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دیگر باربری به خارج از کشور می باشد، شرکت همسفربار حمل بار زمینی به تفلیس را برای شما عزیزان فراهم کرده است. هزینه حمل بار زمینی به تفلیس بستگی به مقدار وزن بار شما دارد. وزن بار قابل انتقال از طریق باربری زمینی ۲۴ تن می باشد. شما می توانید از طریق حمل بار زمینی به تفلیس، هرگونه کالای تجاری و یا لوازم شخصی خود را به تفلیس ارسال نمایید، البته اگر محموله شما دارای وسایلی که بر خلاف قوانین و مقررات ارسال بار نباشد، در غیر این صورت بار شما ممنوعیت ارسال می گردد.
در روش حمل و نقل زمینی بار به تفلیس، بار شما با استفاده از تریلی های متفاوت مانند تریلی ترانزیت یا تریلی چادری از طریق مرز های زمینی به شهر تفلیس گرجستان حمل می شود.

ارسال بار هوایی به تفلیس

ارسال هوایی بار معمولا برای بار های سبک وزن مناسب می باشد، زیرا ارسال بار سنگین وزن از این طریق هزینه بسیار زیادی دارد. اگر شما قصد ارسال بار هایی مانند لوازم منزل سبک وزن و کوچک را دارید، باربری هوایی برای شما مناسب است. همچنین باید سرعت ارسال بار هوایی را نیز در نظر داشته باشید. اگر شما می خواهید وسیله ای به سرعت به دستتان در شهر تفلیس برسد، یا اگر می خواهید بسته ای را در کمترین زمان به شهر تفلیس ارسال نمایید، باربری هوایی برای شما کارآمد است.

5/5 - (1 امتیاز)

6 نظر در “باربری به تفلیس

 1. حامد شکری گفت:

  تجربه‌ای عالی بود. تیم شما حرفه‌ای و دقیق عمل کردند.

 2. محمدتقی رستمی گفت:

  آیا امکان پیگیری وضعیت حمل بار تا تحویل نهایی وجود دارد؟

 3. عبدالحسین فراهانی گفت:

  ما از تمام تلاش‌های شما در حمل بارهای ما به مقصد قدردانی می‌کنیم.

 4. یدالله خوئینی ها گفت:

  تیم شما در تحویل بار به مقصد عالی عمل کرد و ما به شما اعتماد داریم.

 5. هادی نامور گفت:

  آیا در صورت تاخیر در تحویل بار، تعویض یا جبران ارائه می‌دهید؟

 6. عبدالرضا راستاد گفت:

  آیا شما امکان ذخیره موقت بار در انبار دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *