منطقه ونک واقع در شمال تهران، یکی دیگر از مناطق باربری همسفربار میباشد. شرکت همسفربار تهران به صورت شبانه روزی خدمات جابجایی اثاثیه منزل و بسته بندی اثاثیه را در محدوده ونک با بهترین کیفیت انجام میدهد. باربری محدوده ونک با در اختیار داشتن افراد با تجربه و کارکشته کلیه اثاثیه منزل را بسته بندی کرده و از از صفرتا صد کارها را به بهترین شکل ممکن و با سریع ترین زمان انجام میدهند. مهم نیست خانه شما چقدر مساحت داشته باشد یا چند پله بخورد، جا به جایی تمام لوازم به بهترین صورت و در امنیت توسط پرسنل ما انجام میشود.

اگر این روز ها قصد باربری در ونک  را دارید و به دنبال یک شرکت معتبر و مجاز باربری و اتوبار در ونک می گردید ما به شما همسفربار را پیشنهاد می کنیم. به ما اعتماد کنید و جزو مشتریان رضایتمند ما باشید.

اتوبار ونک

اتوبار ونک همسفربار یکی از قدیمی ترین وبا سابقه ترین اتوبارهای تهران است. فعالیت و خدمات گسترده این باربری در منطقه ونک تهران نیز ارائه می شود و شهروندان تهرانی ساکن ونک که به خدمات باربری در ونک نیاز دارند از خدمات این اتوبار موفق برخوردار شوند. همواره شعار اتوبار ونک همسفربار رضایت مشتریان و کیفیت کار بالا بوده است و همین امر سبب شده است تا به حمد خدا، مشتریان زیادی طی سال ها، به اتوبار ونک همسفربار اعتماد کرده و کارخود را به ما بسپارند. در اتوبار ونک علاوه بر خدمات با کیفیت و مناسب ، ایمنی و سرعت عمل هم لحاظ میشود.

شماره تماس باربری ونک همسفربار

جهت هماهنگی برای خدمات باربری (باربری، بسته بندی اثاثیه، انبار اثاثیه، فروش کارتون و…) و کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید با شماره تماس زیر، با باربری ونک همسفربار در ارتباط باشید:

شماره باربری ونک همسفربار : 22622443

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات باربری ونک

باربری ونک همسفربار مثل تمامی شعبه های دیگر برابری همسفربار، خدمات گسترده ای در زمینه باربری انجام میدهد. خدمات اساسی این باربری را میتوان به صورت زیر تعریف کرد:

حمل و نقل و باربری ونک همسفربار:

حمل و نقل و باربری در محدوده ونک به صورت درون شهری و برون شهری ، با انواع خودروهای باربری سبک، سنگین و نیمه سنگین صورت میپذیرد. وانت بار ونک همسفربار در این ایام با تخفیف، ارائه خدمات میکند. شرکت باربری همسفربار بسیار در تلاش هست که باربری در سریع ترین زمان و با حفط همه جوانب ایمنی انجام شود.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه ونک همسفربار:

بسته بندی حرفه ای و اصولی اثاثیه منزل و ادارات و… به کمک پرسنل کاربلد و آموزش دیده، یکی دیگر از خدمات معروف و محبوب بین مشتریان باربری همسفربار است. در بسته بندی اثاثیه ونک از بهترین و باکیفیت ترین لوازم جهت بسته بندی لوازم استفاده میشود. تمامی تجهیزات توسط خود باربری ونک همسفربار تهیه شده و به بهترین صورت مورد استفاده قرار میگیرد. درصورت اینکه بسته بندی توسط خود مشتری قرار باشد انجام شود، باربری همسفربار جهت کمک میتواند نیروی کمکی نیز بفرستد.

فروش کارتن بسته بندی :

یکی از مهمترین لوازم جهت بسته بندی اثاثیه، کارتن های بسته بندی هستند. برخی افراد نمیدانند که از کجا میتوانند کارتن های موردنظرشان را تهیه کنند. همسفربارکارتن های بسته بندی باکیفیت و مقاوم در سایزهای مختلف (سایز نورمال به اندازه یک جعبه موز میباشد) به فروش میرساند. کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی لباس نیز وجود دارند که باعث جلوگیری از چروک و نافرم شدن البسه میگردند.

جهت اطلاع از قیمت کارتن های بسته بندی میتوانید با شماره تماس باربری ونک همسفربار در تماس باشید:

22622443

انبار اثاثیه منزل:

اگر اسباب زیادی دارید و نیاز به انبار کردن لوازم و وسایل خود دارید میتوانید از انبار های باربری همسفربار استفاده کنید. باربری و اتوبار همسفربار در سراسر تهران انبارهای مخصوصی جهت انبار اسباب شما دارد. درصورت نیاز میتوانید هرتعداد لوازمی که خواستید، در هر مدت زمانی، در انبارهای ما به امانت بگذارید.

ارسال کارگر ساده :

همواره توضیه میشود برای انجام هرکاری از متخصصین اون کار کمک گرفته شود تا آسیب های جسمی و مالی کمتری در حین کار پیش بیاید. در هنگام اسباب کشی هم همینطور است. اگر به هنگام باربری از کارگران حرفه ای و آموزش دیده برای حمل بار استفاده شود، به مراتب آسیب ها و صدمات کمتری به انسان و اسباب وارد میشود.

اما اگر صلاح دانستید که خودتان اسباب کشی را انجام بدهید و فقط نیاز به نیروی کمکی بیشتری داشتید، میتوانید از باربری همسفربار کمک بگیرید. باربری ونک همسفربار، هرتعداد کارگر ساده که مدنظر داشته باشید، برای کمک به نزد شما ارسال میکند.

ارائه بیمه نامه معتبر در باربری و اتوبار ونک همسفربار

جدا از خدمات اصلی همسفربار،  از دیگر خدمات بی نظیر این اتوبار و باربری می توان به ارائه بیمه نامه معتبر در باربری و اتوبار ونک همسفربار اشاره کرد. باربری ونک همسفربار برای اطمینان خاطر مشتریان خود  با ارائه بيمه‌ نامه های متناسب ، تمامی اثاثیه را در برابر حوادث پیش بینی نشده تضمین می کند. و در برابر هرگونه آسیب و صدمه ای که در حین باربری به اموال وارد شود، تمامی هزینه آن را پراخت می کنند.

5/5 - (8 امتیاز)

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *