باربری دهکده المپیک تهران همسفربار

باربری دهکده المپیک تهران همسفربار


اتوبار و باربری های زیادی در سراسر تهران وجود داد که انتخاب را برای اشخاصی که قصد حمل و نقل و باربری دارند، سخت میکند. برخی از این شرکت های باربری حتی مجوز لازم برای باربری را ندارند و اعتماد به برخی از این باربری ها اشتباه است. بهترین راه کار آن است که از قبل بررسی کنید و شرکت باربری ای را که مورد اعتماد و زیرنظر اتحادیه باربری است ، انتخاب کنید. باربری دهکده المپیک تهران همسفربار نیز مجوز رسمی داشته و زیرنظر اتحادیه باربری تهران مشغول بکار است.

باربری و اتوبار دهکده المپیک همسفربار

باربری و اتوبار همسفربار که در تمامی بخش های غرب تهران باربری دارد، تمامی فعالیت های خود را در منطقه دهکده المپیک نیز انجام میدهد. باربری دهکده المپیک همسفربار، تمامی آنچه که یک باربری خوب و مناسب باید دارا باشد را دارد. از جمله: ماشین های مجهز و پیشرفته برای حمل بار ، کارکنان ماهر و با تجربه ، بسته بندی درست ، چیدمان و حمل بار مناسب. همسفربار که بعد از چندین سال خدمت صادقانه، به لطف خدا امروز در بین مردم شناخته شده و محبوب است، راز موفقیت خود را در کیفیت خدمات و اعتماد شما عزیزان میداند. با اعتماد به ما ، به جمع مشتریان رضایتمند ما بپیوندید و یک باربری ایمن و سریع را تجربه کنید.

شماره باربری دهکده المپیک

برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی های لازم میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس باربری دهکده المپیک : 44303414

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه بصورت حرفه ای در باربری دهکده المپیک

در باربری و اسباب کشی ها برای اینکه به اموال و اثاثیه منزل آسیب و در نتیجه خسارات زیادی وارد نشود، از بسته بندی اثاثیه منزل استفاده میشود. بسته بندی اثاثیه به کمک لوازم و تجهیزات مناسب باعث میشود که اموال شما در معرض خطر کمتری باشند. باربری دهکده المپیک همسفربار نیز بسته بندی اثاثیه را بصورت حرفه ای و اصولی با کمک پرسنل آموزش دیده و خبره انجام میدهد.

در صورتی که بسته بندی اثاثیه خود را به باربری دهکده المپیک تهران همسفربار سپرده باشید، همسفربار تمامی اقدامات لازم را انجام میدهد. تهیه لوازم و تجهیزات مناسب نیز به عهده همسفربار میباشد. معمولا برای بسته بندی اکثر لوازم از کارتن های زخیم و چندلایه در سایز های مختلف استفاده میکند. برای بسته بندی یکسری لوازم هم کارتن های بخصوصی وجود دارد که بسته بندی را تسریع و کیفیت آن را بهبود میبخشد. برای مثال باربری دهکده المپیک همسفربار از کارتن های رگال داری که مخصوص بسته بندی لباس هستند استفاده میکند.

باربری دهکده المپیک همسفربار برای اینکه اثاث شما (الالخصوص مبلمان ) دچار خدشه یا کثیفی نشوند یا گرد و خاکی روی آنها ننشیند ، از سلفون استفاده میکند و اثاث را کامل با سلفون میپوشاند. همچنین از نایلون های حبابدار جهت اینکه ضربه ای به اثاثیه وارد نشود استفاده میشود.

ارائه بارنامه و بیمه نامه در باربری دهکده المپیک تهران

شرکت باربری دهکده المپیک تهران همسفربار با تقدیم کردن بارنامه کالا، به شما در انتقال سالم اثاثیه اطمینان خاطر میدهد. باربری و اتوبار دهکده المپیک همسفر بار این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از کامیون و نیسان (هم خودروهای باربری سبک و هم خودروهای باربری سنگین) ، بتوانید به راحتی اثاثیه ی خود را جابجا کنید. و به کمک باربری دهکده المپیک تهران، یک باربری ایمن و سریع را تجربه کنید. همپنین در زمان انتقال اثاثیه ها بیمه نامه ایی در خصوص ضمانت اثاثیه هایتان به شما عرضه میشود که متناسب با میزان ارزش بار شما می باشد.

شعبات باربری غرب تهران همسفربار

  • باربری تهرانسر: یک محله‌ واقع در غرب شهر تهران و منطقه 21 شهرداری تهران میباشد و عزیزانی که قصد باربری به این منطقه را دارند میتوانند از باربری تهرانسر همسفربار استفاده کنند.
  • باربری فردوس: باربری فردوس همسفربار ، باربری درون شهری و برون شهری دارد. از انواع خودروها باربری نیز در این باربری استفاده میشود.
  • باربری ستارخان: ستارخان یکی دیگر از شعب باربری غرب تهران همسفربار میباشد. جهت هماهنگی میتوانید از طریق صفحه باربری ستارخان اقدام کنید.
  • باربری جنت آباد: یکی دیگر از شعب باربری های غرب تهران همسفربار ، باربری جنت آباد است. علاوه بر باربری اثاثیه که در این منطقه، درخواست زیادی دارد، دیگر خدمات همسفربار نیز در باربری جنت آباد ارائه میشود.
  • باربری شهرک غرب: همسفربار در شهرک غرب_ یکی از پرطرفدارترین مناطق غرب تهران نیز_ شعبه دارد. بسته بندی اثاثیه نیز در خدمات باربری شهرک غرب وجود دارد.

سوالات شما

+باربری همسفربار چندین سال است که تاسیس شده و چقدر تجریه دارد؟

-شرکت باربری همسفربار با بیش یک دهه سابقه ، جزء بهترین باربری تهران_ کرج می باشد

+بیمه باربری چیست؟آیا باربری همسفربار بیمه دارد؟

-اگر زمانی در جریان حمل کالا در اثر وقوع خطرات، خسارتی به کالاهای در حال حمل وارد شود، زیان وارده توسط شرکت بیمه جبران می‌شود.  باربری همسفربار دارای بیمه می باشد

+آیا اتوبار و باربری همسفربار شعبه های دیگر نیز دارد؟

-بله. همسفربار یک اتوبار بزرگ می باشد و در سراسر استان کرج و تهران شعبه دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *