وبلاگ

باربری صادقیه

باربری صادقیه همسفربار

آشنایی با خدمات باربری صادقیه

شرکت‌ باربری صادقیه که در غرب تهران واقع شده است یکی از شرکت‌های باربری متخصص است که خدمات باربری و نقل و انتقال کالاها را به سهولت انجام می‌دهد و کارگران و متخصصانی را دارد که به شیوه‌ی مناسبی آموزش دیده‌اند و می‌توانند به درستی این امور را انجام دهند.

باربری بلوار فردوس غرب و شرق
باربری بلوار فردوس غرب و شرق

سایت همسفربار با معرفی باربری غرب تهران که همانطور که گفته شد صادقیه نام دارد، شما را با امور، فعالیت‌ها، اصطلاحات و مواردی که به باربری و مسائل آن مربوط می‌باشد آشنا می‌کند. قطعا آشنایی با این موارد به شما کمک می‌کند بتوانید برای جابه‌جایی کالاهای‌تان دردسری را متحمل نشوید و با خیالی آسوده با کمک شرکت‌های باربری و اتوبار به نقل و انتقال وسایل و بارهای‌تان بپردازید.

 در این مقاله با اصطلاحات جالبی آشنا خواهید شد که به احتمال زیاد تا بحال نام آن‌ها را نشنیده‌اید. ادامه مطلب را همراه ما باشید.

 باربری چیست و استفاده از خدمات باربری صادقیه چه مزایایی دارد؟

احتمالا وقتی کلمه‌ی باربری به گوشتان می‌خورد، کلمه‌های بار، وسیله، جابه‌جایی، حمل و نقل، یا کلماتی مشابه این کلمات برایتان  تداعی می‌شود و قطعا برای خودتان معانی مشخص و مرتبطی در نظر می‌گیرید که بنظر می‌رسد درست باشند. باید بگویم که بله این معانی درست هستند باربری به طور کلی به معنی جابه‌جایی و حمل و نقل است؛ همینکه وسیله‌ای را از مکانی به مکان دیگری جابه‌جا کنیم عمل باربری را انجام داده‌ایم.

نیسان بار و حمل بار با وانت
نیسان بار و حمل بار با وانت

اما اگر بخواهیم یک معنی جامع‌تری از کلمه‌ی باربری را شرح دهیم، باربری عبارت است از انتقال و جابه‌جایی وسایل مختلف که می‌توانند شامل وسایل منزل، سازمان‌ها، مواد و مصالح ساختمانی، خوراکی‌ها و خیلی چیز‌های دیگری که در ذهنتان وجود دارد باشد که باید بر اساس اصول خاص و تعریف‌شده‌ای انجام شود و سلامت و کیفیت بارها تا محل مورد نظر تضمین شود. باربری‌ انواع گوناگونی دارد که سعی می‌کنیم در پاراگراف‌های بعدی مقاله‌ی باربری صادقیه آن‌را شرح دهیم.

حمل بار و اثاثیه منزل | باربری پاسداران
حمل بار و اثاثیه منزل | باربری صادقیه

انواع باربری

برای سهولت در انجام باربری و حمل و نقل، شرکت‌ها و موسساتی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند؛ این موسسه‌ها بعد از پذیرفتن سفارش‌های مشتریان، بعد از هماهنگی‌های لازمی که بین‌شان صورت می‌گیرد با توجه به نوع وسیله‌ی انتقالی و مسیر مورد نظر، یکی از انواع باربری را انتخاب می‌کنند و باربری را انجام می‌دهند.

باربری به شیوه‌ی زمینی

زمانی که مقصد مورد نظر برای نقل و انتقال خیلی طولانی نباشد، و همچنین تعداد و وزن بارها مناسب باشد، از روش باربری به شیوه‌ی زمینی استفاده می‌شود. و برای این‌کار از وانت‌بارها و ماشین‌های مخصوص باربری که به اصلاح ماشین سنگین خوانده می‌شوند استفاده می‌کنند.

باربری با استفاده از قطارها

از این روش زمانی استفاده می‌شود که وسایل انتقالی حجم و تعداد بسیاری داشته باشند و محلی که برای جابه‌جایی آن انتخاب شده است دور باشد مثل کالاهای تولیدی‌ که باید مثلا با باربری صادقیه از شهری به شهر دیگری منتقل شوند و این کالاهای حجیم تولیدی را به آن‌جا منتقل کنند.

باربری به‌صورت هوایی

از باربری هوایی که یکی دیگر از روش‌های باربری است، زمانی استفاده می‌شود که حجم و تعداد کالاهای انتقالی بسیار سنگین و زیاد باشد.

باربری به‌صورت دریایی

و روش باربری انتهایی، باربری به‌صورت دریایی می‌باشد که بازهم برای نقل و انتقال وسایل حجیم و سنگین استفاده می‌شود. و معمولا برای انتقال بارها به کشورهای دیگر از روش باربری دریایی استقاده می‌کنند.

علاوه بر توضیحاتی که راجع‌به باربری، تعریف کلی و تخصصی‌ آن و انواع باربری ها و تعاریف‌شان خدمتتان ارائه کردیم، یک سری از تعاریف و اصطلاحات دیگری هم وجود دارند که این شرکت‌ها و موسساتی که خدمات باربری انجام می‌دهند از این موارد استفاده می‌کنند، مواردی مانند شرکت‌های اتوبار، بارگیر، بارهای فله‌ای، عداتول، باندل، کارگران حمل بار، کارگو، بیمه‌ی باربری، فریت‌بار و شرکت‌های باربری که بهترینِ آن‌را معرفی می‌کنیم.

باربری صادقیه یکی از بهترین باربری‌های غرب تهران

عنوان شرکت‌ باربری را به شرکت‌هایی اختصاص می‌دهند که وظیفه‌ی هماهنگی و جابه‌جایی بارها از مکانی به مکان دیگر بدون آسیب رسیدن به بارها را با استفاده از روش‌های باربری مخصوص کالاها انجام می‌دهند؛ که شرکت باربری‌ای که در صادقیه قرار دارد یکی از این شرکت‌های معتبر است که با تخصص کافی این کار را انجام می‌دهد.

باربری همسفربار
باربری غرب تهران همسفربار

شرکت‌های اتوبار

یک شرکت اتوبار در واقع مجموعه‌ی کوچک‌تری از شرکت‌های باربری است که حمل و نقل و جابه‌جایی بارها را فقط با روش زمینی انجام می‌دهد.

بارگیر

بارگیرها قسمتی از ماشین‌ها و یا وسایل نقلیه مخصوص باربری هستند که وظیفه‌ی گرفتن، نگهداری و حمل کالاها و بارهای سفارش شده را بر عهده دارند.

بار فله‌ای

بارهای فله‌ای بارهایی هستند که نیازمند هیچ بسته‌ بندی‌ای برای جابه‌جایی ندارند و کانتینرها و وسایل باربری خاص آن‌ها را حمل می‌کنند.

عداتول

عداتول‌ها نام بارهایی هستند که تراکم بسیار زیادی دارند. باربری صادقیه با استفاده از اصول و مواردی که برایشان تعیین شده است به حمل این بارهای به اصطلاح پرتراکم می‌پردازد تا آسیبی متوجه آن‌ها نشود. بارهایی مثل بارهای پنبه، نمک و شکر از نوع بارهای پرتراکم می‌باشند.

باندل

به بارهایی که جنس فلزی و چوبی دارند و بسیار هم سبک هستند، بارهای باندل می‌گویند. مانند لوله‌هایی که قطر کمی دارند.

کارگران حمل بار

کارگران حمل بار عنوان کسانی می‌باشد که از کارکنان شرکت‌های باربری هستند؛ وظیفه این افراد رسیدن به موقع به محلی است که قصد جابه‌جایی محصولاتشان را دارند که بتوانند با استفاده از تخصص‌های خاصی که فراگرفته‌اند بتوانند با توجه به نوع بارها یک بسته‌بندی مناسب اثاثیه را انجام دهند و به انتقال بارها بپردازند.

کارگو

کارگو روشی از باربری است که تولید‌کننده‌ها می‌خواهند محصولات‌شان را به خارج از مرزها منتقل کنند که بصورت هوایی و دریایی و با استفاده از اصول خاص بسته‌بندی این کار را انجام می‌دهند.

بیمه باربری صادقیه

تجویز بیمه‌نامه از طرف شرکت‌های باربری به افراد به این منظور می‌باشد که آن‌ها کالاها و بارهای‌شان را با اطمینان کامل بیشتری به شرکت‌های باربری بسپارند و مطمئن باشند اگر نقصی در انتقال بارها صورت گرفت و کالاها دچار اختلال شدند، هزینه‌ی آن‌ها از طرف شرکت‌ به افراد برگردانده شود.

فریت بار

فریت بارها کالاها و  وسایلی هستند که با بسته‌بندی‌های مخصوص‌ به مرز‌های خارجی یک کشور منتقل می‌شوند.

و در آخر

حمل و نقل و جابه‌جایی آسان و بدون دغدغه در طول تاریخ یکی از مسائل مورد توجه افراد بوده است و از گذشته تا به‌حال از روش‌های مختلفی برای انجام آن استفاده شده است. امکاناتی که در باربری‌های امروزه وجود دارند به هیچ وجه قابل مقایسه با انتقال و جابه‌جایی گذشته نیستند و شرکت‌های باربری مختلف جایی برای تفکر و مقایسه حمل و نقل این روزها با گذشته نگذاشته‌اند.

 در این مطلب سعی کردیم شما را با باربری صادقیه و نحوه انتقال و جابه‌جایی کالاها آشنا کنیم که هیچ نگرانی‌ برای انتقال بارها و وسایلتان شما را آزرده خاطر نکند.

5/5 - (4 امتیاز)

6 نظر در “باربری صادقیه

 1. نازنین استم گفت:

  بهترین باربری توی تهران هستین

 2. rezam گفت:

  عالیه.. خدمات رسانی خوب

 3. داوود بخشی گفت:

  آیا شما خدمات حمل بار داخلی و بین‌المللی در اختیار دارید؟

 4. منصور باستانی گفت:

  آیا شما در زمینه حمل بارهای خاصی مانند محصولات شیمیایی فعالیت دارید؟

 5. حسینعلی عبدالهی گفت:

  تیم شما بسیار دقیق و منظم عمل می‌کند. بار من به دقت تحویل داده شد.

 6. عباسعلی شعبانی گفت:

  تیم شما عملکردی عالی داشته و ما همیشه به شما اعتماد داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *