وبلاگ

بهترین باربری برای اسباب کشی

بهترین باربری برای اسباب کشی

باربری همسفربار از جمله بار بری‌های معروف و برگزیده‌ای است که از شیوه‌های مدرن و مطمئن برای جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل شما استفاده خواهد کرد، از این رو  ویژگی‌هایی که در ادامه‌ی مطلب به شرح کامل آن‌ها خواهیم پرداخت برجسته‌ترین دلایلی هستند که باعث منتخب شدن همسفربار به عنوان بهترین باربری برای اسباب کشی شده است.

قطعا شما اگر قصد جابه جایی و یا حمل اسباب و اثاثیه‌تان را داشته باشید اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد پیدا کردن یک باربری مطمئن با تیمی متخصص و مجرب است چرا که شما باید از بابت عدم آسیب رسیدن به وسایلتان یقین پیدا کنید. البته دغدغه‌ و نگرانی که دارید کاملا و به جا درست است چونکه شما باید با اطمینان خاطر و خیالی آسوده وسایلتان را به شرکت‌های بابری جهت جابه جایی بسپارید.

اگر قصدآشنایی بیشتر با متد‌ها و امکانات یک بابری مجرب و منحصر به فرد را دارید تا پایان مقاله سایت همسفربار را همراهی فرمایید.   

باربری به چه معناست؟

با روی کار آمدن موسسه‌های باربری وظیفه‌ی سنگین و خستگی آور جا به جا کردن وسایل از مکانی به مکان دیگر از دوش همه‌گان برداشته شده است. موسسه‌های باربری با متعهد شدن در برابر مشتریان خود در قبال عدم آسیب رسیدن به لوازم آن‌ها و بکارگیری نهایت دقت و سرعت در پروسه‌ی جابه جایی وسایل سهولت  و اطمینان خاطر را  برای مردم به ارمغان آورده‌‌اند.

با وجود صحبت‌هایی که کردیم بهتر است تعریف کوتاه و مختصری  راجع به باربری داشته باشیم. درواقع به جابه جا کردن وسایل از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر توسط موسسه‌های  اجرایی مخصوص حمل بار، باربری گفته می‌شود.

حمل بار و اثاثیه منزل - اتوبار - باربری
حمل بار و اثاثیه منزل – اتوبار – باربری

یک باربری خوب باید چه فاکتورهایی را دارا باشد؟

 همه ‌ما اگر قصد جابه جایی اسباب و اثاثیه‌ی منزلمان را از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر داشته باشیم بدنبال بهترین باربری برای اسباب کشی هستیم به این خاطر  باید قبل از هرچیزی چند نکته را از جنبه‌های مختلف مورد برسی قرار دهیم. نکاتی که در زیر ذکر خواهیم کرد  از جمله نکات کلیدی و اصلی است یک موسسه‌ی باربری ایده آل باید آن‌ها را دارا داشته باشد.

قیمت

اساسا قیمت مهم‌ترین و اصلی‌ترین گزینه‌ای است که اولین بار به ذهن همه‌ی ما می‌رسد. ولی باید این نکته را خاطر نشان کنیم که قیمت پایین بهترین پیشنهاد برای شما نخواهد بود چرا که امکان عدم رعایت نکات تخصصی و ایمنی را بدنبال خواهد داشت همچنین قمیت بالا هم بهترین پیشنهاد نیست زیرا برخی‌ها فکر می‌کنند قیمت بالا نشان از تجربه و کیفیت در کار می‌باشد به همین خاطر کار خود را با پرداخت هزینه‌ای هنگفت به آن‌ها می‌سپارند. شما باید توجه داشته باشید در بین موسسه‌های باربری که پیش رو دارید منصفانه و معقولانه‌ترین قیمتی که به شما پیشنهاد می‌شود را انتخاب کنید .

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه‌ای وسایل

اگر تیم بار بری به درستی بتوانند وسایل شما را بسته بندی کند شما می‌توانید از بابت  صحت و سلامت وسایلتان اطمینان خاطر داشته باشید.

انتخاب کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به مقصد

رانندگان موسسه‌ی که شما آن را برگزیده‌اید باید، هوشمندانه کوتاه‌ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند، همچنین علاوه بر مسیر باید مناسب‌ترین ساعات را برای حرکت در نظر بگیرند. برای مثال در ساعاتی که حجم ترافک‌ بالاست اقدام به حرکت نکنند.

ماشین‌های متناسب مخصوص حمل بار

موسسه‌ی باربری باید ماشین متناسب را با توجه به حجم وسایل برای شما بفرستد. چرا که عدم انتخاب درست ماشین دردسرهای کلافه کننده‌ای را به دنبال خواهد داشت.

خدماتی که بهترین باربری برای اسباب کشی به مشتریان خود می‌دهد چیست؟

متاسفانه هنوز برخی از افراد هستند که به دلیل عدم شناخت بر روی شرکت‌های باربری نمی‌توانند به آن‌ها اعتماد کنند و وسایل خود را به آن‌ها نمی‌سپارند. آن‌ها بر این باورند که با انجام این که با دست خود وسایل با ارزش و گران قیمتشان را در معرض آسیب و صدمه قرار می‌دهند. اما بدنبال این جریان باید بگوییم که این تفکر کاملا اشتباه است از این رو در زیر به برخی از خدماتی که موسسه‌های باربری در اختیار مشتریان قرار می‌دهند اشاره کرده‌ایم.  

عدم محدودیت در سرویس دهی

یک باربری خوب باید هیچ گونه محدودیتی در جابه جایی وسایل از مکانی به مکان دیگر را نداشته باشد حتی برای انتقال وسایل از شهر به شهرسان‌ها و بالعکس. برای مثال شما پس از هماهنگی و فیت کردن آدرس مبدا و مقصد با موسسه‌ی باربری در عرض مدت کوتاهی  باید سرویس مدنظرتان را دریافت کنید و ماشین فرستنده موظف است اسباب و اثاثیه را در مکان از قبل مشخص شده انتقال دهد و اعتراضی در رابطه با مسائلی مانند مسافت را نداشته باشد .

بسته بندی اصلولی اسباب و اثاثیه

همسفربار با توجه به لوازم بسته بندی‌های مخصوص به آن را اعمال می‌کند برای مثال با در نظر گرفتن اندازه‌های لوازم، میزان قیمتی بودن آن‌ها و همچنین شکستنی یا عدم شکستنی اسباب و اثاثیه بسته بندی‌های مخصوص برای آن‌ها در نظر می‌گیرد. مثلا برای اشیاء قیمتی از باکس‌ها محکم و ضد ضرب و برای اشیاء شکستنی از فوم‌ها چند لایه برای بسته بندی استفاده می‌کند.

بیمه کردن و عقد قرار داد رسمی

بیمه کردن وسایل یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت یک باربری خوب می‌باشد چرا که از این طریق شما می‌توانید اطمینان خاطر از بابت عدم آسیب رسیدن به وسایلتان را داشته باشید. همچنین در صورت آسیب رسیدن به وسایلتان در پروسه‌ی انتقال موسسه‌ی باربری باید متعهد به پرداخت خسارت باشد.

قرار دادن ماشین‌های مناسب در اختیار مشتری

استفاده از ماشین‌های مناسب با دارا بودن متدهایی نظیر مسقف بودن و ضربه‌گیر بودن در برابر حوادث یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که یک باربری مجرب و متخصص باید به آن توجه داشته باشد. چراکه استفاده مناسب از ماشین‌های مخصوص حمل بار امکان آسیب رساندن به وسایل را به کمترین میزان ممکن خواهد رساند.

دارا بودن کادر اجرایی مجرب و متخصص

داشتن یک تیم متخصص و مجرب یکی از محرکه‌های اصلی در انتخاب یک باربری خوب بشمار می‌آید. کارگران باربری باید نهایت دقت را در حمل اسباب و اثاثیه بکار گیرند تا هیچ گونه آسیبی نظیر شکستگی، فرورفتگی و… به لوازم وارد نشود. از طرفی نظم، دقت و سرعت در کار، تیم اجرایی مهم‌ترین عامل در جلب رضایت مشتری نیز محسوب می‌شود.  

سخن پایانی …

سایت همسفربار یکی از منحصر به فردترین سایت‌هایی است که با تیکه بر توانایی‌های تیم مجرب و متخصص خود توانسته خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان خود ارائه دهد و تجربه‌ یک جابه جایی آسان را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.  برای مثال بسته بندی تخصصی بار، دقت و برنامه ریزی درست، قرار دادن کامیون و وانت‌ بارهای مسقف و ضد ضربه در اختیار مشتری ، دارا بودن کادر حرفه‌ای و… از جمله متدهای استثنایی هستند که بهترین باربری برای اسباب کشی را  را از بین دیگر باربری‌ها متمایز می‌کند. شما مخاطب محترم بهترین باربری‌ها را از همسفر

بار خواستار باشید و اسباب کشی‌های خود را با خیالی آسوده به همسفربار بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 نظر در “بهترین باربری برای اسباب کشی

 1. مهسا گفت:

  واقعا بهترین باربری همسفربار هستش

  1. fatemeh گفت:

   ممنون از شما مشتری عزیز

 2. nazila گفت:

  من چون مستاجر هستم هر چند وقت ی بار اسبابکشی دارم واقعا از خدمات همسفربار راضی هستم و همیشه با این باربری جا به جا میشم بدون هیچ استرسی و با خیال راحت حمل و نقل میکنم و همیشه به اشناها معرفیش میکنم

  1. fatemeh گفت:

   مچکر هستم از شما مشتری عزیز و ثابت همسفربار

 3. عیسی جلالی گفت:

  خدمات شما در حمل بارهای حیوانات خانگی بسیار امن و حرفه‌ای بوده و من از شما تشکر می‌کنم.

 4. جعفر احمدیان گفت:

  ما از تمام تلاش‌های شما در حمل بارهای ما به مقصد قدردانی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *