وبلاگ

باربری الهیه تهران

باربری الهیه تهران همسفربار

الهیه که یکی از مناطق منطقه هفت تهران بوده و در همسایگی ولیعصر و پارک وی میباشد. الهیه یکی از محبوب ترین مناطق تهران است و همینطور خیابان فرشته یکی از معروف ترین خیابان های منطقه شمیران نیز در منطقه الهیه واقع شده است. باربری تهرانباربری کرج همسفربار در این منطقه نیز شعبه دارد و تمامی خدمات مربوطه (از جمله باربری و حمل و نقل ، بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات، فروش کارتن بسته بندی، انبار بار و…) را در این منطقه نیز ارائه میدهد.

باربری الهیه تهران همسفربار

اتوبار و باربری همسفربار، یکی از باسابقه ترین های باربری تهران – کرج، در تمامی مناطق تهران و کرج شعبه داشته و سعی دارد با بالا بردن کیفیت ارائه خدمات خود، مشتریان رضایتمند بیشتری برای خود پدید آورد.

باربری الهیه تهران همسفربار ، با کادر و پرسنل حرفه ای خود، تمامی خدمات بارگیری و باربری و بسته بندی اثاثیه را با تجهیزات حرفه ای و استاندارد، به صورت حرفه ای و با مناسب ترین هزینه ها برای شما انجام میدهد. باربری همسفربار ، بارها خود را ثابت کرده و با توکل برخدا و کیفیت کاری که داشته ، توانسته در میان مشتریان محبوب و شناخته شده باشد. کافیست به ما اعتماد کرده و خدمات باربری خود در الهیه تهران را به ما بسپارید تا یک باربری سریع و ایمن را تجربه کنید.

شماره تماس باربری الهیه همسفربار

الهیه تهران یکی دیگر از شعب باربری تهران همسفربار میباشد. خدمات باربری ، حمل و نقل لوازم سنگین ، بسته بندی اثاثیه منزل ، فروش کارتن بسته بندی و… در این شعبه نیز صورت میگردد. جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس باربری الهیه همسفربار، با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس باربری الهیه تهران : 22622443

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه در الهیه تهران

بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین کارها قبل از باربری و جابجایی است. اگر قصد اسباب کشی یا جابجایی دارید ، به شما پیشنهاد میشود جهت اطمینان بیشتر از سالم به مقصد رسیدن بار ، حتما بار و اثاثیه خود را بسته بندی کنید. بسته بندی حرفه ای باعث میشود ریسک و آسیب پذیری اموال و بار شما کاهش پیدا کرده و اموالتان در کمال نظافت به مقصد جدید برسند. باربری الهیه تهران همسفربار، با بسته بندی حرفه ای و اصولی که انجام میدهد اموال شما را تا حدود زیادی بیمه کرده و در سلامت به مقصد نهایی میرساند.

در باربری الهیه تهران همسفربار از کارتن های استاندارد و زخیم و چندین لایه ( در سایز های مختلف ، سایز متوسط هم اندازه یک جعبه موز) برای بسته بندی اثاثیه استفاده میشود. از کارتن های رگال دار نیز مخصوص بسته بندی البسه ، به منظور جلوگیری از چروک شده و نافرم شده لباس ها نیز استفاده میشود. باربری الهیه تهران همسفربار به منظور اینکه لوازم شکستنی شما در کارتن ها آسیب نبینند و نشکنند، از روزنامه های باطله برای پیچش آنها و پر کردن فضای خالی بین ظروف و لوازم شکستنی در کارتن استفاده میکنند. همچنین روی تمامی مبلمان جهت جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی آنها ، از سلفون استفاده میشود. باربری الهیه تهران همسفربار برای اینکه بار دچار خدشه و آسیبی در حین بارگیری و باربری نشود، از نایلون های حبابدار نیز استفاده میکند و کل اموال را با لایه ای از نایلون های حبابدار ، میپوشاند.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

فروش کارتن بسته بندی در باربری الهیه تهران 

بی شک همانطور که همه ما میدانیم، یکی از مهمترین لوازم جهت بسته بندی اثاثیه، کارتن های بسته بندی هستند. برخی افراد به هنگام اسباب کشی و جابجایی نیازمند کارتن های بسته بندی هستند ولی نمیدانند که از کجا میتوانند کارتن های موردنظرشان را تهیه کنند. باربری الهیه همسفربار کارتن های بسته بندی چندین لایه و استاندارد در سایزهای مختلف (سایز متوسط به اندازه یک جعبه موز میباشد) به فروش میرساند. کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی لباس نیز وجود دارند که باعث جلوگیری از چروک و نافرم شدن البسه میگردند.

جهت اطلاع از قیمت کارتن های بسته بندی میتوانید با شماره تماس باربری الهیه تهران همسفربار در تماس باشید: 22622443

انبار اثاثیه منزل در باربری الهیه تهران همسفربار

اگر بار و اثاثیه شما زیاد است و درحال حاضر فضا و مکانی برای نگهداری آنها ندارید یا براساس نوع بار خود، نیاز به انبار کردن آنها در فضای مطمئن و مناسبی دارید، میتوانید از انبار های باربری همسفربار استفاده کنید. باربری و اتوبار همسفربار در سراسر تهران انبارهای مخصوصی جهت انبار اسباب شما دارد. درصورتی که ساکن الهیه تهران هستید، میتوانید روی باربری الهیه همسفربار حساب کرده و با خیالی آسوده، هرتعداد لوازمی که مدنظرتان هست را  در هر مدت زمانی که میخواهید، در انبارهای ما به امانت بگذارید.

ارائه مشاوره رایگان در زمینه جابجایی و بسته بندی اثاثیه در باربری الهیه تهران

اگر در زمینه بسته بندی اثاثیه، جابجایی و اسباب کشی خود سوالاتی دارید یا نیازمند مشاوره و راهنمایی هستید، باربری الهیه همسفربار با کمال میل آماده این است که در هرساعت از شبانه روز به شما مشاوره دهد و تمامی تجارب خود در این زمینه را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد و به آسودگی خاطر شما کمک کند.

برای تماس باما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت و شماره تماس های مرتبط با هر بخش، کمک بگیرید.

5/5 - (11 امتیاز)

6 نظر در “باربری الهیه تهران

 1. اکبر توفیق گفت:

  آیا شما به تحویل بار در شب‌ها و تعطیلات ادامه می‌دهید؟

 2. رسول بهرامی گفت:

  خیلی خوشحالم که با شرکت شما همکاری کردم. خدمات شما واقعاً عالی است.

 3. علی رضا سعادت گفت:

  ما از خدمات شما در حمل بارهای حساس به دمای بالا بسیار راضی هستیم.

 4. یعقوب اخوان گفت:

  آیا شما امکان حمل بارهای بزرگ و بی‌قابلیت تحمل ارائه می‌دهید؟

 5. خلیل ترابی گفت:

  از شما بسیار سپاسگزارم. حمل بار من به صورت ایمن و بدون مشکل به مقصد رسید.

 6. حسینعلی کریمی گفت:

  از خدمات شما در ترتیب و حمل بار به مقصد بسیار راضی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *