وبلاگ

انواع کارتن های اسباب کشی

انواع کارتن های اسباب کشی و کاربرد آن ها

انواع و اندازه کارتن های اسبابکشی

هنگامی که در حال آماده سازی وسایل خود برای جابجایی هستید و آن ها را بسته بندی می کنید ، مهم است که تمام وسایل مورد نیاز خود را در کارتن های مناسب بسته بندی کنید .

با توجه به اینکه وسایل در حال جابجایی از جمله وسایل خانگی و اداری از نظر وزن ، اندازه و شکل آن ها متفاوت است ، کارتن های جابجایی در انواع مختلفی وجود دارند تا بدون توجه به شکل و اندازه آن ها اقلام مختلفی را در خود جای دهند .

هنگام بسته بندی وسایل شخصی و کالاهای خانگی خود ، نباید وسایل زیادی را در یک کارتن اسبابکشی قرار دهید . در این صورت حمل آن بسیار سخت خواهد بود .

علاوه بر این ، هنگام بسته بندی کردن به شکل بسیار سنگین نیز وسایل داخل آن می تواند شکسته شود . در این جا انواع و اندازه کارتن های اسبابکشی متنوعی وجود دارد که باید آن ها را بشناسید تا جهت بسته بندی موارد متنوع بتوانید که از آن استفاده نمایید .

موسسه همسفر بار به همراه تیم آموزش دیده می کوشد بهترین سطح کیفی خدمات را رائه کند. تمامی این محصولات با کیفیت و بسته بندی متفاوت به مشتری های گرامی ارائه میگردد .

کارتن های اسبابکشی مخصوص کتاب

همان طور که از نام آن مشخص است ، این یک نوع کارتن های اسبابکشی است که کاربرد خاصی برای بسته بندی کتاب ها دارد.

این مورد برای بسته بندی کتاب ها و موارد سنگین مشابه مانند سی دی و کاست است . این نوع کارتن ها به عنوان کارتن های کتاب یا مطبوعات نیز شناخته می شوند . معمولاً به اندازه متوسط ​​است به گونه ای که وقتی پر از کتاب شود ، بلند کردن آن برای یک شخص خیلی سنگین نخواهد بود.

این بهترین نوع جعبه برای استفاده در حال حرکت است که هنگام انتقال از کتاب خانه های خصوصی یا کتاب خانه های مدارس به مکان دیگری مورد استفاده قرار می گیرد. کارتن های حمل و نقل از این نوع کتاب ها دارای 3 لایه می تواند باشد که هر یک در دیگری داخل می شود . درباره نحوه بسته بندی و حرکت دادن این نوع کارتن ها بهتر است که ابتدا اطلاعات بیشتری را کسب کنید .

باربری همسفربار
کارتن های اسبابکشی

کارتن های اسبابکشی مخصوص لباس

این نوع کارتن ها نیز برای بسته بندی لباس در نظر گرفته شده است . یک میله یا چوب مخصوص ساخته شده در برخی از ارتفاع ها در کارت برای آویز کردن لباس ها وصل شده است . این به عنوان یک کمد موقت برای افراد در حال حرکت از خانه ای به خانه دیگر است .

به جای اینکه وقت خود را برای تا کردن لباس خود بکشید ، آن ها را به راحتی در کارتن های خود آویزان کرده و در آماده سازی برای حرکت ، آن را با یک نوار می چسبانید . لباس های آویخته شده در کارت در تمام مدت حرکت آویزان خواهند بود .

این یا به صورت یک جعبه دراز کشیده یا ایستاده در دسترس خواهد بود . کارتن های اسبابکشی برای لباس ها ارزان قیمت نیستند اما بسیار مفید هستند و مانع از خیس شدن لباس و خراب شدن لباس شما می شوند .

کارتن رگال دار
کارتن رگال دار

کارتن های اسبابکشی برای آینه

این نوع از کارتن های اسبابکشی مخصوص برای حرکت عکس های قاب آینه ای و شیشه ای و همچنین حرکت دادن رومیزی شیشه ای است .

چنین نوع کارتن های حمل و نقل معمولاً برای محافظت از وسایل داخل آن ، لنت یا چسبانده شده است . جعبه های آینه ای یا کارتن در اندازه های مختلف و متنوعی وجود دارند که برای اندازه های مختلف آینه ، تاپ های میز شیشه ای ، عکس های قاب دار و موارد مشابه مناسب می باشند . آن ها معمولاً مسطح هستند و می توانند حتی بزرگترین نقاشی ها را نگه دارند .

کارتن های اسبابکشی برای ظروف

این لایه با استحکام اضافی ساخته شده است و باعث می شود کارتن های اسبابکشی از ایمن ترین کارتن ها باشند . این به طور خاص برای بسته بندی انواع وسایل آشپزخانه ، کریستال ، عتیقه های کوچک ، پایه لامپ ، ظروف چینی و موارد مشابه ساخته شده است .

باربری همسفربار
کارتن های اسباب کشی باربری همسفربار

از چه کارتن های اسبابکشی برای حمل و نقل باید استفاده کنیم ؟

کارتن های متحرک نیز می توانند بر اساس موادی که در ساخت آن ها استفاده می شود طبقه بندی شوند . برخی از آن ها وجود دارند که از مواد پلاستیکی ساخته شده اند .

تعداد خوبی از آن ها از مقوا و به شکل راه راه ساخته شده است . همچنین برخی از جعبه های ساخته شده از مواد فلزی یا مواد چوبی را نیز خواهید یافت . این یک نوع از کالای قابل جابجایی است که کارتن و بسته بندی مناسب را برای شما در هنگام نقل مکان فراهم می کند . هنگام جابجایی مایعات ، کارتن های اسبابکشی یا ظروف ساخته شده از پلاستیک یا فلز از نوع ایده آل است . کارتن های مقوایی برای یک استفاده خاص و واحد استفاده می شوند .

آن ها نسبتاً ارزان هستند و پس از حرکت قابل بازیافت هستند . کارتن های پلاستیکی برای استفاده های متعدد مناسب هستند و می توانند به عنوان جعبه های ذخیره سازی نیز استفاده شوند . یک ظرف حمل و نقل ساخته شده از چوب برای جابجایی بین قاره ای در صورت نیاز مناسب است .

جعبه های فلزی عمدتا دارای کاربرد تجاری هستند و به ندرت برای جابجایی های خصوصی و مسکونی استفاده می شوند .

برخی نکات و توصیه ها در مورد انتخاب کارتن های اسبابکشی

خرید کارتن های محکم و قوی برای استفاده های خاص نیز باعث صرفه جویی در وقت و کم شدن مشکلات شما می شود . همیشه اطمینان حاصل کنید که وسایلی را که می خواهید بسته بندی کنید به خوبی در کارتن ها قرار داده اید . همچنین کارتن های اسبابکشی را با کتاب پر نکنید که برای حمل سنگین خواهد بود ، از هم می پاشند و وسایل شخصی شما گم یا آسیب دیده خواهد شد .

امتیاز به این post

6 نظر در “انواع کارتن های اسباب کشی

 1. صبا گفت:

  به عنوان یک مشتری از خدمات شما و نحوه حمل و نقل همسفربار راضی بودم همچی منظم و با اصول

 2. سیدمحمد ذاکری گفت:

  آیا امکان بسته‌بندی و بیمه‌گذاری بار توسط شما وجود دارد؟

 3. خلیل براتی گفت:

  خدمات شما در حمل بارهای حیوانات خانگی بسیار امن و مطمئن بوده و من از شما تشکر می‌کنم.

 4. صادق مدنی گفت:

  تیم شما خیلی حرفه‌ای عمل می‌کند و بار من به صورت کامل و سالم تحویل داده شد.

 5. رحیم بهبهانی گفت:

  ممنون از تلاش‌های شما در حمل بار ما به مقصد. خدمات شما بهتر از انتظار ما بود.

 6. بهزاد کلباسی گفت:

  از تلاش‌های شما در حمل بارهای ما به مقصد سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *