وبلاگ

10 اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

اشتباهات وحشتناک در اسباب کشی

در این مقاله 10 اشتباه وحشتناک در اسباب کشی بیان می شود ، برای اینکه بتوانید یک اسباب کشی بدون دغدغه داشته باشید این موارد را رعایت کنید.
گفته می شود که اشتباه کردن یک پل بین بی تجربگی و تجربه است اما اسباب کشی به خانه دیگر زمان مناسبی برای رویکرد آزمایش و خطا نیست.
در هنگام اسباب کشی باید به هر قیمتی از اشتباه خودداری کنید ، یا حداقل تلاش خود را انجام دهید تا اسباب کشی خود را از ابتدا تا انتها با کاهش اشتباه همراه کنید.
هر کاری می توانید انجام دهید که ، هنگام اسباب کشی هیچ یک از اشتباهات زیر را انجام ندهید.

1- عدم تحقیق در مورد شرکت اسباب کشی

قبل از انعقاد قرارداد با یک شرکت اسباب کشی حرفه ای ، باید اطمینان حاصل کنید که در مورد این باربری ها کاملاً تحقیق کرده اید تا از بروز هرگونه مشکل جدی در روز اسباب کشی جلوگیری کنید. کلیه شرکت های حمل و نقل باید مجوز اتحادیه داشته باشند.

2- اسباب کشی بدون استفاده از خدمات شرکت های حمل و نقل

بعضی اوقات ممکن است تصمیم گیری در مورد اینکه آیا خودتان اسباب کشی کنید یا از خدمات باربری ها استفاده کنید ، دشوار است ، به خصوص هنگامی که به صورت محلی اسباب کشی می کنید.
یکی از رایج ترین اشتباهات اسباب کشی این است که فرض کنید استخدام افراد حرفه ای همیشه هزینه بیشتری نسبت به اسباب کشی توسط خودتان دارند. در نتیجه چنین خطایی ، شما ممکن است تصمیم بگیرید که بدون توجه به این موضوع ، اسباب کشی خود را پیش ببرید.
در چنین مواردی ، یک راه خوب برای جلوگیری از اشتباه در اسباب کشی ، در نظر گرفتن عمده هزینه های پنهان اسباب کشی از جمله خرید مواد بسته بندی ، اجاره وسیله نقلیه اسباب کشی ، پرداخت هزینه سوخت ، اجاره تجهیزات اسباب کشی و پوشش کلیه هزینه های جاده ای از جمله عوارض جاده است.

3- عدم درخواست تخمین هزینه

یکی از این اشتباهات بزرگ اسباب کشی ، عدم برآورد کردن تخمین هزینه است. تنها راه برای دریافت برآورد دقیق اسباب کشی این است که نمایندگان شرکت اسباب کشی از خانه شما دیدن کنند.
برای اینکه بتوانید بهترین قیمت پیشنهادی را از نظر قیمت گذاری و شرایط انتخاب کنید ، به چندین برآورد هزینه از شرکت های مختلف اسباب کشی نیاز دارید. از چندین شرکت معتبر اسباب کشی (حداقل 3 شرکت) درخواست تخمین هزینه های اسباب کشی کنید. این تنها راه برای به دست آوردن قیمت دقیق قیمت است.

4- سازماندهی اسباب کشی خود بدون چک لیست اثاثیه

این یک واقعیت است که سازماندهی مناسب کلید اصلی برای موفقیت در اسباب کشی خانه است. یکی از بزرگ ترین اشتباهات هنگام اسباب کشی در خانه شروع دوره آماده سازی بدون برنامه و راهکار مشخص در مورد چگونگی سازماندهی و چگونگی ترتیب کارها از نظر اولویت است.
وجود یک چک لیست باعث می شود تا روی وظایف مورد نظر متمرکز شوید و از این طریق از اتلاف وقت هنگام شروع و اتمام کارهای بدون برنامه ریزی جلوگیری کنید.

5- عدم تهیه مواد بسته بندی مناسب

این می تواند یکی از بزرگ ترین اشتباهات اسباب کشی باشد ، به خصوص اگر شما وسایل ارزشمند و شکننده بسیاری دارید. البته طبیعی است اگر در یک مقطع از بسته بندی احساس خستگی کنید. در این شرایط بهتر است کمی استراحت کنید. دلیل این امر این است که اگر به اندازه کافی ظروف شیشه ای و وسایل با ارزش خود را نپوشانید ممکن است خراب شوند یا آسیب ببینند.

6- عدم شروع مراحل بسته بندی در اسرع وقت

نیازی به گفتن نیست ، بدترین اشتباه بسته بندی این است که زمان لازم برای بسته بندی وسایل خود را دست کم بگیرید.
بسته بندی برای اسباب کشی ، تا حدودی وقت گیرترین کار شما در حین اسباب کشی است. بنابراین ، بدون برنامه یک بسته بندی خوب نخواهید داشت و به داشتن یک اسباب کشی بدون مشکل آسیب می رساند.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

7- عدم برچسب زدن کارتن های اسباب کشی

هنگام جابجایی اسباب و اثاثیه از خانه قدیمی به خانه جدید خود ، بسیار مهم است که کارتن های اسباب کشی خود را برچسب بزنید. بهترین راه برای انجام این کار این است که یا محتوای داخل آن را روی کارتن بنویسید یا هر کدام را به اتاق خاصی اختصاص دهید.

8- حمل و نقل اسباب و اثاثیه غیر ضروری

وسایل بیشتر برای بسته بندی و جابجایی به معنای اتلاف بیشتر وقت در بسته بندی ، جابجایی و باز کردن بسته بندی است
به کار بردن وسایل بیشتر برای بسته بندی و جابجایی به معنای صرف هزینه بیشتر برای بسته بندی وسایل است و در نتیجه هزینه حمل و نقل بسیار بالاتر خواهد بود. وزن کل حمل و نقل تأثیر زیادی روی هزینه جابجایی می گذارد.

9- غافل شدن از امنیت

هنگام اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر ، امنیت بسیار مهم است. در متن اسباب کشی شما ، یک اشتباه و بی دقتی می تواند همه آن چیزهای گرانبها را به یکباره بگیرد.
همواره از تجهیزات مناسب برای جابجایی منزل استفاده کنید تا از خسارت در خانه جلوگیری شود و از هرگونه موقعیت خطرناک که ممکن است منجر به آسیب دیدگی شود جلوگیری کنید.

10- عدم بیمه کردن کالاهای با ارزش

اعتماد به شرکت اسباب کشی لازم است ، اما هر اتفاقی ممکن است در حین اسباب کشی رخ دهد ، بنابراین باید وسایل با ارزش خود را بیمه کنید. برای انجام این کار پوشش بیمه ای را انتخاب کنید که برای شما بهتر باشد.

امتیاز به این post

6 نظر در “10 اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

 1. ابراهیم رضایی گفت:

  آیا امکان پیگیری وضعیت حمل بار تا تحویل نهایی وجود دارد؟

 2. احمد انتظامی گفت:

  از تلاش‌های شما در حمل بار ما به مقصد بسیار ممنونیم.

 3. اسماعیل هدایت گفت:

  آیا شما خدمات باربری اضافی مانند بار انباری ارائه می‌دهید؟

 4. علی محمد قادری گفت:

  آیا در صورت نیاز به باربری فوری و اضطراری خدمات ارائه می‌دهید؟

 5. موسی فتحی گفت:

  آیا شما در حمل بارهای دارای ارزش بالا و آثار هنری تخصص دارید؟

 6. رضا ملک گفت:

  آیا امکان بارگیری و تخلیه بار توسط تیم شما وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *