باربری پاسداران

باربری پاسداران تهران | همسفربار

باربری پاسداران شرکت همسفر بار تهران
باربری پاسداران شرکت همسفر بار یکی از موفق ترین باربری های تهران در حوزه بسته بندی و حمل اثاثیه است. همسفر بار با یک دهه سابقه درخشان ارائه دهنده خدمات عالی در سطح شهر تهران می باشد؛ این شرکت دارای مجوز های رسمی از اتحادیه صنف باربری استان تهران می باشد.شرکت همسفر بار علاوه بر منطقه ی پاسداران به مناطقی همچون باربری تهرانپارس، فردوس، پاسداران، سعادت آباد، گیشا، شهرک غرب و یوسف آباد خدمات حرفه ایی ارائه می نماید. از جمله خدمات باربری پاسداران میتوان به بسته بندی حرفه ای وسایل منزل، شرکت و غیره اشاره کرد.

شماره تلفن باربری و اتوبار پاسداران (همسفر بار ) = 22622443

حمل بار و اثاثیه منزل | باربری پاسداران
حمل بار و اثاثیه منزل | باربری پاسداران

اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران با استفاده از ماشین های مخصوص این کار همچون خاور، نیسان و کامیون شروع به انتقال اثاثیه به مقصد می کند. در خصوص اطمینان خاطر از جابجایی سالم اثاثیه ها، باربری پاسداران بیمه نامه ایی به اندازه ارزش مالی اثاثیه ها به شما ارائه می کند.
زمانی که با باربری پاسداران در ارتباط باشید کارشناسان شرکت همسفر بار، پس از معرفی نزدیکترین باربری به شما، توضیحاتی از جمله نحوه ی کار باربری در پاسداران، نحوه ی بسته بندی حرفه ای اثاث منزل و یا شرکت، انتقال و جابجایی آنها به همراه ارائه بارنامه به شما می دهد؛ ضمن اینکه، در طی انجام خدمات جابجایی اثاثیه بیمه نامه ایی به ارزش مالی انها به شما تعلق میگیرد که در صورت هرگونه خرابی اثاثیه و یا شکستن شیشه ها با استفاده از بیمه نامه می توانید خسارت وارده را جبران کنند.

خدمات حرفه ای اسباب کشی در محدوده پاسداران
خدمات حرفه ای اسباب کشی در محدوده پاسداران

خدمات اسباب کشی در محدوده پاسداران

بسته بندی اثاثیه های یک منزل شاید در ابتدا کار آسانی به نظر برسد اما در صورتی که بسته بندی وسایل ها را به درستی انجام ندهید، احتمال شکستن شی های شیشه ای در طول جابجایی و اسباب کشی افزایش می یابد. در این خصوص باربری پاسداران اماده ی ارائه خدماتی حرفه ای در منطقه هایی مثل فردوس، پاسداران، گیشا، شهرک غرب، سعادت آباد، تهرانپارس، ستارخان و یوسف آباد می باشد.

باربری پاسداران تهران
باربری پاسداران در ابتدای شروع کار اثاثیه های حساس و شکننده همچون بشقاب و غیره را به صورت حرفه ای در پلاستیک های مخصوص جایگذاری می کنند و در کارتن های مخصوص حمل بار گذاشته تا در زمان اسباب کشی آسیبی به وسایل حساس نرسد. در بسته بندی شیشه های میز نهارخوری، آینه و ویترین ها که در انها تعداد خیلی زیادی شیشه به کار رفته، دقت زیادی باید کرد زیرا بسته بندی بد، در موقع جابجایی، با یک تکان کوچک باعث شکستن تعداد زیادی از وسایل میشود، بنابراین بهتر است از افرادی حرفه ای که تخصص شان در حیطه باربری است کمک بگیرید.

باربری پاسداران با استفاده از کامیون، خاور، نیسان و وانت بار تلفنی در منطقه ی پاسداران تهران اثاثیه ها را منتقل کرده و در جهت رضایت بیشتر مشتری و بالا بردن کیفیت کار، قبل از انتقال اثاثیه ها بیمه نامه و بارنامه ایی معتبر برای هرگونه پیگیری از خدمات باربری پاسداران به شما شهروندان گرامی ارائه می دهد. همسفر بار تهران با یک دهه سابقه ی درخشان در عرصه بسته بندی، حمل و جابجایی با بهترین پشتیبانی برای جلب رضایت شهروندان گرامی استان تهران، آماد ی ارائه خدمات حرفه ای می باشد.

برای اینکه از خدمات اسباب کشی همسفر بار در محدوده پاسداران استفاده نمایید می توانید در تمام طول روز  با شماره تلفن 02122622443 تماس حاصل فرمایید

بسته بندی اثاثیه منزل

موسسه باربری همسفر بار از جمله خدماتی که به مشتریان خود در منطقه پاسداران تهران ارائه می دهد خدمات بسته بندی اثاثیه منزل بصورت کامل حرفه ای و توسط افراد با تجربه می باشد. در صورتی که از خدمات بسته بندی همسفر بار استفاده نمایید دیگر نیاز نیست به دنبال کارتن و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی باشید زیرا همسفر بار کلیه لوازم مورد نیاز برای بسته بندی تمامی اثاثیه منزل را به همراه تیم متخصص بسته بندی برای شما ارسال می کند. از جمله لوازم می توان به کارتن های بزرگ با ضخامت بالا و کارتن رگال دار و یا وکیوم حباب دار اشاره کرد.


سوالات متداول

+آیا باربری پاسداران بسته بندی هم می کند؟

-بله ، شرکت ما کلیه خدمات بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل را برای تمامی مشتریان خود در سراسر تهران ارائه میدهد.

+آیا باربری پاسداران (همسفر بار) بیمه می کند؟

-بله ، کلیه لوازم و اثاثیه منزل شما از زمان فعالیت تیم باربری تحت بیمه نامه معتبر می باشد.

+آیا می توانیم زمان اسباب کشی را برای چند روز بعد رزرو کنیم؟

-بله ، شما عزیزان می توانید حتی یک ماه قبل از اسباب کشی درخواست رزرو اسباب کشی خود را بصورت تلفنی با تیم همسفر بار انجام دهید.

+تعداد کارگران ارسال شده برای حمل بار چند نفر می باشد؟

-4 نفر می باشد که یکی از آنها راننده و 3 نفر دیگر کار حمل بار را انجا می دهند . شما می توانید به دلخواه تعداد کارگران را زیاد و کم انتخاب نمایید. (البته قبل از ارسال تیم باربری)

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.