• 24 ساعته
 • تهران - سعادت آباد

بسته بندی اثاثیه منزل

اتوبار و باربری همسفر بار تهران بهترین همراه شما در بسته بندی اثاثیه منزلتان!

قصد اسباب کشی از خانه ای به خانه ی دیگر را دارید؟

نیاز دارید کالایی را از نقطه ای در شهر به نقطه ای دیگر منتقل نمایید؟

همواره جابه جایی برای شما امری دشوار بوده است؟

نگرانید حین جابه جایی اثاثیه شما آسیب ببینند؟

از بهترین بسته بندی اثاثیه منزل در تهران توسط همسفر بار بهرهمند گردید

ویژگی های همسفر بار تهران در بسته بندی اثاثیه :

دقت بالا

نگران نباشید، بسته بندی با بالا ترین دقت انجام میشود تا چیزی آسیب نبیند.

ارسال لوازم مورد نیاز

جمع آوری و ارسال تمامی لوازم مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل.

ارسال کارگر خالی

ارسال تیم و فرد برای بسته بندی بصورت کاملا مجزا

مقرون به صرفه

اثاثیه شما با کم ترین هزینه بسته بندی می شود.

کارتن بسته بندی

ارسال کارتن های بزرگ و کوچیک برای بسته بندی

سرعت

در سریع ترین زمان اثاثیه منزلتان را بسته بندی نمایید.

کارتن های رگال دار | همسفر بار

کارتن رگال دار حمل لباس

ما در همسفر بار کارتن های مخصوص هر وسایلی را در اختیار شما قرار میدهیم و یا به همراه تیم مخصوص بسته بندی برای شما عزیزان ارسال می کنیم . کارتن رگال دار که مخصوص حمل لباس در اسباب کشی می باشد مانند یک کمد لباس می باشد و شما می توانید تمامی لباس های گران قیمت و مهم خود را توسط میله های آویز که در داخل کارتن موجود می باشد، لباس های خود را آویزان کنید. این کار به تخصص خاصی نیاز ندارد و شما کافی هست لباس های مانند کت و شلوار و لباس مجلسی خودرا که اکثرا در کمد بصورت آویزان نگهداری می کنید برداشته و در داخل کارتن رگال دار با آویزان بسته بندی کنید. از ویژه گی های این کار می توان به جلوگیری از چروک شدن لباس و دسترسی آسان به این لباس ها در طول اسباب کشی اشاره کرد.

بسته بندی لوازم شرکت

شرکت باربری و اتوبار همسفر بار از جمله بر تری های که نسبت به سایر شرکت های باربری و اتوبار دارد ، در اختیار داشتن افراد کامل حرفه ای و متخصص در بسته بندی لوازم شرکت ها می باشد. وسایل موجود در شرکت بسیار حساس می باشد و باید با امینت کامل این وسایل در داخل کارتن های با ضخامت بالا قرار گرفته و به محل جدید انتقال یابد. بسته بندی لوازم شرکت از جمله تخصص شرکت ما می باشد که می توانید در صورت جابجایی دفتر کار و یا شرکت خود بر روی ما حساب کنید و از خدمات بسته بندی وسایل شرکت ما استفاده نمایید . بی شک بهترین خدمات با قیمت کاملا منصفانه را از ما دریافت خواهید کرد.

بسته بندی لوازم منزل

چه مواردی در بسته بندی اثاثیه منزل اهمیت ویژه دارند؟

در ابتدا این امر نیازمند افرادی است که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند زیرا بسته بندی اجسام مختلف هر کدام به سبکی مختلف انجام میگیرد تا کمترین اسیب در حین جابجایی رخ دهد.

استفاده از کارتن های مناسب

کارتن هایی که با آنها لوازم جابه جا میشوند باید استاندارد های لازم را در این زمینه داشته باشند این گونه خطر حوادث به حداقل رسیده همچنین حمل آنها به مراتب ساده تر می شود.

همسفر بار ، بهترین انتخاب برای بسته بندی اثاثیه منزل

تیم آموزش دیده ما با تخصص و تجربه در این زمینه شرایطی را برای شما عزیزان فراهم آورده  اند که بدون نگرانی و در اسرع وقت بتوانید با بهترین امکانات و تجهیزات جابه جا شوید. اتوبار و باربری همسفر بار با ضمانت اجناس شما را بسته بندی کرده و به مقصد مورد نظرتان ارسال می نماید. با ما تماس گرفته و به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

تماس باما
باربری همسفربار

بسته بندی آسان اسباب کشی آسان!

هم اکنون برای آسان ترین اسباب کشی زندگیتان اقدام نمایید، همسفربار لوازم و تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل ، شرایطی را برای شما فراهم آورده که اثاثیه منزلتان در کمال سادگی به سلامت به محل مورد نظر حمل شوند.

همسفر بار ضامن سلامت اثاثیه منزل شما

تیم متخصص ما با کارتن های ویژه حمل بار و استاندارد که از نظر مقاومت تمامی استاندارد های لازم را دارند لوازمتان را برای حفاظت و جلوگیری از آسیب حین حمل بسته بندی می نمایند تا مشتری عزیز تا یک اسباب کشی راحت و آسان در کنار پرسنل ما تجربه کنند.

بسته بندی اثاثیه منزل

برای بسته بندی خودتان را به زحمت نیندازید!

نیازی نیست انرژی خود را صرف بسته بندی اثاثیه منزل نمایید زیرا در آخر احتمال اسیبب دیدگی نیز همواره وحود دارد چون این کار به ظاهر ساده نیازمند یادگیری اصول خاص و همچنین لوازم خاص می باشد.

جابه جایی اثاثیه هیچ وقت به این سادگی نبوده!

تمام تمرکز و دقت ما برای کاهش فشار و خستگی شما حین اسباب کشی می باشد از این رو تمامی کار ها را به ما سپرده و ناظر انجام بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و بازچینی آن باشید.

سوالات متداول

 • آیا می توانیم وسایل را درون کشو میز یا کمد قرار دهیم؟

  بله شما می توانید در صورتی که نخواهید میز یا کمد را به انبار انتقال دهید، لباسهایتان را درون کشو بگذارید ولی اگر بخواهید از سرویس انبار برای وسایل منزل باربری همسفر بار استفاده نمایید، توصیه می شود لباسها را بسته بندی کنید و سپس درون کشو قرار دهید. از قرار دادن اجسام سنگین و شکستنی درون کشوها اکیدا خود داری فرمایید . و حتما از بسته بندی صحیح میز برای باز نشدن کشوها اطمینان حاصل کنید.

 • همسفر بار چه تضمینی در بسته بندی به ما می دهد؟

  موسسه باربری و اتوبار همسفر بار یک تیم متخصص برای بسته بندی برای شما عزیزان در هنگام اسباب کشی ارسال می کند. تمامی لوام مورد نیاز برای بسته بندی نیز برای شما ارسال می شود. لوازمی مانند کارتن با ضخامت بالا که 90 درصد از سلامت وسایل شما را تضمین می کند ارسال می شود.

 • کارتن های اسباب کشی را خودمان تهیه کنیم یا همسفر بار می دهد؟

  با سپردن پرسه بسته بندی لوازم منزل به همسفر بار نگران هیچگونه موارد در اسباب کشی منزل خودتان نباشید زیرا ما بهترین کارتن و کارتن مخصوص هر لوازم مانند لباسها ، یخچال ، لوازم بسته بندی مبلمان ، کارتن مخصوص برای بسته بندی لوازم یخچال و… را به همراه تیم بسته بندی برای شما ارسال می کنیم.

 • چرا برای بسته بندی از همسفر بار خدمات بگیریم؟

  بسته بندی نقش بسزای در سرعت و سلامت وسایل منزل در هنگام اسباب کشی دارد ، حال اگر این کار به شکل صحیح انجام نشود می تواند خطرات جبران ناپذیری داشته باشد و روز اسباب کشی برای شما تلخ کند. کارکنان تیم بسته بندی که همسفر بار در اختیار شما قرار می دهد از بهترین افرادی می باشند که متخصص بسته بندی می باشند و به تمام فوت و فن اسباب کشی مسلط هستند.

 • هزینه اسباب کشی به چه موراد بستگی دارد؟

  هزینه بسته بندی به تعداد کارگران ارسالی برای کمک به اسباب کشی و تعداد اقلام و لوازم مورد استفاده برای بسته بندی ارسال می شود بستگی دارد. بی شک بهترین قیمت را از ما دریافت خواهید کرد.

 • چطور می توانم از خدمات همسفر بار استفاده کنم؟

  شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های زیر جهت دریافت خدمات بسته بندی در تهران تماس حاصل فرمایید.

  شمال تهران 22622443 – غرب تهران 44303414

  مرکز تهران 88094238 – مرکز تهران 66550852

  همچنین می توانید برای دریافت خدمات بسته بندی در استان کرج با شماره همراه 09125902656تماس حاصل فرمایید.

 • چه لوازمی را نمی توانم بسته بندی کنم؟

  قوطی و اسپری های حاوی آئروسل و اقلام خطرناک را درون ماشین حمل بار قرار نمی دهیم. علاوه بر این اقلام و مواد غذایی فساد پذیر فقط درون کارتن های مخصوص حمل مواد غذایی فساد پذیر قابل حمل می باشند. کلیه مواد اشتعال زا می بایست به صورت جداگانه توسط مشتری حمل شوند.

جواب سوال شما نبود؟

کارشناسان ما بصورت شبانه روزی اماده ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید