خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در مجیدیه
دریافت خدمات بسته بندی

چرا شرکت همسفربار ؟!

 • ارسال پرنسل مجرب و با تجربه
 • استفاده از کارتن های مخصوص هر لوازم
 • نهایت دقت و ظرافت در انجام بسته بندی 
 • بسته بندی ریز تا درشت لوازم در اسباب کشی

 

بسته بندی لوازم شرکت

شرکت باربری و اتوبار همسفر بار از جمله برتری های که نسبت به سایر شرکت های باربری و اتوبار دارد ، در اختیار داشتن افراد کامل حرفه ای و متخصص در بسته بندی لوازم شرکت ها می باشد. لوازم موجود در شرکت بسیار حساس می باشد و باید با امینت کامل ،این لوازم در داخل کارتن هایی با ضخامت بالا قرار گرفته و به محل جدید انتقال یابد. بسته بندی لوازم شرکت، از جمله تخصص شرکت ما می باشد. ساکنین عزیز تهران و کرج در صورت جابجایی دفتر کار و یا شرکت خود، میتوانید با اطمینان خاطر، بر روی ما حساب کنید و از خدمات بسته بندی وسایل شرکت که در همسفربار ارائه میشود، استفاده نمایید . بی شک بهترین خدمات با قیمت کاملا منصفانه را از ما دریافت خواهید کرد. کافیست یکبار از خدمات ما استفاده کنید تا برای همیشه، مشتری راضی ما باشید.

بسته بندی آسان، اسباب کشی آسان! هم اکنون برای آسان ترین اسباب کشی زندگیتان اقدام نمایید. همسفربار یکی از قدیمی ترین شرکت های باربری کرج و تهران، شرایطی را برای شما فراهم آورده است که اثاثیه منزلتان را با بهترین لوازم و تجهیزات بسته بندی  نموده و در کمال صحت و سلامت، به آسانی به محل مورد نظر باربری کنید.

به شما قول میدهم که جابه جایی اثاثیه هیچ وقت به این سادگی نبوده است! تنها کافیست تمامی کار را به همسفربار بسپارید و شاهد یک اسباب کشی آسان و سریع در کمال دقت و امنیت باشید. همسفر بار از صفر تا صد کار را به عهده میگیرد و تمامی لوازم و اثاثیه شما را جمع آوری کرده، بسته بندی نموده، بارگیری و باربری میکند. تمام تمرکز ما جهت فراهم نمودن یک اسباب کشی خوب و  کاهش خستگی شما حین اسباب کشی می باشد. از این رو پیشنهاد میشود، تمامی کار ها را به ما سپرده و ناظر انجام بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و بازچینی آن باشید.

همسفر بار ، بهترین انتخاب برای بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی است. ساکنین عزیز تهران و کرج میتوانید با سپردن پروسه بسته بندی ، صفرتاصد اسباب کشی را با خیالی آسوده به باربری همسفربار بسپارید.

تیم آموزش دیده ما با تخصص و تجربه کافی در این زمینه شرایطی را برای شما عزیزان فراهم آورده اند که بدون نگرانی و در اسرع وقت بتوانید با بهترین امکانات و تجهیزات جابه جا شوید. اتوبار و باربری همسفر بار با ضمانت اجناس شما را بسته بندی کرده و به مقصد مورد نظرتان ارسال می نمایید. با ما تماس گرفته و به جمع مشتریان راضی همسفربار بپیوندید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

دقت بالا در کار

نگران نباشید! بسته بندی اثاثیه شما با بالاترین دقت و تمرکز انجام میگیرد تا چیزی آسیب نبیند. دقت و تمرکز بالا از بارزترین ویژگی پرسنل ما است!

دقت بالا در کار، یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری ها صورت میگیرد.

مقرون به صرفه بودن

همسفر بار نهایت تلاش خود را جهت پایین آوردن هزینه اسباب کشی خواهد کرد. بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها را در باربری ما پیدا میکنید.

مقرون به صرفه بودن، یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری ها صورت میگیرد.

سرعت عمل در کار

تیم بسته بندی و حمل بار همسفر بار در سریع ترین زمان وارد عمل میشود. بدون اتلاف وقت، بسته بندی، بارگیری و باربری میکند.

سرعت عمل در کار، یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری ها صورت میگیرد.

کارتن بسته بندی

کارتن های بسته بندی در تمامی ابعاد و نوع، با مرغوب ترین کیفیت ها برای بسته بندی ارسال میشود.

کارتن بسته بندی، یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری ها صورت میگیرد.

بسته بندی اثاثیه در تهران

بسته بندی اثاثیه منزل | همسفربار

استان تهران، یکی از استان هایی است که تمامی خدمات همسفربار در آن ارائه میشود و ساکنین محترم تهران میتوانند به آسانی یک تماس با ما، از تمامی خدمات همسفربار در تهران، بهره مند شوند. خدمات بسته بندی اثاثیه در تهران در باربری همسفربار به همراه حرفه ای ترین کارگرانِ بسته بندی و بهترین تجهیزاتِ بسته بندی، در تمامی مناطق تهران ارائه میشود.

فرقی نمی کند قصد اسباب کشی و جا به جایی به منزل جدید دارید یا قصد تغییر محل کار و جا به جایی به شرکت جدید! همسفربار تمامی وسایل و اثاثیه منزل و شرکت و ادارات را به صورت حرفه ای و صحیح بسته بندی مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم شرکت، هر دو در باربری تهران همسفربار ارائه میشود. بسته بندی اثاثیه در تهران با مقرون به صرفه ترین هزینه ها صورت میگیرد و کافیست برای اطلاع از هزینه ها، با شماره های داخل صفحه، تماس بگیرید.

شماره تماس بسته بندی اثاثیه در تهران: 02144442927

بسته بندی اثاثیه در کرج

بسته بندی اثاثیه منزل در پاسداران توسط تیم باربری همسفربار

استان تهران، یکی از استان هایی است که تمامی خدمات همسفربار در آن ارائه میشود و ساکنین محترم تهران میتوانند به آسانی یک تماس با ما، از تمامی خدمات همسفربار در تهران، بهره مند شوند. خدمات بسته بندی اثاثیه در تهران در باربری همسفربار به همراه حرفه ای ترین کارگرانِ بسته بندی و بهترین تجهیزاتِ بسته بندی، در تمامی مناطق تهران ارائه میشود.

فرقی نمی کند قصد اسباب کشی و جا به جایی به منزل جدید دارید یا قصد تغییر محل کار و جا به جایی به شرکت جدید! همسفربار تمامی وسایل و اثاثیه منزل و شرکت و ادارات را به صورت حرفه ای و صحیح بسته بندی مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم شرکت، هر دو در باربری تهران همسفربار ارائه میشود. بسته بندی اثاثیه در تهران با مقرون به صرفه ترین هزینه ها صورت میگیرد و کافیست برای اطلاع از هزینه ها، با شماره های داخل صفحه، تماس بگیرید.

شماره تماس بسته بندی اثاثیه در تهران: 02144442927

نحوه بسته بندی اثاثیه

نحوه بسته بندی اثاثیه به دوعامل اصلی “نوع وسیله” و “مسافت جابجایی” بستگی دارد. بهتر است وسایل خود را از نظر مواد خوراکی، مواد شوینده، موارد شکننده، موارد آتش زا، لوازم کاغذی، لوازم قیمتی، لوازم برقی و…تفکیک کنید و برای جابجایی هایی با مسافت طولانی حتما از بسته بندی های محکم و ایمن استفاده کنید.
در نحوه بسته بندی اثاثیه یا روش بسته بندی اسباب کشی، علاوه بر تفکیک، نوع بسته بندی اثاثیه مختلف نیزمیتواند متفاوت باشد. موارد بکار رونده در بسته بندی اثاثیه و همچنین نوع بسته بندی، بستگی به نوع اثاث و لوازم شما دارد. برخی از اثاث را باید در کارتن های بسته بندی، پکیج کرد و برخی را در کیسه ها پیچید و حتی برخی را در گونی ها بسته بندی کرد. برخی لوازم را باید در کارتن ها چینش کرد، برخی را درون روزنامه باطله پیچید و برخی را که جز موارد ضروری هستند، در کیفی در دسترس قرار دارد.
در ادامه فیلم بسته بندی اثاثیه مختلف را برای شما تهیه کرده ایم و با جزئیات بیشتری برایتان توضیح خواهیم داد.

فیلم بسته بندی لوازم منزل

اثاث و لوازم منزل، بسیار زیاد و متنوع است و در هنگام اسباب کشی، باید تمامی موارد را به صورت صحیح و اصولی بسته بندی نمود تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند و در صحت سلامت به مقصد برسند. بسته بندی و آماده کردن اثاثیه منزل برای اسباب کشی نیازمند دقت و حوصله و آموزش میباشد. هر وسیله ممکن است به روش منحصر به فردی بسته بندی شود. به همین منظور جهت شفاف سازی و توضیح بیشتر، آموزش بسته بندی اثاث منزل را در قالب چندین فیلم، برای شما تهیه کرده ایم. فیلم بسته بندی لوازم منزل را، هم از طریق همین سایت و هم بصورت مستقیم میتوانید در آپارات مشاهده کنید.

در ابتدا هرگونه آسیبی را بررسی کنید. مطمئن میشم که تابلو یا نقاشی ما، دچار آسیب یا خدشه ای نباشد. (اگر بود باید از آن قسمت بیشتر محافظت شود) سپس یک کف محافظ با کارتن آماده میکنیم. تابلو و  یا نقاشی را با فوم یا یک لایه محافظ بسته بندی کرده و محکم چسب کاری میکنیم و سپس درون کارتن قرار میدهیم. در اخر چون لوازمی مانند تابلو یا نقاشی، بافت رویی آنها بسیار مهم و آسیب پذیر هستند، برای اینکه جلوی آنها در حین بارگیری و باربری مشخص باشد و بیشتر مورد مراقبت قرار بگیرد، جلوی کارتن یک یادداشت میگذاریم. اگر اثری که در دست دارید بسیار گرانبها و هائز اهمیت هست، میتوانید در آخر، کارتن را داخل یک جعبه چوبی قرار داده و جعبه را محکم چفت کنید.

برای بسته بندی تلوزیون و مانتیور از کیسه های مخصوص پوشش تلوزیون های صفحه تخت استفاده میکنیم. یا در صورت امکان میتوانیم از لایه های محافظ یا فوم برای کاور کردن تلوزیون و مانیتور استفاده کنیم و بعد از اینکه تلوزیون یا مانیتور را درون فوم پیچیدیم، برای اطمینان از جا به جا نشدن تلوزیون، لبه های بسته بندی را حسابی با چسب محکم کنیم و سپس بسته بندی را داخل کارتن های مخصوص قرار بدهیم. برای اطمینان بیشتر میتوانید در آخر، بسته بندی را داخل جعبه محکمی نیز قرار بدهید(این روش بیشتر برای جا به جایی در مسافت های طولانی، پیشنهاد میشود).

برای بسته بندی مبلمان، در ابتدا جهت حفاظت از روکش ها یا کاورهای مبلمان استفاده میکنیم. این کار باعث میشود مبلمان ما از آلودگی و کثیفی دور بماند و سالم و تمیز به مقصد برسد. همچنین روکش های مبلمان باعث میشود که مبلمان ما دچار خراشیدگی و لکه های سطحی نشوند. سپس پایه هارا با لایه محافظ میپوشانیم و بادقت چسب کاری میکنیم. برای اطمینان از عرق نکردن مبلمان چرمی، از لایه های کاغذی استفاده میکنیم. بسته بندی جداگانه کوسن ها و جدا کردن کاستور مبلمان به هنگام جا به جایی و چک کردن مسیر جا به جایی (به منظور برطرف کردن موانع در راه)، قبل از بارگیری و جا به جایی، میتواند به بهبود کیفیت جا به جایی شما کمک کند.

برای بسته بندی صندلی ها بهتر است از کارتن های بسته بندی مخصوص صندلی استفاده شود. این کارتن ها کوچک هستند و دوتای آنها برای کاملا پوشاندن و کاور کردن صندلی، مناسب هستند. حالا اید این لایه های محافظ دور صندلی را در ابعاد صندلی برس داده و فبکس کنید. تمام شکاف ها را درزگیری کنید و روی کارتن بسته بندی، یادداشتی به منظور مشخص کردن جلوی صندلی، بگذارید. میتوانید از لایه ها یا نایلون های حبابدار جهت جلوگیری از آسیب و خراشیدگی استفاده کنید.

لوازم بسته بندی اثاثیه

برای داشتن بسته بندی اثاثیه خوب، به لوازم بسته بندی اثاثیه  با کیفیت و پرسنل بسته بندی ماهر نیاز است. با سپردن کار به شرکت های باربری کاربلد و مطمئن، میتوان به هردو گزینه رسید. لوازم بسته بندی اثاثیه، چه چیزهایی هستند؟ برای بسته بندی اثاثیه، با توجه به نوع اثاث، میتوان از لوازم متعددی استفاده کرد.

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل

قیمت بسته بندی اثاثیه میتواند وابسته به “دستمزد کارگر بسته بندی” و “قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی” متغییر باشد. اما من حیث المجموع تمامی این مبالغ طبق تعرفه مشخص محاسبه میشوند. جهت اطلاع از قیمت ها میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

فروش کارتن بسته بندی اثاثیه

 

کارتن بسته بندی بار و لوازم در هنگام اسباب کشی

در جا به جایی و اسباب کشی ها همیشه به کارتن های کوچک و بزرگ برای بسته بندی اثاثیه نیاز است. درواقع یکی از مهمترین ارکان هر بسته بندی ای ، کارتن های بسته بندی هستند! اگر شما هم به زودی اسباب کشی در راه دارید و نیاز به تهیه کارتن های بسته بندی دارید ، میتوانید آن را از باربری همسفربار با قیمتی کاملا مناسب تهیه کنید. فروش کارتن بسته بندی اثاثیه در همسفربار، بدون هیچ واسطه ای و با کمترین قیمت ها صورت میگیرد. کارتن های زخیم و چندین لایه همسفربار ، باربری و بسته بندی را برای شما راحت و آسوده میکنند.

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی یکی از خدمات باربری همسفربار است. همسفربار علاوه بر بسته بندی لوازم شرکت، بسته بندی اسباب منزل را نیز به صورت حرفه ای انجام میدهد. پرسنل حوصله و دقت را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره سعی در ارائه دادن کار باکیفیت و در شأن مشتری میباشد.
شما هرزمان که اسباب کشی داشته باشید، میتوانید با باربری همسفربار تماس گرفته و بسته بندی اسباب منزل و باربری و اتوبار هماهنگ کنید. باربری همسفربار شبانه روزی بوده و در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی است. برای آگاهی از قیمت بسته بندی اثاثیه منزل نیز میتوانید با شماره هایی که در صفحه موجود هست تماس بگیرید.

عکس بسته بندی اثاثیه منزل

در ادامه میتوانید نمونه هایی از بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت، توسط شرکت های باربری را مشاهده کنید. در این بسته بندی ها نهایت ظرافت و دقت بکار رفته و تمامی اثاثیه بصورت ایمن و صحیح بسته بندی شده و آماده باربری هستند.

بسته بندی و حمل و نقل

عبارت بسته بندی و حمل و نقل معمولا درکنار هم به کار میروند و همواره بهم مرتبط هستند. قبل از هر جا به جایی و باربری، نیاز است که تمامی بار و اثاث به بهترین شکل ممکن بسته بندی و آماده باربری شوند. این بسته بندی و به اصطلاح پکیجینگ، کمک میکندتا بار و اثاث شما در حین بارگیری و باربری دچار آسیب و خدشه ای نشوند و سالم به مقصد برسند. عواملی همچون مسافت طولانی، مسیر ناهموار و نامناسب تا مقصد، هوای بد الالخصوص هوای طوفانی و بارانی، از جمله مواردی هستند که میتوانند اسباب کشی و باربری شما را دچار مشکل کنند. در این مواقع، داشتن یک بسته بندی و حمل و نقل مناسب میتواند این مشکلات را برطرف کند. بهتر است قبل از اسباب کشی یا جا به جایی خود، حتما برنامه ریزی کنید و یا بسته بندی و حمل و نقل خود را به شرکت های باربری بسپارید و یا شخصا بسته بندی اثاثیه خود را انجام داده و بارگیری و باربری را به شرکت های باربری و حمل و نقل بسپارید.

Subtitle text example

نظرات مشتریان

Text after title text example

همسفربار فکر همه جایش را کرده است!

بسته بندی و حمل بار امری نیازمند دقت و حوصله بالاست!
دربسته بندی برخی لوازم باید ظرافت بالایی به خرج داد و برخی از بارها را با کارتن و بسته بندی های مخصوص و مناسب، بسته بندی کرد.
همسفربار به تمامی این مسائل اندیشیده و مناسب ترین راه حل ها را درنظر گرفته است!

 • استفاده از نیروهای انسانی سریع، دقیق، منظم و حرفه ای
 • استفاده از کارتن های با مقاومت بالا جهت آسیب ندیدن بار
 • بسته بندی و حمل یخ زده به کمک کارتن های استریل مخصوص حمل مواد یخ زده
 • بسته بندی و حمل لباس ها با کارتن های رگال دار به منظور جلوگیری از چروک شدن آنها
 • بسته بندی رخت خواب در ساک های مخصوص حمل رخت خواب
 • استفاده از تجهیزات کامل و مناسب مانند چسب های بسته بندی، استرج، بابل، وکیوم و...
 • همسفربار فکر همه چیز را کرده است و میتواند بسته بندی اثاثیه شما را با نهایت دقت و ظرافت انجام دهد.
بسته بندی وسایل شرکت

جواب سوالات را پیدا نکردید؟

کارشناسان ما بصورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سولات شما هستند. باما تماس بگیرید.

 

آیا می توانیم وسایل را درون کشو میز یا کمد قرار دهیم؟

بله شما می توانید در صورتی که نخواهید میز یا کمد را به انبار انتقال دهید، لباسهایتان را درون کشو بگذارید ولی اگر بخواهید از سرویس انبار برای وسایل منزل باربری همسفر بار استفاده نمایید، توصیه می شود لباسها را بسته بندی کنید و سپس درون کشو قرار دهید. از قرار دادن اجسام سنگین و شکستنی درون کشوها اکیدا خود داری فرمایید . و حتما از بسته بندی صحیح میز برای باز نشدن کشوها اطمینان حاصل کنید.

کارتن های اسباب کشی را خودمان تهیه کنیم یا همسفربار میدهد؟

با سپردن پرسه بسته بندی لوازم منزل به همسفر بار نگران هیچگونه موارد در اسباب کشی منزل خودتان نباشید زیرا ما بهترین کارتن و کارتن مخصوص هر لوازم مانند لباسها ، یخچال ، لوازم بسته بندی مبلمان ، کارتن مخصوص برای بسته بندی لوازم یخچال و… را به همراه تیم بسته بندی برای شما ارسال می کنیم.

هزینه اسباب کشی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه بسته بندی به تعداد کارگران ارسالی برای کمک به اسباب کشی و تعداد اقلام و لوازم مورد استفاده برای بسته بندی ارسال می شود بستگی دارد. بی شک بهترین قیمت را از ما دریافت خواهید کرد.

چطور می توانیم از خدمات همسفربار استفاده کنیم؟

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های زیر جهت دریافت خدمات بسته بندی در تهران تماس حاصل فرمایید.

چه لوازمی را نمی توان بسته بندی کرد؟

قوطی و اسپری های حاوی آئروسل و اقلام خطرناک را درون ماشین حمل بار قرار نمی دهیم. علاوه بر این اقلام و مواد غذایی فساد پذیر فقط درون کارتن های مخصوص حمل مواد غذایی فساد پذیر قابل حمل می باشند. کلیه مواد اشتعال زا می بایست به صورت جداگانه توسط مشتری حمل شوند.

4.5/5 - (2 امتیاز)