باربری گیشا

باربری گیشا همسفربار

امتیازات و خدمات باربری گیشا

حمل اثاثیه ی منازل و ادارات و بسته بندی تخصصی از امتیازات و خدمات باربری گیشا می باشد.حمل اثاثیه  منزل یکی از مسائل مهمی است که با آن روبرو هستیم. پیدا کردن اتوباری که خدمات خوب و با کیفیتی ارائه دهد ، کار مشکلی است. تعداد بسیاری از باربری ها و شرکت های حمل و نقل  فعالیت می کنند اما خدمات باربری مناسب و درخوری را ارائه نمی دهند. باربری و اتوبار گیشا به منظور ارائه  بهترین و اصولی ترین خدمات به کلیه همشهریان آماده انتقال تجربیات خود در این زمینه می باشد.

پرسنل آموزش دیده و با اخلاق باربری گیشا

در اتوبار گیشا تمام پرسنل از افراد مسئول بسته بندی و چیدمان وسایل گرفته تا مشاورین باربری از مجرب ترین و متخصص ترین افراد هستند.کارگران این شرکت حمل و نقل افرادی ورزیده هستند و در نهایت دقت ، اخلاق و ادب وظیفه ی خود را به بهترین شیوه انجام می دهند. افرادی که در موسسه باربری همسفر بار فعالیت می کنند هر کدام داراه ای 5 سال سابقه در حوزه جابجایی و حمل و نقل انواع اثاثیه منزل و کالا را دارا می باشند. همچنین به مورد نیاز اشاره کنم ما در شرکت خود تمامی افراد را بیمه کرده ایم تا در صورت هر گونه صدمه دیدن در هنگام جابجایی اثاثیه ، بیمه تمام هزینه را پرداخت کند.

 

ماشین های مجهز باربری و اتوبار گیشا

کامیون های سقف دار ، انواع وانت ، تریلی ، تک و ده چرخ در باربری و اتوبار گیشا آماده سرویس دهی به مشتریان هستند.اسباب و اثاثیه در ماشین های  مخصوص اسباب کشی منازل که کاملا موکت کاری شده اند قرار می گیرند تا در حین حمل و نقل و جابه جایی آسیب نبینند.از ویژه گی های خودرو های همسفر بار می توان به مجهز بودن gps اشاره کرده که تمامی خودرو ها توسط مدیریت قابل ردیابی و پیگیری می باشد. شما عزیزان در صورتی که باری به نقاط دور ارسال می کند با یک تماس می توانید از مکان دقیق بار خود مطلع شوید.

باربری در محدوده گیشا تهران
باربری در محدوده گیشا تهران

هزینه های مناسب باربری گیشا

کلیه خدمات جابجایی وسایل و لوازم و اثاثیه با قیمت و نرخ هایی طبق اعلام اتحادیه و دارای تخفیف جهت مناسبت های خاص در باربری و اتوبار گیشا ارائه می شود. شرکت حمل و نقل همسفر بار یک شرکت معتبر و داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه اصناف می باشد و تمامی تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه مربوطه که در همه ساله در اوایل سال مشخص می کند ، خدمات خود را ارائه میدهد. بی شک بهترین قیمت را از ما دریافت خواهید کرد.

خدمات بسته بندی لوازم منزل به بهترین شکل
خدمات بسته بندی لوازم منزل به بهترین شکل

بسته بندی باربری و اتوبار گیشا

بسته بندی وسایل امری وقت گیر و حساس است که به مهارت زیادی نیاز دارد. باربری و اتوبار گیشا با در اختیار داشتن افراد متخصص در امر بسته بندی متناسب با نوع وسایل یک اسباب کشی باکیفیت را به مشتریان ارائه می دهد .

نکات ایمنی در باربری و اتوبار گیشا

نکات ایمنی یکی از مهم ترین بخش هایی است که در باربری باید به آن توجه شود. اجرای دقیق نکات ایمنی و کیفیت و رعایت استانداردهای بین المللی در باربری و اتوبار گیشا بسیار مهم است.

بیمه  کالاها در باربری و اتوبار گیشا

چنانچه در جريان حمل كالا در نتيجه وقوع اتفاقات پیش بینی نشده ، كالاها دچار خسارت گردند باید با ارائه بيمه‌هاي باربري امنيت سرمايه تضمین شود. تمام کالاهای حمل شده توسط شرکت حمل و نقل و اتوبار گیشا تحت پوشش بیمه های معتبر قرار دارند.

 

دنبال باربری های دیگر هستید؟!

باربری پونک

باربری ستارخان

 

بسته بندی مناسب در باربری و اتوبار گیشا

اگر شما تخصص و زمان کافی برای بسته بندی ندارید و یا وسایلی با ارزش دارید که نیاز به بسته بندی حرفه ای دارند باید این کار را به افراد کاربلد و حرفه ای بسپارید. باربری و اتوبار گیشا دارای سال ها سابقه در زمینه بسته بندی اسباب و اثاثیه می باشد. باربری و اتوبار  همسفر بار با سال ها تجربه در زمینه ی حمل بار آماده ی خدمت رسانی به همشهریان می باشد. سپردن خدمات حمل و نقل به این باربری می‌ تواند انتخاب مناسبی برای مشتریان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در در زمینه ی حمل بار می توانید با باربری و اتوبار همسفر بار تماس بگیرید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.