بسته بندی اثاثیه منزل

اتوبار و باربری همسفر بار تهران بهترین همراه شما در بسته بندی اثاثیه منزلتان!

قصد اسباب کشی از خانه ای به خانه ی دیگر را دارید؟

نیاز دارید کالایی را از نقطه ای در شهر به نقطه ای دیگر منتقل نمایید؟

همواره جابه جایی برای شما امری دشوار بوده است؟

نگرانید حین جابه جایی اثاثیه شما آسیب ببینند؟

از بهترین بسته بندی اثاثیه منزل در تهران توسط همسفر بار بهرهمند گردید

ویژگی های همسفر بار تهران در بسته بندی اثاثیه :

کارتن بسته بندی

ارسال کارتن های بزرگ و کوچیک برای بسته بندی

سرعت

در سریع ترین زمان اثاثیه منزلتان را بسته بندی نمایید.

ارسال کارگر خالی

ارسال تیم و فرد بسته بندی بصورت کاملا مجزا

مقرون به صرفه

اثاثیه شما با کم ترین هزینه بسته بندی می شوند.

دقت بالا

نگران نباشید، بسته بندی با بالا ترین دقت انجام میشود تا چیزی آسیب نبیند.

ارسال لوازم مورد نیاز

جمع آوری و ارسال تمامی لوازم مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل.

کارتن رگال دار حمل لباس

ما در همسفر بار کارتن های مخصوص هر وسایلی را در اخیتار شما قرار میدهیم و یا به همراه تیم مخصوص بسته بندی برای شما عزیزان ارسال می کنیم. کارتن رگال دار که مخصوص حمل لباس در اسباب کشی می باشد مانند یک کمد لباس می باشد و شما می توانید تمامی لباس های گران قیمت و مهم خود را توسط میله های آویز که در داخل کارتن موجود می باشد ، لباس های خود را آویزان کنید. این کار به تخصص خاصی نیاز نیست و شما کافی هست لباس های مانند کت و شلوار و لباس مجلسی خود را که اکثرا در کمد بصورت آویزان نگهداری می کنید برداشته و در داخل کارتن رگال دار با آویزان بسته بندی کنید. از ویژه گی های این کار می تواند به جلوگیری از چروک شدن لباس و دسترسی آسان به این لباس ها در طول اسباب کشی اشاره کرد.

بسته بندی رگال دار
بسته بندی لوازم شرکت در همسفربار

بسته بندی لوازم شرکت

شرکت باربری و اتوبار همسفر بار از جمله بر تری های که نسبت به سایر شرکت های باربری و اتوبار دارد ، در اختیار داشتن افراد کامل حرفه ای و متخصص در بسته بندی لوازم شرکت ها می باشد. وسایل موجود در شرکت بسیار حساس می باشد و باید با امینت کامل این وسایل در داخل کارتن های با ضخامت بالا قرار گرفته و به محل جدید انتقال یابد. بسته بندی لوازم شرکت از جمله تخصص شرکت ما می باشد که می توانید در صورت جابجایی دفتر کار و یا شرکت خود بر روی ما حساب کنید و از خدمات بسته بندی وسایل شرکت ما استفاده نمایید . بی شک بهترین خدمات با قیمت کاملا منصفانه را از ما دریافت خواهید کرد.

چه مواردی در بسته بندی اثاثیه منزل اهمیت ویژه دارند؟

در ابتدا این امر نیازمند افرادی است که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند زیرا بسته بندی اجسام مختلف هر کدام به سبکی مختلف انجام میگیرد تا کمترین اسیب در حین جابه جایی رخ دهد.

استفاده از کارتن های مناسب

کارتن هایی که با انها لوازم جابه جا میشوند باید استاندارد های لازم را در این زمینه داشته باشند این گونه خطر حوادث به حداقل رسیده همچنین حمل آنها به مراتب ساده تر می شود.

تصاویر زیر چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل شما را بیشتر شرح می دهند!

باربری همسفربار
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل اسلامشهر
باربری تهرانسر

همسفر بار، بهترین انتخاب برای بسته بندی اثاثیه منزل

تیم آموزش دیده ما با تخصص و تجربه در این زمینه شرایطی را برای شما عزیزان فرام آورده اند که بدون نگرانی و در اسرع وقت بتوانید با بهترین امکانات و تجهیزات جابه جا شوید. اتوبار و باربری همسفر بار با ضمانت اجناس شما را بسته بندی کرده و به مقصد مورد نظرتان ارسال می نماید. با ما تماس گرفته و به جمع مشتران راضی ما بپیونید.

بسته بندی آسان اسباب کشی آسان!

هم اکنون برای آسان ترین اسباب کشی زندگیتان اقدام نمایید، همسفربار با لوازم و تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل شرایطی را برای شما فراهم می آورد که اثاثیه منزلتان در کمال سادگی به سلامت به محل مورد نظر حمل شوند.

همسفر بار ضامن سلامت اثاثیه منزل شما

تیم متخصص ما با کارتن های ویژه حمل بار و استاندارد که از نظر مقاومت تمامی استاندارد های لازم را دارند لوازمتان را برای حفاظت و جلوگیری از آسیب حین حمل بسته بندی می نمایند تا مشتریان عزیز تا یک اسباب کشی راحت و آسان در کنار پرسنل ما تجربه کنند .

باربری همسفربار

آیا می توانیم وسایل را درون کشو میز یا کمد قرار دهیم؟

بله شما می توانید در صورتی که نخواهید میز یا کمد را به انبار انتقال دهید، لباسهایتان را درون کشو بگذارید ولی اگر بخواهید از سرویس انبار برای وسایل منزل باربری همسفر بار استفاده نمایید، توصیه می شود لباسها را بسته بندی کنید و سپس درون کشو قرار دهید. از قرار دادن اجسام سنگین و شکستنی درون کشوها اکیدا خود داری فرمایید . و حتما از بسته بندی صحیح میز برای باز نشدن کشوها اطمینان حاصل کنید.

همسفر بار چه تضمینی در بسته بندی به ما می دهد؟

موسسه باربری و اتوبار همسفر بار یک تیم متخصص برای بسته بندی برای شما عزیزان در هنگام اسباب کشی ارسال می کند. تمامی لوام مورد نیاز برای بسته بندی نیز برای شما ارسال می شود. لوازمی مانند کارتن با ضخامت بالا که 90 درصد از سلامت وسایل شما را تضمین می کند ارسال می شود.

کارتن های اسباب کشی را خودمان تهیه کنیم یا همسفر بار می دهد؟

با سپردن پرسه بسته بندی لوازم منزل به همسفر بار نگران هیچگونه موارد در اسباب کشی منزل خودتان نباشید زیرا ما بهترین کارتن و کارتن مخصوص هر لوازم مانند لباسها ، یخچال ، لوازم بسته بندی مبلمان ، کارتن مخصوص برای بسته بندی لوازم یخچال و… را به همراه تیم بسته بندی برای شما ارسال می کنیم.

چرا از برای بسته بندی از همسفر بار خدمات بگیرم؟

بسته بندی نقش بسزای در سرعت و سلامت وسایل منزل در هنگام اسباب کشی دارد ، حال اگر این کار به شکل صحیح انجام نشود می تواند خطرات جبران ناپذیری داشته باشد و روز اسباب کشی برای شما تلخ کند. کارکنان تیم بسته بندی که همسفر بار در اختیار شما قرار می دهد از بهترین افرادی می باشند که متخصص بسته بندی می باشند و به تمام فوت و فن اسباب کشی مسلط هستند.

هزینه اسباب کشی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه بسته بندی به تعداد کارگران ارسالی برای کمک به اسباب کشی و تعداد اقلام و لوازم مورد استفاده برای بسته بندی ارسال می شود بستگی دارد. بی شک بهترین قیمت را از ما دریافت خواهید کرد.

چطور می توانم از خدمات همسفر بار استفاده کنم؟

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های زیر جهت دریافت خدمات بسته بندی در تهران تماس حاصل فرمایید.

شمال تهران 22622443 – غرب تهران 44303414

مرکز تهران 88094238 – مرکز تهران 66550852

همچنین می توانید برای دریافت خدمات بسته بندی در استان کرج با شماره همراه 09125902656تماس حاصل فرمایید.

چه لوازمی را تمی توانم بسته بندی کنم ؟

قوطی و اسپری های حاوی آئروسل و اقلام خطرناک را درون ماشین حمل بار قرار نمی دهیم. علاوه بر این اقلام و مواد غذایی فساد پذیر فقط درون کارتن های مخصوص حمل مواد غذایی فساد پذیر قابل حمل می باشند. کلیه مواد اشتعال زا می بایست به صورت جداگانه توسط مشتری حمل شوند.

جواب سوالتو نگرفتی ؟
کارشناسان ما بصورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شما هستند.
باما تماس بگیرید

6 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام خسته نباشید
  بسته بندی اثاثیه منزل بصورت جداگانه هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام خانم تشکر ، وقت شما هم بخیر
   از اونجایی خدمات بسته بندی و باربری بصورت جداگانه انجام می شود شما می توانید هنگام تماس فقط درخواست بسته بندی اثاثیه منزل کنید.

   پاسخ
 • همسفر بار جزو بهترین باربری های تهران هست بدون تردید
  ممنون از بسته بندی و جابجایی محل کار ام که به بهترین شکل تیم همسفر بار انجام داد

  پاسخ
  • خواهش می کنم جناب رادفر | از اینکه در وب سایت ما نظر دادید بسیار ممنونیم . برایتان تیم همسفربار بهترین ها را آرزو می کند.

   پاسخ
 • از همسفر بار نهایت تقدیر تشکر دارم. واقعا بدون دغدغه کار انجام میدهند

  پاسخ
 • بسیار وب سایت خوبی دارید
  بی شک جزو بهترین شرکت های باربری و اتوبار هستید شما

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست

تماس باما